Jump to content
Sign in to follow this  
kK

omet.pl

Recommended Posts

omet.pl

Cytuj
literówka

 

omet.pl - Dziś wylicytowana na aukcji (25 pln netto; zdziwko totalne bo szacuje że ma spory ruch). Kto mógłby i chciałby ją pozyskać i ile mógłby na nią wyłożyć?

 

Edited by kK
uzupełnienie greści

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, kK napisał:

omet.pl - Dziś wylicytowana na aukcji (25 pln netto; zdziwko totalne bo szacuje że ma spory ruch).

 

25 PLN za domenę generującą min. 300-400 uu dziennie ?

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć :huh:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, keyword napisał:

25 PLN za domenę generującą min. 300-400 uu dziennie ?

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć :huh:.

 

Skądś wziąłeś ten ruch czy to tylko przypuszczenia?
Obserwowałem tą aukcję a przede wszystkim statystyki i szału nie było...

 

Domena d...nie urywa. Jedynie ruch mógłby być coś warty ale bez wiarygodnych statystyk to wróżenie w fusów.

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, keyword napisał:

25 PLN za domenę generującą min. 300-400 uu dziennie ?

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć :huh:.

 

Domena ma ruch ale nie na takim poziomie. Zgadzam się, że cena lekko szokująca za tę domenę. Przegapiłem.

 

8 godzin temu, Bazyli napisał:

Obserwowałem tą aukcję a przede wszystkim statystyki i szału nie było...

 

Gdzie obserwowałeś te statystki? Masz na myśli losowy zlepek cyferek na AM?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
9 godzin temu, keyword napisał:

25 PLN za domenę generującą min. 300-400 uu dziennie ?

Naprawdę nie wiem co o tym myśleć :huh:.

 

Panie Theo, szanuję Pana pozycję oraz doświadczenie ale srogo Pan tutaj odleciał (tak bardzo, że nie wiem co o tym myśleć :P). Domena będzie miała maksymalnie 25% tego co Pan szacuje.

 

Pozdrawiam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
28 minut temu, Lateralus napisał:

 

Panie Theo, szanuję Pana pozycję oraz doświadczenie ale srogo Pan tutaj odleciał (tak bardzo, że nie wiem co o tym myśleć :P). Domena będzie miała maksymalnie 25% tego co Pan szacuje.

 

Pozdrawiam

 

Mam nadzieję, że się nie mylę. Mój "osobisty algorytm" wskazuje mi mniej więcej takie wartości.

Ale kto wie ?

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że domena jest już od pewnego czasu zaparkowana na PC.

Czy moglibyśmy się dowiedzieć, jaki ruch ona rzeczywiście generuje ?

Ja ze swojej strony, nie znając statystyk, byłbym skłonny zapłacić za nią 2,5k PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli potrzebny byłby duży ruch z podobnych literówek (porównywalny z omet.pl oraz dużo większy) to polecam się na privie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli miała by jakiś ruch to myślę, że sprzedający powinien tym się podeprzeć chcąc wyszarpać za nią więcej. A jeżeli tego nie robi ... to teraz gdybajmy, ale moim zdaniem nie ma na niej dużego ruchu (to tylko moje zdanie).

 

dla ciekawości na speedtest.pl

pokazuje średni ruch 14u dziennie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z "badaniem" tego ruchu przed złożeniem oferty kupna to w ogóle jest ciekawie. 

 

Wylicytowałem dwie domeny za mniej niż 100 PLN za każdą, które po drobnej optymalizacji dają mi ok. 100 clicków dziennie każda (mają po ok. 1000-1500 uu dziennie, czasami podchodzą pod 2000). 

 

Chcąc przechwycić kolejną domenę (aukcja prywatna AM) i patrząc na statystyki na AM, powinna mieć podobny ruch do tych dwóch wyżej, jednak po wylicytowaniu okazało się, że ma od 1 do 5 uu dziennie z clickiem od wielkiego dzwonu... :/ Nie wiem jak AM liczy "odwiedziny" a patrząc na różne narzędzia do badania domen (Alexa, Cubestat, i bóg wie co jeszcze) to dane odnośnie odwiedzin mogą się różnić diametralnie. Czasami wręcz nieprzyzwoicie drastycznie. 

 

I weź tu kupuj domeny z ruchem... ech, pewnie wychodzi mój brak doświadczenia (jako, że domenami zainteresowałem się dopiero w tym roku), jednak wydaje mi się, że polowanie na domeny z ruchem to ruletka? Czy może jednak istnieje jakiś "magiczny" sposób by oszacować rzeczywsity ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Lateralus napisał:

 

180uu dziennie. Czyli zarówno Keyword przestrzelił (300-400) jak i ja niedoszacowałem (75-100). Prawda jak zwykle pośrodku :D

Myślę, że jakby utworzyć subdomenę www.omet.pl i przekierować ją na omet.pl byłoby ze 100 uu dziennie więcej. Ale nie wiem jak zrobić to w panelu AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
9 minut temu, kK napisał:

Myślę, że jakby utworzyć subdomenę www.omet.pl i przekierować ją na omet.pl byłoby ze 100 uu dziennie więcej. Ale nie wiem jak zrobić to w panelu AM?

 

Żaden problem. Nie parkuj domen na PC przez DNSy aftermarket.pl tylko bezpośrednio przez DNSy ParkingCrew to wtedy automatycznie wszystkie subdomeny będą się łapać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×