Jump to content
marekprive

kawior.eu

Recommended Posts

kawior.eu

 

co myślicie, co prawda mam jeszcze kaviar.pl -  z niemiecką nazwą ikry/kawioru ale może ... za to tld EU wydaje mi się dosyć interesujące, ale jako mało doświadczony liczę na opinie mądrzejszych kolegów i koleżanek :)
Marek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

widzę żywe zainteresowanie, wszyscy chyba na feriach z dzieciakami, albo forum to "ghost city" z kilkoma aktywnymi doświadczonymi tuzami, którym nie chce się nawet wejść w interakcje, takie znudzenie haha :) no nic. Wygląda na to, że na wsparcie, krytykę nie ma co liczyć. Moze ktoś podrzuci link do forum o wyższej aktywności userow? :) dzięki! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Domeny .eu sprzedaja sie rzadko i zazwyczaj za niskie kwoty - nawet te niezle, tzn takie, za ktore w .pl moglbys liczyc na srednie xxxx a nawet xx xxx. Nawet te z "najwyzszej" polki nie powalaja. Odpusc sobie .eu, chyba, ze interesuja Cie kwoty rzedu xx - bardzo niskie xxx. 

Jezeli dopisze Ci duze szczescie, to moze kiedys cos sprzedasz drozej.

Kiedys ucieszylbym sie z tej domeny, dzis pewnie bym jej nie zarejestrowal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka domena, taki odzew. ;)

.Eu sprzedasz jak się pofatygujesz i roześlesz trochę mailingu do potencjalnie zainteresowanych, ewentualnie zostaje Ci allegro. Szału nie ma, tyle powiem. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszej kolejności dziękuję Wam za zabranie głosu. IMO forum jest po to aby żyło i niezależnie czy domena z dupy czy nie fajnie wymieniać się doświadczeniem i spostrzeżeniami. Jestem początkujący i liczę na pomoc doświadczonych kolegów. A o taką tu raczej ... wiadomo. Śledzę posty i jest wiele takich, które pozostają bez odpowiedzi. Co nie motywuje do zaglądania tu ponownie. 
@hans_2000 bardzo dziękuję, cenię to co napisałeś. No mam ją już kawior.eu i kaviar.pl (na obie po obdzwonieniu mam potencjalnie klienta za okrągłe xxx za komplet (choć negocjacje jeszcze trwają). 

@Tobi jak już wyżej napisałem, wygląda na to, że większość domen na forum jest z bani :) bo odzew jest zerowy w wiekszości postów w tej sekcji forum. No ja wiem, 20 lat temu miałbym duuuuużo większe szanse na fajne keywordy w TLD ale dziś jest jak jest. 


Panowie. Reasumując dysponuję kompletem:
kawior.eu / kawior.com
kaviar.pl 

Wg go daddy kaviar.net poszedł całkiem fajnie ale nie wierzę, że może się to wydarzyć w polskim tld.
Fakt trochę mnie to podbudowało ale dziękuję za wiadro zimnej wody :)

Cieszę się, że jednak są tu osoby, które nie spuszczają wszystkich po bandzie. Piona! :D
Marek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest brak odzewu, bo to taka domena, która nie jest ani dobra, ani zła. :) Ciężko pochwalić, ciężko skrytykować. Gdyby była to kompletna ninja, to na pewno ktoś by Ci to napisał. ;)

Jest potencjał na te niskie xxx i ja bym to sprzedał. Pieniądz lubi pracować. :) Nie ma co kisić tej domeny, bo nie ma za bardzo potencjału. 

Rynek też już przeżywał lepsze chwile niż obecnie, teraz mamy trochę patową sytuację - domeny "premium" czekają na swoich milionerów, wszystko w miarę sensowne jest przechwytywane i tam toczy się walka. Jednak te naprawdę dobre domeny mają założone opcje, już dawno. :) Jak masz dużo czasu i chęci, to pobaw się w przechwytywanie, może za te zarobione parę stówek złapiesz coś ciekawego. :)

Powodzenia!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tobi bardzo dziękuję, właśnie rozsyłam oferty na kawior.eu, kawior.com i kaviar.pl nie planuję ich trzymać, jak słusznie zauważyłeś pieniądz lubi pracować :), powalcze o jakieś drobne xxx z w/w domenami, aby móc inwestować dalej :). Udanego poniedziałku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×