Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

32 minuty temu, Pan_Grzegorz napisał:

Niesłuchane rzeczy dzieją się na moim koncie, patrzę na stronę Aftermarket, nie podejmowałem żadnych działań i nagle samo z siebie pojawia się kilkaset zamówień do opłacenia. ..........

Szkoda że przed migracją nie były wysłane informacje o stanie konta usera.

Ile, domen, ile zleconych do przechwycenia, ile opcji, kasy na koncie itd.

Zakładam że to nadal jest wykonalne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego podstrona "szukam domeny" została usunięta ? wg mnie to było ok tylko powinna być tam możliwość zgłaszania dziwnych ogłoszeń.

 

Edit:

"szukaj domen" raz działa raz nie...

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukaj domen j/w poza tym jak już działa to muli strasznie.

Czemu domeny wygasające i w kwarantannie są w jednej ramce? Wprowadza to w błąd.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podczas składania oferty w aukcji wyskakuje okienko potwierdzające chęć złożenia oferty, są 2 opcje Tak i Nie, uważam że Tak powinno być po lewej stronie, a nie po prawej - tak jest intuicyjnie i w większości stron,programów, aplikacji, itd. Jeżeli ktoś podejmuje działania szybko i intuicyjnie to przejdzie do kolejnej operacji, myśląć że zatwierdził ofertę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyszukiwanie domen na glownej stronie AM w poprzedniej wersji podawalo wyniki domen wolnych do rejestracji oraz dostepnych na gieldzie.

 

Teraz sa tylko wolne do rejestracji a wystawione na gieldzie pokazywane sa jako niedostepne co moim zdaniem jest duza strata dla sprzedajacych!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, cannot napisał:

Wyszukiwanie domen na glownej stronie AM w poprzedniej wersji podawalo wyniki domen wolnych do rejestracji oraz dostepnych na gieldzie.

 

Teraz sa tylko wolne do rejestracji a wystawione na gieldzie pokazywane sa jako niedostepne co moim zdaniem jest duza strata dla sprzedajacych!

U góry pojawia się tabela Wolne domeny, a poniżej Najważniejsze domeny i dodatkowo większość osób będzie musiała przewinąć stronę żeby to zobaczyć, gdzieś po boku Domeny na giełdzie. To co jest u góry jest opcją pierwszego wyboru i kupujący dostaje tutaj największy chłam - dajecie komunikat: po co masz przepłacać na giełdzie wybierz coś z wolnych domen. Rozumiem promowanie siebie jako rejestratora, ale chyba Aftermarket to głównie giełda domen, a przynajmniej tak było do tej pory, bardzo krótkowzroczna strategia i kolejny strzał w domainerów.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
On 4/1/2019 at 6:14 PM, Noname said:

 

Blad oczywiscie istnieje i zostanie w najblizszych godzinach poprawiony :) 

godzinach, czy dniach ?

 

problem nadal istnieje - przypominam: chodzi o fakt, ze domeny wystawione na sprzedaz nie sa wyswietlane w wyszukiwarce jako dostepne na gieldzie, widoczne sa sa na dole strony jako "niedostepne"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funkcjonalność wyszukiwania domen na głównej stronie AM powinna zostać z poprzedniej wersji. Widać było jakie domeny są dostępne do rejestracji, dostępne do kupienia na giełdzie i niedostępne a teraz jest taki miszmasz

 

b5fe94189fcbd.jpg

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cannot napisał:

Funkcjonalność wyszukiwania domen na głównej stronie AM powinna zostać z poprzedniej wersji. Widać było jakie domeny są dostępne do rejestracji, dostępne do kupienia na giełdzie i niedostępne a teraz jest taki miszmasz

 

b5fe94189fcbd.jpg

 

 

10 godzin temu, hans_2000 napisał:

godzinach, czy dniach ?

 

problem nadal istnieje - przypominam: chodzi o fakt, ze domeny wystawione na sprzedaz nie sa wyswietlane w wyszukiwarce jako dostepne na gieldzie, widoczne sa sa na dole strony jako "niedostepne"

 

11 godzin temu, Pan_Grzegorz napisał:

U góry pojawia się tabela Wolne domeny, a poniżej Najważniejsze domeny i dodatkowo większość osób będzie musiała przewinąć stronę żeby to zobaczyć, gdzieś po boku Domeny na giełdzie. To co jest u góry jest opcją pierwszego wyboru i kupujący dostaje tutaj największy chłam - dajecie komunikat: po co masz przepłacać na giełdzie wybierz coś z wolnych domen. Rozumiem promowanie siebie jako rejestratora, ale chyba Aftermarket to głównie giełda domen, a przynajmniej tak było do tej pory, bardzo krótkowzroczna strategia i kolejny strzał w domainerów.

 

Jak tylko aktualizacja trafi na produkcje - dam znac :) 

Edited by Noname

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam całego wątku dlatego pytam.

Czy możliwy jest lub możliwy będzie dostęp do ostatniej wersji starego AM ?

Kontrolnie. Łatwiej się poruszać i coś sprawdzać w starym.

Np na miesiąc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, lufthansa napisał:

Nie pamiętam całego wątku dlatego pytam.

Czy możliwy jest lub możliwy będzie dostęp do ostatniej wersji starego AM ?

Kontrolnie. Łatwiej się poruszać i coś sprawdzać w starym.

Np na miesiąc ?

 

Odesle do konkretnego postu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to za maniana?

