Jump to content
Sign in to follow this  
nazwapl

[nazwa.pl] Hosting dla przedsiębiorcy i blogera: WordPress Cloud już od 0,99 zł netto/mies.!

Recommended Posts

Wielka premiera w nazwa.pl! Teraz każdy, kto opiera swoją internetową działalność na WordPressie, będzie miał okazję, by jeszcze bardziej ułatwić sobie pracę! Wybierz hosting WordPress Cloud i zobacz, jak proste może być zarządzanie treściami na wielu stronach!

 

Co zyskujesz, wybierając hosting WordPress Cloud?

 • nielimitowaną ilość aplikacji WordPress, ułatwiającą zarządzanie treściami na kilku stronach
 • moc obliczeniową 16 wirtualnych procesorów, zwiększającą wydajność
 • preinstalowane wtyczki pozwalające zbudować wymarzone miejsce w sieci: e-sklep, blog czy portfolio zdjęć
 • pakiet zabezpieczeń chroniący Ciebie i Twoich klientów przed cyberprzestępczością

 

Poznaj szczegóły i znajdź swoje nowe, lepsze miejsce w sieci: https://bit.ly/2BnGWpc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyżby to w tym dniu macie zamiar być bardziej przychylni swoim klientom? Obniżyć ceny przedłużeń? Zrezygnować z papierologii?

Jeśli nie, to z waszej strony raczej nic nas już nie jest w stanie pozytywnie zaskoczyć. Żadne premiery, żadne akcje promocyjne i inne wymysły nikomu tak na prawdę niepotrzebne !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka jest cena przedłużenia pakietu 50GB? W regulaminie nie ma o tym żadnej informacji. Czy usługa DNS Anycast jest obowiązkowa dla każdej domeny zarejestrowanej u innego rejestratora w przypadku korzystania z powyższej oferty hostingowej?

 

EDIT: cenę sobie znalazłem na www, tak więc pytanie tylko o DNS Anycast.

Edited by mirekm

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mirekm Rozwiązanie DNS Anycast jest dostępne bez żadnych dodatkowych opłat w ramach abonamentu dla wszystkich domen zarejestrowanych w nazwa.pl. Zachęcamy więc do przeniesienia domen, które już przekierowałeś na nasze serwery DNS Anycast. Przeniesienie domeny do nazwa.pl da Ci możliwość bezpłatnego korzystania przez cały rok z zalet, które daje stosowanie tego rozwiązania. Przede wszystkim będziesz mógł się cieszyć realnym przyspieszeniem działania Twojej strony WWW, a dodatkowo będziesz chroniony przed atakami DDoS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • A nie no, skoro tak, to jasne, może ktoś rozsądniejszy skorzysta. ;-)   PS. Po co rejestrować za 12, jak w premium.pl jest po 10? :-P
  • On nie musi niczego zarabiać, bo to nie jest tak, że nie kupił tej domeny bo brakowało mu pieniędzy. Po prostu uznał, że jest to bezsensowny wydatek, skoro domena pełniąca identyczną funkcję jest do zgarnięcia za 12zł. I ja powiem nawet więcej - ja się z nim zgadzam, bo ruch na stronie i tak będzie symboliczny, a i w Google pewnie łatwiej mu będzie trafić do klientów, którzy zazwyczaj piszą nazwę miasta.   Oczywiście nie każdy może sobie na taki komfort wyboru domeny pozwolić, więc proszę nie wyciągać bzdurnych wniosków, że każda sprzedawana domena jest bez sensu  Celem mojego postu było raczej zwrócenie uwagi na to, że w tym biznesie obydwie strony często się nie rozumieją i nie znają swoich potrzeb. I to się już raczej nie zmieni, stąd ta mizeria jeśli chodzi o liczbę sprzedaży domen na AM.
  • Słusznie, nie trzeba się wstydzić zaczynania pod słabą, podrzędną domeną. Jak trochę zarobi, to wróci po normalną wersję i wszyscy będą zadowoleni.    
  • A co to zmienia ile było transakcji i ile kto zarobił? Jak ktoś ma świetne domeny, to go nie rusza żadne takie gadanie. Jak ktoś ma domeny beznadziejne, to żadna hossa mu nie pomoże, ani bessa nie zaszkodzi.   Nie jest żadną tajemnicą, że rynek sprzedaży domen mocno się skurczył, bo i sucha domena dzisiaj już mało kogo interesuje. Większość sprzedających kompletnie nie potrafi wczuć się w rolę kupującego, stąd też tak nikła ilość sprzedaży. Podam życiowy przykład. Parę miesięcy temu klientowi stawialiśmy stronę wizytówkę dla pubu, więc od razu podrzuciłem pomysł kupna domeny z nazwą tego lokalu, bo była taka oferta na AM. Domena była bardzo słabym słowem słownikowym, więc szanse na sukces były spore. Oferta sprzedawcy - 3000zł i to jeszcze netto. Mówię więc do klienta - albo kupimy domenę za 3000zł, albo damy domenę "pub+nazwa" lub "nazwa+miasto" za 12zł. Chyba nie muszę mówić co wybrał klient?   Dopóki sprzedawcy nie dostosują się do klientów, dopóty rynek będzie się kurczył. Jak ktoś ma dzisiaj domenę na sprzedaż (nawet średniej jakości), to powinien pomyśleć o tym jak zaoferować tę domenę np. w pakiecie z postawioną stroną, a nie czekać na księcia na białym koniu, który zapłaci jakieś absurdalne pieniądze.
  • mini-kredyt.pl   Sprzedam domene mini-kredyt.pl    Cena 100 PL N  
  • Mam zagospodarowaną domenę DarmowePozyczki.pl i nie mam ciśnienia, żeby kupić IDNa. Dodatkowo, z roku na rok coraz rzadziej słychać o wysokich sprzedażach .pl więc jak na IDNa ceny wydaje się adekwatna. 
  • kontrahent.pl   https://www.aftermarket.pl/domena/kontrahent.pl/?_track=189e463d2522eff0dc61ea814fe1c6b7
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18503
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  elizarut
  Joined
×