Jump to content
MateuszMusial

bramkasms.pl

Recommended Posts

Skąd to niby wiesz, skoro nie jest nigdzie wystawiona na sprzedaż? Wygląda na to, że chcesz w bardzo dziwny sposób zareklamować własną domenę. Nie prościej wprost napisać, że chcesz ją sprzedać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena lata swojej świetności ma już niestety dawno za sobą. Jeszcze kilka/kilkanaście lat temu generowała niesamowity, dobrze monetyzujący się ruch. Ogólnie "sms" jako słowo kluczowe straciło praktycznie w ogóle na znaczeniu, a pamiętam czasy gdy np. za domenę sms*info znajomy był gotowy zapłacić xxx.xxx €.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, MateuszMusial napisał:

bramkasms.pl

 

Domena jest na sprzedaż, wg whois.pl dosyć stara - ile można za nią dać?

To Twoja domena ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, MateuszMusial napisał:

bramkasms.pl

 

Domena jest na sprzedaż, wg whois.pl dosyć stara - ile można za nią dać?

 

Wróć do  regulaminu...Wyceniamy tylko własne domeny a nie cudze !!!

Edited by Bazyli
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesowały mnie bramki sms, kiedy koszt sms'a było wysoki i można było sporo zaoszczędzić korzystając z bramki. Poza tym łatwiej się pisało na klawiaturze komputera niż jakiejś małej nokii. Teraz smsy są za darmo w pakiecie, ekrany telefonów są tak duże że pisanie nie sprawia problemu. Zapotrzebowanie na usługę wygasło, więc i wartość tej domeny poleciała na maxa. 

 

Tak wg. google trends malało zainteresowanie ta usługą na przestrzeni lat ( od 1 stycznia 2011 do dziś)

 

 

bramka.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wspominając o tym, że wysyłanie smsów to historia. Wysyłam smsy jedynie aby zapłacić za parking. Teraz każdy ma internet w telefonie, więc zamiast sms używa się Messenger'a, Whatsapp, Vibera czy Skypa. 

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, SKAmakumba said:

Nie słuchaj tych bredni, ja nie korzystam z messengerów czy viberów 

 

Pewnie dlatego, że nadal używasz Nokii 3210. "Viberów" się nie włącza, aplikacja pozostaje cały czas aktywna na twoim telefonie. Rozumiem, że nie używasz smartfona, twoja sprawa, ale nazywanie bredniami tego, to pokaz twojej ignorancji. No, ale ty akurat jesteś w tym niezły. Wolałem cię pod starym nickiem ;)    

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×