Jump to content
Sign in to follow this  
domainer

Kolejna trzy literówka warta miliony?

Recommended Posts

Bardzo dobra domena. Może się mylę, ale bardziej wygląda mi to sądowanie rynku, niż na realną chęć sprzedaży poprzez Allegro w tym momencie. Chyba, że do aukcji zaproszony został Pioneer i reszta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ktoś powyżej wspomniał coś o domenie nfi.pl że ją posiada.... ładnie... i pewnie zaraz po tej informacji ktoś zarezerwowal nfi.com.pl ciekawe ile może za nią dostać;) mimo wszystko gratulacje

Share this post


Link to post
Share on other sites
ktoś powyżej wspomniał coś o domenie nfi.pl że ją posiada.... ładnie... i pewnie zaraz po tej informacji ktoś zarezerwowal nfi.com.pl ciekawe ile może za nią dostać;) mimo wszystko gratulacje

 

Wg mnie nfi.com.pl jest warte max kilka procent tego, co nfi.pl. Ale jeśli 'ktoś' jest zainteresowany, to mogę odkupić za 110% ceny rejestracji i sprzedam w pakiecie. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystawiasz NFI.pl?

 

Najpierw poczekam na zakończenie TFI, potem pomyślę co robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Najpierw poczekam na zakończenie TFI, potem pomyślę co robić.

 

No i aukcja TFI.pl zakończyła się bez osiągnięcia ceny minimalnej. Ale i tak 4500 to nienajgorsza kwota.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No i aukcja TFI.pl zakończyła się bez osiągnięcia ceny minimalnej. Ale i tak 4500 to nienajgorsza kwota.

 

Tak jak sądziłem raczej sądowanie rynku, niż realna chęć sprzedaży przez Allegro za marne pieniądze.

Według mnie domena realnie warta jest znacznie więcej. Nie puszczał bym jej za mniej niż 10 000 PLN netto, chociaż i to wydaje mi się zdecydowanie za mało. Taką domenę warto trzymać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak sądziłem raczej sądowanie rynku, niż realna chęć sprzedaży przez Allegro za marne pieniądze.

Według mnie domena realnie warta jest znacznie więcej. Nie puszczał bym jej za mniej niż 10 000 PLN netto, chociaż i to wydaje mi się zdecydowanie za mało. Taką domenę warto trzymać.

 

Tak, trzymać... a potem PiS upaństwowi TFI, przemianuje je na TZB i domena do piachu... ;-)

 

Miałem wystawiać NFI za 6100 kup teraz, ale teraz to już nie wiem. :-P

 

PS. „sondowanie” ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, trzymać... a potem PiS upaństwowi TFI, przemianuje je na TZB i domena do piachu... ;-)

 

Miałem wystawiać NFI za 6100 kup teraz, ale teraz to już nie wiem. :-P

 

PS. „sondowanie” ;-)

 

Może tak źle nie będzie.

Tak jest, sondowanie. Lata przed komputerem robia z czlowieka analfabete. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×