Skocz do zawartości
dragosas

grabiszynska.pl spispowszechny.pl mapydrogowe.pl ostrosc.pl

Promowane odpowiedzi

grabiszynska.pl

www.aftermarket.pl/domena/grabiszynska.pl

spispowszechny.pl

www.aftermarket.pl/domena/spispowszechny.pl

mapydrogowe.pl

www.aftermarket.pl/domena/mapydrogowe.pl

ostrosc.pl

www.aftermarket.pl/domena/ostrosc.pl

Zapraszam do zakupu:

grabiszynska.pl
spispowszechny.pl
mapydrogowe.pl
ostrosc.pl

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

domeny internetowe

• Najnowsze posty na forum

• A domena: WPoludnie.pl leży wolna...   Jedyny plus to ten że rejestrując pomyslałeś również o rejestracji IDNa...I na tym pozytywy sie kończą.
      Są wolne do rejestracji o wiele lepsze domeny pod blogi i serwisy informacyjne... Poza tym wiele z tego typu domen wystawionych jest na sprzedaż i jak dobrze porozmawiasz to tanio zakupisz.  
    • Strzelam, więc nie musi być tak, jak napisałem, ale... Może masz aktywną opcję "Do Not Track"? Wtedy zdaje się, zgodnie z Twoim życzeniem, serwis nie zapisuje Twoich wytycznych i co chwilę masz taki oto komunikat.   Swoją drogą, te komunikaty o cookies i teraz o RODO to parodia Gdzieś czytałem artykuł, że polskie serwisy wręcz nadgorliwie informują tymi oczoyebnymi komunikatami, a wystarczy link do "Polityka prywatności", by można było sobie na kolejnej stronie zaptaszkować to i owo.    Zgapił jeden od drugiego i już tak poleciało. Przy okazji, serwisom takie przeszkadzajki widocznie się podobają. Gdyby im się nie podobały, to można byłoby umieścić stosowne info w stylu: "Ten przeszkadzający i wkurzający baner oglądasz dzięki lobbystom unijnym. Z pretensjami do swojego europposła. My tylko wykonujemy zarządzenie blablabloa5685675/eu" Jakież życie byłoby łatwiejsze, gdyby uświadamiano obywateli, kto za co odpowiada... A tak, masz pretensje do AS. 
    • Brzmi średnio, z niczym się bezpośrednio nie kojarzy, nie jest brandable, a dla bloga czy strony z newsami znajdziesz wiele lepszych domen. Bez większego filozofowania, dla mnie bez wartości. Pozdrawiam
    • Wietnamski.pl   zapraszam do zakupu lub skladania ofert:   https://www.aftermarket.pl/marketoffer.php?id=3559774
    • WDzień.pl   Ile może być warta taka domena? Mam domenę wdzień.pl oraz wdzien.pl    Wydaje mi się, że jest świetna jeśli chodzi o prowadzenie jakiegoś bloga albo strony z informacjami
    • Sądzę, że każdy powinien weryfikować te informacje we własnym zakresie. Podejmowanie kroków biznesowych pochopnie lub będąc pod wpływem krótkiego filmiku na YT jest delikatnie mówiąc nierozsądne.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Statystyki użytkowników

• Użytkowników
      18207
    • Najwięcej online
      20372

Najnowszy użytkownik
    szymonlp