Jump to content
retro

Kontakt do właściciela danej domeny

Recommended Posts

W przypadku kilkudziesięciu domen, które są w kręgu moich zainteresowań wyczerpałem już wszystkie mi znane metody nawiązania kontaktu.

 

Poszukuję osób, które mają możliwość zdobycia i przekazania mi kontaktu lub skontaktowania mnie z właścicielem danej domeny.

 

Płacę za skuteczny kontakt do właściciela domeny a nie za skuteczną transakcje. Czyli do transakcji nie musi dojść, wystarczy tylko, że dany właściciel skontaktuje się ze mną drogą mailową lub telefoniczną.

 

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv,  podam listę domen oraz kwotę jaką jestem w stanie na to przeznaczyć.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Podaj mi listę domen na priv. Nie gwarantuję jednak że sam nie będę chciał odkupić tych domen za bezcen i że nie będę ich chciał zatrzymać.

 

Pozdrawiam

Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE POLECAM

Łatwo Cię "skubnąć" na metodę "TESTY VUL-a"... zakładam kilka maili nazwijmy je testowe... następnie zgłaszam się do Ciebie i piszę mam kontakty do właścicieli X domen z Twojej listy, wysyłam Ci je, Ty piszesz, ja z każdego odpisuję CENĘ KOSMOS (żeby od razu uciąć ew. negocjacje) Ty wpłacasz hajs, ja znikam.... no chyba że Ty znikasz szybciej to wtedy wygrywasz :P

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Diler napisał:

NIE POLECAM

Łatwo Cię "skubnąć" na metodę "TESTY VUL-a"... zakładam kilka maili nazwijmy je testowe... następnie zgłaszam się do Ciebie i piszę mam kontakty do właścicieli X domen z Twojej listy, wysyłam Ci je, Ty piszesz, ja z każdego odpisuję CENĘ KOSMOS (żeby od razu uciąć ew. negocjacje) Ty wpłacasz hajs, ja znikam.... no chyba że Ty znikasz szybciej to wtedy wygrywasz :P

Czytam ze zrozumieniem ale nie rozumiem. Jaśniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

podszywasz się pod właścicieli domen, odpisujesz z różnych otworzonych kont, dajesz ceny zaporowe, do transakcji nie dochodzi i zgarniasz prowizje za kontakt z "właścicielami" domen .. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Diler napisał:

NIE POLECAM

Łatwo Cię "skubnąć" na metodę "TESTY VUL-a"... zakładam kilka maili nazwijmy je testowe... następnie zgłaszam się do Ciebie i piszę mam kontakty do właścicieli X domen z Twojej listy, wysyłam Ci je, Ty piszesz, ja z każdego odpisuję CENĘ KOSMOS (żeby od razu uciąć ew. negocjacje) Ty wpłacasz hajs, ja znikam.... no chyba że Ty znikasz szybciej to wtedy wygrywasz :P

 

Jeśli ja znikam pierwszy to i tak jest remis :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Polecam usera Retro. Spoko domeny całkiem wysłał na priv. Spróbuję odkupić sobie kilka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minuty temu, Lateralus napisał:

Polecam usera Retro. Spoko domeny całkiem wysłał na priv. Spróbuję odkupić sobie kilka.

 

Jeśli znajdziesz kontakt do właścicieli to kupuj:)... może będzie łatwiej od Ciebie odkupić.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
19 godzin temu, retro napisał:

 

Jeśli znajdziesz kontakt do właścicieli to kupuj:)... może będzie łatwiej od Ciebie odkupić.

 

Nie sprzedaję domen w d2d.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Lateralus napisał:

 

Nie sprzedaję domen w d2d.

Bardzo dobra cecha...w takim razie jak już coś kupisz to przynajmniej daj znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, retro napisał:

Bardzo dobra cecha...w takim razie jak już coś kupisz to przynajmniej daj znać.

 

Nie dam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×