 

Obiekt, do którego chcesz się odwołać, nie jest dostępny na Twoim koncie.

Możliwe przyczyny wystąpienia tego błędu to między innymi:

  • Domena albo opcja, do której się odwołujesz, została przeniesiona na inne konto.
  • Podany identyfikator opisuje transakcję, która nie została zainicjowana na Twoim koncie.
  • ...

Prosimy o sprawdzenie, czy na Twoim koncie nadal znajduje się wskazany obiekt oraz, czy podałeś prawidłowy adres strony internetowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurde, ale te URL'e to moglibyście przekierowywać na docelowe adresy... W Google po wpisaniu, np. "Cennik Aftermarket" user trafia na 404... :ph34r: A odkryłem właśnie przypadkowo, chcąc zajrzeć do cennika :P

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cannot napisał:

Co to za maniana?

 

Obiekt, do którego chcesz się odwołać, nie jest dostępny na Twoim koncie.

Możliwe przyczyny wystąpienia tego błędu to między innymi:

  • Domena albo opcja, do której się odwołujesz, została przeniesiona na inne konto.
  • Podany identyfikator opisuje transakcję, która nie została zainicjowana na Twoim koncie.
  • ...

Prosimy o sprawdzenie, czy na Twoim koncie nadal znajduje się wskazany obiekt oraz, czy podałeś prawidłowy adres strony internetowej.

 

Pisalem - bez szczegolow na ticket totalnie przez forum nie jestesmy w stanie jakkolwiek zweryfikowac i pomoc. :)

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cannot napisał:

Co to za maniana?

 

Obiekt, do którego chcesz się odwołać, nie jest dostępny na Twoim koncie.

Możliwe przyczyny wystąpienia tego błędu to między innymi:

  • Domena albo opcja, do której się odwołujesz, została przeniesiona na inne konto.
  • Podany identyfikator opisuje transakcję, która nie została zainicjowana na Twoim koncie.
  • ...

Prosimy o sprawdzenie, czy na Twoim koncie nadal znajduje się wskazany obiekt oraz, czy podałeś prawidłowy adres strony internetowej.

 

Przy potwierdzeniu transferu mam dokładnie to samo...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, pshemec napisał:

 

Przy potwierdzeniu transferu mam dokładnie to samo...

Ja przy kupnie domeny na giełdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tak przeglądam jakie loginy koledzy wybierali przy zakładaniu/weryfikacji konta i wiedząc jaki sam wybrałem miałbym prośbę czy istnieje szansa na ponowny jednorazowy wybór? Nie było NIGDZIE informacji, że wybrany login staje się z automatu nazwą kupującego, zazwyczaj taki wybór loginu = wybór jakiegoś smiesznego/głupiego/dziwnego słowa lub przezwiska z lat szczenięcych ... :) a teraz się z tym zostało jak Himilsbach z angielskim 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minut temu, mwyczolkowski napisał:

Nie było NIGDZIE informacji, że wybrany login staje się z automatu nazwą kupującego

 

U mnie została ta sama nazwa co na starym AM pomimo, że ustawiłem nowy login. Dodatkowo teraz sprawdziłem i nie wiem czemu ale pisze mi takie coś: 

image.png

 

Gdzie to się zmienia aby było wszystko widoczne? Faktycznie na mojej ofercie sprzedaży domeny pisze, że sprzedający chce pozostać anonimowy. W sumie to opcja dobra ale z ciekawości pytam czy takie coś idzie zmienić?

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites
46 minut temu, vul napisał:

 

Gdzie to się zmienia aby było wszystko widoczne? Faktycznie na mojej ofercie sprzedaży domeny pisze, że sprzedający chce pozostać anonimowy. W sumie to opcja dobra ale z ciekawości pytam czy takie coś idzie zmienić?

 

Sprzedaż -> zmiana wyglądu ofert sprzedaży -> odnośnik do profilu.

 

Dodam, że AM udostępniło dla wszystkich - przeglądanie aktywności każdego użytkownika , który nie chce być anonimowy - kompletny spis wszelkich  wydarzeń na koncie od jego zarejestrowaniu na giełdzie  :)  Taki pamiętnik dostępny dla każdego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, mwyczolkowski napisał:

Jak tak przeglądam jakie loginy koledzy wybierali przy zakładaniu/weryfikacji konta i wiedząc jaki sam wybrałem miałbym prośbę czy istnieje szansa na ponowny jednorazowy wybór? Nie było NIGDZIE informacji, że wybrany login staje się z automatu nazwą kupującego, zazwyczaj taki wybór loginu = wybór jakiegoś smiesznego/głupiego/dziwnego słowa lub przezwiska z lat szczenięcych ... :) a teraz się z tym zostało jak Himilsbach z angielskim 

 

@mwyczolkowski Mialem ten sam problem. Odezwij sie do supportu. Pomogli przy jednorazowej zmianie :

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pshemec napisał:

 

Przy potwierdzeniu transferu mam dokładnie to samo...

 

2 godziny temu, cannot napisał:

Ja przy kupnie domeny na giełdzie.

 

Prosze o PW z nazwami domen - albo zgloszenie na ticket :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy też macie problem z rejestrowaniem domeny przez API z statusem BOOK_BLOCKED?

otrzymuje komunikat

{"ok":0,"status":405,"error":"Status domeny nie pozwala na wykonanie operacji","data":null} 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×