Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został osadzony automatycznie.   Wyświetlaj jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

domeny internetowe

• Najnowsze posty na forum

• Nie widzę związku.     Czyli kupujący muszą nam zapłacić dużo bo my dużo zapłaciliśmy? Nie no spoko. Przekonanym. Oto moje 100 000 złotych.
    • Poczytaj wyroki Sądu Polubownego ds. Domen Internetowych. Są bardzo ciekawe i może one Cię przekonają. Dlatego, że moich domen nie dostałem za darmo, ale płacąc za nie pośrednikom. Obserwuję uważnie cały rynek wtórny i szacuję, że niektórzy z nas wydają nawet kilkanaście tysięcy złotych co miesiąc u pośredników, czyli głównie Aftermarket i Premium. Mamy dokładać ze swoich innych działalności, o ile takie w ogóle prowadzimy, czy może mamy zarabiać kasę, którą inwestujemy w kolejne domeny, twardo negocjując z chętnymi na nasze domeny?
    • Cześć, Dziś podczas sprawdzania informacji o domenach za pomocą narzędzia whois lookup wyświetla mi błąd "request limit exceeded", czy ktoś z Was wie i mógłby mnie poinformować jakie są dzienne czy godzinowe limity sprawdzania?
    • Bo już to robią. Ludzie czepiają się DD, a przecież Aftermarket i Premium również niejako handlują rezerwacjami. Sami sprawdźcie, jaki status mają domeny, które w Aftermarket są wystawione na aukcji po przechwyceniu, albo jaki status ma niby przechwycona przez Premium dla Was domena. Dla leniwych od razu podpowiem, że w obu przypadkach są to rezerwacje.
    • Wg Ciebie to wstyd, a wg firmy to nie ma znaczenia. Firma robi milionowe obroty, a Ty pucujesz się na forum o domenach jakie to domeny są zajebiste.   Zadzwoń proszę do jakiejś firmy i im powiedz, że wyglądają jak gość w dresie i mokasynach w Bentleyu. Na pewno ich przekonasz i zapłacą Ci żądaną kwotę.   Nie mamy żadnego solidnego argumentu, żadnych badań, wykresów ani nic co mogło by potwierdzić tezę, że domena jest ważna i przynosi firmie jakieś wymierne korzyści (poza wizerunkowymi - a i do tego trzeba firmy przekonywać). Wszystko na czym się opieramy to nasze subiektywne zdanie, doświadczenie i kółko wzajemnej adoracji.    Ktoś z was w ogóle potrafi powiedzieć dlaczego jego domena tyle kosztuje? Potraficie cokolwiek pokazać w tym temacie klientowi kiedy klient was zapyta "A dlaczego to tyle kosztuje?"? Mieliśmy tu już aparatów, którzy schodzili z 100000 do 2000 PLN w negocjacjach z jednym klientem i to nie są odosobnione przypadki. Domena jest warta tyle ile ktoś jest w stanie za nią zapłacić, a nie tyle ile wy sobie będziecie za nią życzyć - o tym to chyba bardzo dużo osób już zapomniało.   I nie próbujcie mi proszę wmawiać wartości domen bo ja naprawdę nie chce o tym tutaj wypisywać. To forum o domenach, zajmujemy się tym, sprzedajemy je i wartość każdy określa swoich domen samemu. Staram się jedynie przedstawić wam (w sposób może niezbyt dyplomatyczny) tego jak to może działać po drugiej stronie.   Pozdrawiam cieplutko Lateralus
    • Już za 2h koniec aukcji. 
    • Ty to wiesz, ja to wiem, i wie o tym jeszcze kilkaset może kilka tysięcy osób  w tym kraju. A reszta? Reszta ma glęboko gdzieś na jakiej domenie firma sprzedająca np. Ferrari ma swoją stronę. Nikt się nad tym głębiej nie zastanawia bo i po co?
      Dlatego właśnie ów brak świadomości powoduję że domeny sprzedają się coraz wolniej...
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      18206
    • Najwięcej online
      20372

Najnowszy użytkownik
    crediteonline