Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

29 minutes ago, Warszawiak said:


Na co liczyłeś? Monopolista może podejmować takie kroki. Szkoda tylko, że 100 000 domen wyparowało z giełdy w miesiąc.

Na chwilę refleksji;)

Pytam, bo część postulatow zastało wprowadzone przez AM. A tak to muszę zabierać się do pakowania swojego majdanu...

 

edit. Rzeczywiście. teraz patrzę na liczbę zarejestrowanych domen: 321173    o_0

a było chyba coś ponad 400 tys. .... 470 tys.?

ciekawe do ilu zleci po promocji - 200 tys.?

 

Marketingowe sepuku staje się faktem. 

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Noname napisał:

 

To sa kategorie, ktore system przypisuje z automatu :)

 

a nie może byc jak dawniej, ze dało się samemu dopisać ? tak nie do końca to dobrze działa automatycznie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mozemy prosic o przedluzenie "promocji" dla domen zewnetrznych lub w ogole o zrezygnowanie z wprowadzenia oplat za kazdy dzien domeny zewnetrznej na gieldzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, szmiko napisał:

 

edit. Rzeczywiście. teraz patrzę na liczbę zarejestrowanych domen: 321173    o_0

a było chyba coś ponad 400 tys. .... 470 tys.?

ciekawe do ilu zleci po promocji - 200 tys.?

 

Marketingowe sepuku staje się faktem. 

Za archive.org  z 22.03.2019

Statystyki:

317055 zarejestrowanych domen

112025 zarejestrowanych użytkowników - obecnie Zarejestrowani użytkownicy: 110902

239338 domen na sprzedaż

1441 aukcji domen

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, szmiko napisał:

Na chwilę refleksji;)

Pytam, bo część postulatow zastało wprowadzone przez AM. A tak to muszę zabierać się do pakowania swojego majdanu...

 

edit. Rzeczywiście. teraz patrzę na liczbę zarejestrowanych domen: 321173    o_0

a było chyba coś ponad 400 tys. .... 470 tys.?

ciekawe do ilu zleci po promocji - 200 tys.?

 

Marketingowe sepuku staje się faktem. 

 

Przed migracją było zarejestrowane 316582 domen, a obecnie jest 321908 czyli 5326 więcej
Od 1 do 25 kwietnia na giełdzie dokonano 687 sprzedaży, podczas gdy w całym marcu jedynie 681.
Od czasu migracji bilans transferów domen jest 6183 na plus (7296 - 1113), z samego Premium przetransferowano do nas 7145 domen. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Noname napisał:

 

Przed migracją było zarejestrowane 316582 domen, a obecnie jest 321908 czyli 5326 więcej
Od 1 do 25 kwietnia na giełdzie dokonano 687 sprzedaży, podczas gdy w całym marcu jedynie 681.
Od czasu migracji bilans transferów domen jest 6183 na plus (7296 - 1113), z samego Premium przetransferowano do nas 7145 domen. 

 

No to moze napiszcie ile po migracji bylo sprzedazy domen zewnetrznych, w ktorych sprzedajacy nie dopelnil warunkow transakcji, tj. nie przekazal domeny kupujacemu. Bo w koncu to byl dla Was najwazniejszy argument przemawiajacy za utrudnieniem zycia swoim uczciwym klientom, ktorzy chca sprzedawac domeny na Waszej gieldzie i tym samym dac Wam zarobic prowizje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
54 minutes ago, Noname said:

 

Przed migracją było zarejestrowane 316582 domen, a obecnie jest 321908 czyli 5326 więcej
Od 1 do 25 kwietnia na giełdzie dokonano 687 sprzedaży, podczas gdy w całym marcu jedynie 681.
Od czasu migracji bilans transferów domen jest 6183 na plus (7296 - 1113), z samego Premium przetransferowano do nas 7145 domen. 

Dobrze, tyle było zarejestrowanych. A ile było domen ogólnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W starym aftermarket była możliwość masowego sprawdzenia dostępności domen oraz ich eksportu do pliku. W nowym aftermarket nie widzę takiej opcji. Czy jest ona gdzieś ukryta, czy aktualnie może jej nie ma, ale będzie dostępna w przyszłości czy może właściciele całkowicie zrezygnowali z tej opcji w nowej odsłonie serwisu? Ktoś coś wie na ten temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było też takie narzędzie do generowania nazw domen wg. wzorca <przedrostek + nazwa + końcówka> i sprawdzania ich dostępności.

Funkcja definitywnie zniknęła, czy będzie przywrócona?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Ktos juz chyba o tym wspominal, ale nie jestem pewien: brak domeny w panelu po realizacji opcji (wystarczajace srodki dostepne na koncie).

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, abc napisał:

Czy mozemy prosic o przedluzenie "promocji" dla domen zewnetrznych lub w ogole o zrezygnowanie z wprowadzenia oplat za kazdy dzien domeny zewnetrznej na gieldzie?

Mnie bardziej interesuje, czy od 1 maja Aftermarket zacznie ludziom debetować konta, czy usunie z giełdy te domeny zewnętrzne, za które nie może pobrać opłaty. To chyba do tej pory nie zostało wyjaśnione.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

"Błąd logowania z adresu 108.62.3.46"

Czy pomijając sam fakt informacji o fakcie robicie coś z tym?

Akurat ten adres jest mi obcy więc zakładam próbę ingerencji.

Po otrzymaniu informacji  - 3 razy zalogowałem się błędnie i otrzymałem info - co mnie cieszy.

