Jump to content
Tron

6x6.pl

Recommended Posts

6x6.pl

 

Z góry dziękuję za opinie dot. domeny:

 

6x6.pl

 

wpisana w google'a daje:

 

Około 51 600 000 wyników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, przemowild napisał:

Nigdy nie byłem dobry z matematyki, ale w tym przypadku jestem pewien, że 6 x 6 = 0 ;)

 

A możesz mi zdradzić skąd to przekonanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Być może rynek samochodów ciężarowych, wywrotek, ciągników siodłowych z napędem 6x6 nie jest powszechny.

Mam jednak nadzieję, że domena  jest warta więcej niż 36?

 

Serdecznie pozdrawiam przedmówców.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/24/2019 at 12:57 PM, Tron said:

 

A możesz mi zdradzić skąd to przekonanie.

On 1/25/2019 at 8:25 AM, Tron said:

Być może rynek samochodów ciężarowych, wywrotek, ciągników siodłowych z napędem 6x6 nie jest powszechny.

 

Myśląc o tej domenie wcale mi nie przyszły do głowy samochody ciężarowe. Rodzaj napędu jest tylko jednym z wielu różnych wariantów ciągnika siodłowego. Warianty napędu ciągnika siodłowego:

  • 4x2
  • 6x2
  • 6x4
  • 6x6
  • 8x4
  • 8x6
  • 8x8
  • 10x2
  • 10x4

 

Chciałbyś prowadzić odrębną stronę dla każdego typu napędu? Co powiesz na temat osobnej strony dla każdej pojemności lub mocy silnika? A może dla każdego typu funkcjonalności, ładowności naczepy?

 

Nie wydaje mi się. 

 

Jeśli chodzi o auta użytku "cywilnego", to głównym aktorem na scenie 6x6 był Mercedes AMG G63, który już nie jest produkowany i w Polsce sprzedało się 7 egzemplarzy. Jest to rynek strasznie niszowy i może się zdarzyć, że ktoś kiedyś się nią zainteresuje ale osobiście uznałbym, że perspektywa jest sprzedaży jest na tyle niska, że nie warto inwestować w nią kasy. Pomimo to, życzę powodzenia w sprzedaży.  

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×