Jump to content
2007robo

urodzilam.pl

Recommended Posts

Bardziej portal społecznościowy dla Mam, do tego grupy dyskusyjne, blog, e-sklep

 

pozdrawiam,

Robert

Edited by 2007robo

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, 2007robo said:

Bardziej portal społecznościowy dla Mam, do tego grupy dyskusyjne, blog, e-sklep

 

pozdrawiam,

Robert

 

Robo skup się :)  Jaki ma ruch? Ile osób wchodzi miesięcznie na ten adres?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przemo, sympatyczny kolego, nie ma ruchu na tej domenie bo nic nie było robione w tym temacie, ale przy odpowiednim budżecie i zagospodarowaniu (portal społecznościowy dla Mam, grupy dyskusyjne, blog, e-sklep) możliwości w mojej ocenie są bardzo duże by ten ruch pozyskać i utrzymać, jak pewnie wiesz oprócz ruchu równie ważną rzeczą jest nawiązanie nazwy domeny do tematu projektu do którego ta domena kieruje oraz jej łatwa zapamiętywalność, przyswajalność przez userów #urodziłam

 

pozdrawiam,

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madki to jeden z największych raków w internecie. Większość z nich uzewnętrznia się na fejsie, mam wrażenie, że jakby miały wejść na domenę, to część z nich nie umiałaby tego zrobić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, Liwiusz napisał:

Madki to jeden z największych raków w internecie. Większość z nich uzewnętrznia się na fejsie, mam wrażenie, że jakby miały wejść na domenę, to część z nich nie umiałaby tego zrobić :)

 

Liwiusz, to twoja opinia czy robiłeś jakieś badania?

 

pozdrawiam,

Robert

Edited by 2007robo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja opinia. Jak czytam to, co madki wypisują w komentarzach, to jak nic pasuje to do poziomu umysłowego osób, które nie umiałyby wpisać poprawnie adresu w pasek przeglądarki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minut temu, 2007robo napisał:

...ale przy odpowiednim budżecie i zagospodarowaniu...

 

Przy odpowiednim budżecie można mieć dużo bardziej trafioną domenę plus reklamę w Wyborczej, TVN-ie, Polscacie i TVP...

Mając pieniądze na ten cel domena nie musi wpasowywać się do treści pod nią zamieszczonych a przykładow na to jest mnustwo.

A co do wycenianej domeny...Nie widzę w niej nic co miałoby przynieść więcej niż XX w porywach do najniżych XXX PLN.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutes ago, 2007robo said:

Przemo, sympatyczny kolego, nie ma ruchu na tej domenie bo nic nie było robione w tym temacie, ale przy odpowiednim budżecie i zagospodarowaniu (portal społecznościowy dla Mam, grupy dyskusyjne, blog, e-sklep) możliwości w mojej ocenie są bardzo duże by ten ruch pozyskać i utrzymać, jak pewnie wiesz oprócz ruchu równie ważną rzeczą jest nawiązanie nazwy domeny do tematu projektu do którego ta domena kieruje oraz jej łatwa zapamiętywalność, przyswajalność przez userów #urodziłam

 

pozdrawiam,

Robert

 

Drogi Robercie, zdaje się, że nie wiesz że jeśli chodzi o tę domenę to już wcześniej "coś było robione" w tym temacie. Wisiał tam jakiś blog i forum. Na googlach jest jeszcze nieco linków zaindeksowanych, stąd moje pytanie o ruch. 

 

https://web.archive.org/web/20171023192437/http://www.urodzilam.pl/

 

https://www.google.com/search?newwindow=1&source=hp&ei=r5ViXNSMH-LRgwfP66yoCg&q=site%3Aurodzilam.pl&btnK=Szukaj+w+Google&oq=site%3Aurodzilam.pl&gs_l=psy-ab.3...1477.5241..5646...0.0..0.107.1213.16j2......0....1..gws-wiz.....0..35i39j0j0i10i203j0i203.-h3NcjooVxs

 

No ale skoro nie ma ruchu, to wyceniłbym jej wartość na wartość paczki pieluch ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam jeszcze, że sama nazwa jest odpychająca i "śmiesznotwórcza" - takie żądanie atencji nawet nie dlatego, że ktoś wychowuje dziecko, tylko dlatego, że urodził. Z postawy "urodziłam, więc mi się należy" śmieje się cały internet (vide mam horą curkę). Już nazwa "wychowuje/ę" byłaby lepsza, choć też nic nadzwyczajnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przemo, Bazyli, dziękuję panowie za opinie.

 

Liwiusz, to tylko twoje zdanie,  komuś innemu "#urodziłam" może kojarzyć się z dumą, radością, że chce się tym pochwalić, generalnie pozytywne emocje - ale lepiej w tej kwestii niech wypowiedzą się kobiety, a najlepiej matki, jeśli są na tym forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 11.02.2019 o 11:07, 2007robo napisał:

urodzilam.pl

 

Gratuluję! chłopak?...

a powaznie to nazwa brzmi jakby kobieta pozbyła się jakiegoś piętna...uff, urodziłam, w końcu z głowy..

 

4b422c8b34ede8317c6424e3cc3af39b.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×