Jump to content
Sign in to follow this  
Icebreaker

obóz.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Jak domena wygląda jak coś innego to zwykle to coś innego ma z tego ruch i dodatkowo powoduje to zniesmaczenie odwiedzających. Akurat z "q" jest najwięcej wolnych domen 3L - a powód już znasz  
    • loq.pl   Pytanie odnośnie tej domeny i trzyliterowych domen, które gdzieś jeszcze zostały do rejestracji z palca - Czy jest sens, czy takie domeny już tylko nadają się do spadku albo wykorzystania indywidualnego pod jakiś projekt? startup, aplikację mobilną itp? Tę akurat zarezerwowałem, bo mi się spodobała nazwa i wygląda, jak LOG.PL Proszę o Wasze opinie, bo takich kwiatków widziałem więcej do rejestracji. Co myślicie?
    • @Michal87 Myśle iż będzie to raczej mała kwota albowiem domena ta nie miała prawie żadnej widoczności w Google pewnie dlatego iż profil linków nie powala na kolana. Ponadto zależy na jakiego seowca trafisz, bo sama domena ma wartość znikomą. Natomiast pod budowę zaplecza może być ok dla częsci seowców.    
    • mmlimos.pl   Cześć, chciałbym zapytać na jaką kwotę mogę liczyć w przypadku domeny mmlimos.pl. Używałem jej przez 10 lat do swojej działalności gospodarczej, ale zmieniłem branżę i ta domena jest mi już zbędna. Z góry dzięki za odpowiedzi :)
    • amaretto*pl xD  
    • Dzisiaj zakończenie aukcji !
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18534
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Michal87