Jump to content
koq88

Wykorzystanie literówke w Biznesie

Recommended Posts

Tak, a później sprawa w sądzie i 10 razy tyle stracisz, jak Cię podliczą za realne straty. Takich ludzi powinno się banować z YT.

Edit: Albo milion razy tyle.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sądzę, że każdy powinien weryfikować te informacje we własnym zakresie. Podejmowanie kroków biznesowych pochopnie lub będąc pod wpływem krótkiego filmiku na YT jest delikatnie mówiąc nierozsądne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 17.02.2019 o 00:04, FlashT napisał:

Tak, a później sprawa w sądzie i 10 razy tyle stracisz, jak Cię podliczą za realne straty. Takich ludzi powinno się banować z YT.

Edit: Albo milion razy tyle.

 

A niby dlaczego? Oglądałeś w ogóle filmik? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, Lateralus napisał:

 

A niby dlaczego? Oglądałeś w ogóle filmik? 

 

Tu nie chodzi o filmik, a o to do czego namawia przeciętnego Kowalskiego, który nie ma o tym zielonego pojęcia. Do czynu nieuczciwej konkurencji, który jest naruszeniem prawa i może bardzo źle się dla tego Kowalskiego skończyć. I ja tutaj nie mówię o sytuacji hipotetycznej, a realnym zagrożeniu. To co napisał apze - każdy niech sobie to ocenia wedle własnego uznania. Ja już oceniłem :)

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
5 godzin temu, FlashT napisał:

 

Tu nie chodzi o filmik, a o to do czego namawia przeciętnego Kowalskiego, który nie ma o tym zielonego pojęcia. Do czynu nieuczciwej konkurencji, który jest naruszeniem prawa i może bardzo źle się dla tego Kowalskiego skończyć. I ja tutaj nie mówię o sytuacji hipotetycznej, a realnym zagrożeniu. To co napisał apze - każdy niech sobie to ocenia wedle własnego uznania. Ja już oceniłem :)


Autor nie namawia tam nikogo do naruszania prawa, ani do czynu nieuczciwego konkurencji. Wręcz przeciwnie, pokazuje jak można wykorzystać literówkę nie naruszając prawa.

 

Ale po co w ogóle oglądać materiał, który się komentuje, prawda? Lepiej sypać takimi postami na prawo i lewo, byleby tylko mamlać jęzorem. Brawo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najwyraźniej albo nie masz o tym zielonego pojęcia, albo to jest twój znajomy i w ogóle nie rozumiem twojej postawy. Przeglądając twoją historię, to raczej to pierwsze. Dla mnie koniec tematu. Kto mnie zna, to wyciągnie wnioski. Kto nie, to powodzenia!

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
2 minuty temu, FlashT napisał:

Najwyraźniej nie masz o tym zielonego pojęcia, zatem albo to jest twój znajomy i w ogóle nie rozumiem twojej postawy. Przeglądając Twoją historię, to raczej to pierwsze.

 

Ziomek, siedzę w typosach od 8 lat, odstaw leki i przeczytaj jeszcze raz o czym pisałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sobie zobacz od ilu lat ja siedzę zanim zaczniesz mnie nazywać "ziomkiem", bo z pewnością nimi nie jesteśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Teraz, FlashT napisał:

To sobie zobacz od ilu lat ja siedzę zanim zaczniesz mnie nazywać "ziomkiem", bo z pewnością nimi nie jesteśmy.

 

Czyli ten kto jest "starszy" ma racje - logika godna Janusza. To raz. A dwa to że nie będziesz mi mówić jak mam żyć, ziomek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, FlashT napisał:

Sam rozpocząłeś taką logikę.

 

Bo mi zarzuciłeś całkowity brak doświadczenia - co jest nieprawdą. Ja Ci braku doświadczenia nie zarzucałem. Zwróciłem jedynie uwagę na to że nie oglądałeś materiału, który komentujesz.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie koniec tematu. Na tyle na ile moje zobowiązania prawne mi pozwoliły, przedstawiłem swoje argumenty. Róbta co chceta. Ale później nie zwalajcie tego na forum di.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
11 minut temu, THE WALL napisał:

Tylko pogratulować stażu w tym szambie!! a tak poza tym nie mów mu co ma odstawiać i jak ma żyć!

 

Ej, ziomek, uważaj se! Jestem doświadczonym szambonurem! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×