Reasumując  - mozna coś z tym zrobić ? Oflagować, dodać na czarną listę itp ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, hans_2000 napisał:

Ktos juz chyba o tym wspominal, ale nie jestem pewien: brak domeny w panelu po realizacji opcji (wystarczajace srodki dostepne na koncie).

 

Pare dni temu mieliśmy to samo...Opcja zrealizoawana, domena zarejestrowana, pieniądze nie pobrane, domeny w panelu brak...Po interwencji domena trafiła na konto z zapewnieniem że błąd został naprawiony...Najwyraźniej nie został...

 

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Noname napisał:

 

Przed migracją było zarejestrowane 316582 domen, a obecnie jest 321908 czyli 5326 więcej
Od 1 do 25 kwietnia na giełdzie dokonano 687 sprzedaży, podczas gdy w całym marcu jedynie 681.
Od czasu migracji bilans transferów domen jest 6183 na plus (7296 - 1113), z samego Premium przetransferowano do nas 7145 domen.

 

https://web.archive.org/web/20190322022209/https://www.aftermarket.pl/marketallcats.php

https://www.aftermarket.pl/oferty/

 

22 marzec 2019:
239 338 domen na sprzedaż

 

25 kwiecień 2019:
126 705 domen na sprzedaż


Różnica po miesiącu: 112 633 domen na giełdzie mniej

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Domenatorix napisał:

Mnie bardziej interesuje, czy od 1 maja Aftermarket zacznie ludziom debetować konta, czy usunie z giełdy te domeny zewnętrzne, za które nie może pobrać opłaty. To chyba do tej pory nie zostało wyjaśnione.

 

Opłaty za domeny zewnętrzne przestają się naliczać po osiągnięciu określonego ujemnego salda użytkownika:
- Jeśli użytkownik ma więcej niż 1000 domen zewnętrznych, jest to wysokość opłaty za 10 dni (czyli np. dla 5000 domen - opłata dzienna to 50 PLN, zatem przestanie się naliczać gdy saldo spanie poniżej -500 PLN).
- Jeśli użytkownik ma mniej niż 1000 domen zewnętrznych, jest to -100 PLN.
Po osiągnięciu tej wysokości salda, system oznaczy domeny zewnętrzne jako “Nie na sprzedaż”, co spowoduje zaprzestanie pobierania opłaty. Natomiast same domeny pozostaną na koncie i nie będę usunięte, więc użytkownik będzie mógł wystawić je na sprzedaż ponownie gdy uzupełni saldo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Warszawiak napisał:

 

https://web.archive.org/web/20190322022209/https://www.aftermarket.pl/marketallcats.php

https://www.aftermarket.pl/oferty/

 

22 marzec 2019:
239 338 domen na sprzedaż

 

25 kwiecień 2019:
126 705 domen na sprzedaż


Różnica po miesiącu: 112 633 domen na giełdzie mniej

 

I to sa moim zdaniem kluczowe dane, bo z punktu widzenia gieldy domen (a nie rejestratora domen) to wlasnie liczba domen na sprzedaz jest najistotniejsza, a nie liczba domen utrzymywanych.

 

Jesli nic sie nie zmieni, w/w liczba zapewne jeszcze zmaleje, bo wielu uzytkownikow usunie swoje domeny przed koncem biezacego miesiaca. I kto na tym skorzysta? Raczej nikt.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś się zmieniło w kwestii hurtowego sprawdzania dostępności domen? Takie coś mi wyskakuje:

"Wynik sprawdzenia: Operacja nie może być wykonana na zewnętrznej domenie"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień dobry,

 

Chciałem załatwić to przez support Aftermarket, ale odpowiedzi nadchodzą z dużym opóźnieniem, zaś ostatnio od tygodnia cisza, a sprawa ciągnie się od pierwszej połowy lutego.

 

Proszę o sfinalizowanie zwrotu moich środków z zamkniętego konta w Aftermarket. Dostarczyłem już dowód wpłaty kartą, skoro obsługa Aftermarket nie była w stanie znaleźć mojej zagubionej wypłaty; prosiłbym o zajęcie się tym i będziemy mieli temat z głowy - w końcu chodzi tylko o 15 złotych brutto lub coś koło tego.

 

Numer ticketu na PW.

Edited by dnd
Usunięcie numeru ticketu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co Aftermarket wysyła wielokrotnie tę samą wiadomość? Poniższy przykład nie jest jedynym, ale poprzednimi razami powtórzeń było mniej.

 

image.thumb.png.3730bfb394140745edb2230bd80be9fe.png

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żenujące nowe AM. Od kilkunastu minut próbuję zrobić przekierowanie. Poddaję się.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy wszyscy zainteresowani widzieli, ze promocja dla domen zewnetrznych zostala przedluzona do 15 maja 2019. Dziekujemy Aftermarket.pl!

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, abc napisał:

Nie wiem, czy wszyscy zainteresowani widzieli, ze promocja dla domen zewnetrznych zostala przedluzona do 15 maja 2019. Dziekujemy Aftermarket.pl!

To już nie uratuje AM od skasowania wszystkich domen zewnętrznych.

 

 

Szkoda, że do tej pory nie dostałem odpowiedź odnośnie braku możliwości usunięcia hurtowego domen zewnętrznych.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 28.04.2019 o 21:01, plachcik napisał:

Żenujące nowe AM. Od kilkunastu minut próbuję zrobić przekierowanie. Poddaję się.

 

Blad z menu na liscie domen zostal dzis rano naprawiony. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×