Jump to content
Tobi

nowy.aftermarket.pl

Recommended Posts

Dnia 19.08.2019 o 21:35, sebastian0000 napisał:

Mam takie pytanie do kolegów, może samo AM się wypowie...

Czy jest możliwa sytuacja że user który od kilkunastu dni, ma zablokowane kont z powodu nie opłacenia wylicytowanych na aukcjach domen, jest w stanie przedłużać domeny które ma na swoim koncie ?

Chodzi o usera AM, który ma ponad -300 rating i jest wykreślany z wszystkich aukcja, a domeny które posiada na koncie o tym samym nicku są przedłużane na kolejny rok. Teoretycznie to nie możliwe bo ma zablokowane konto do momentu opłacenia tych nieopłaconych aukcji, więc jakim cudem opłaca te przedłużenia ?

Wydaje mi się że to dość ciekawe zagadnienie...

 

Musisz wziąć pod uwagę że w kwestii rejetracji i odnawiania domen AM jest tylko pośrednikiem pomiędzy abonentem domeny a NASKiem czy też innym rejestratorem.

Z tego też tytułu "pacjent" ma zablokowany dostęp do udziału w aukcjach ale swoje domeny może odnowić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, szubidubidada napisał:

(...)jakim cudem można odnowić domenę z ujemnym saldem na koncie?

No o to też mi chodziło, kiedyś jak spóźniłem się kilka godzin z opłaceniem przechwyconej domeny to w ogóle do konta się nie mogłem dostać, jedynie na stronę gdzie mogłem dodać środki do konta, reszta podstron była zablokowana. 

Nie czytałem regulaminu AM od deski do deski, pewnie jakoś da się to ominąć i opłacać domeny mimo ujemnego salda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu nie zostanie przywrócona poprzednia funkcja wyszukiwania domen?

 

Wchodząc na główną AM i wpisując samą nazwę domeny bez rozszerzenia  dostajemy listę wszystkich dostępnych i niedostępnych domen do rejestracji a tylko w jednym oknie pokazywane są domeny z giełdy.

0c4171b7fd6fd.png

1. Domeny z giełdy powinny być pokazywane na głównej z adnotacją "dostępna na giełdzie" a nie kurde "niedostępna" - moim zdaniem wprowadza to w błąd klienta i działa na niekorzyść sprzedawcy !

2. Po wpisaniu nazwy domeny np. pozyczka w oknie "Domeny z giełdy" wywala mi jakieś potwory np. pozyczka-kalkulator.waw.pl  zamiast podawać nazwę domeny dostępną na giełdzie w danym rozszerzeniu.

 

Na marginesie, przeglądanie domen po kategoriach to porażka! Wchodzę w domeny generyczne a tam 3xf.pl , evy.pl i inne gnioty.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
7 hours ago, cannot said:

Czemu nie zostanie przywrócona poprzednia funkcja wyszukiwania domen?

 

Wchodząc na główną AM i wpisując samą nazwę domeny bez rozszerzenia  dostajemy listę wszystkich dostępnych i niedostępnych domen do rejestracji a tylko w jednym oknie pokazywane są domeny z giełdy.

0c4171b7fd6fd.png

1. Domeny z giełdy powinny być pokazywane na głównej z adnotacją "dostępna na giełdzie" a nie kurde "niedostępna" - moim zdaniem wprowadza to w błąd klienta i działa na niekorzyść sprzedawcy !

2. Po wpisaniu nazwy domeny np. pozyczka w oknie "Domeny z giełdy" wywala mi jakieś potwory np. pozyczka-kalkulator.waw.pl  zamiast podawać nazwę domeny dostępną na giełdzie w danym rozszerzeniu.

 

Na marginesie, przeglądanie domen po kategoriach to porażka! Wchodzę w domeny generyczne a tam 3xf.pl , evy.pl i inne gnioty.

ad. 1 - pisalem o tym w tickecie do AM, to rowniez m oim zdaniem BARDZO WPROWADZA W BLAD

 

ad. 2 - pisalem tez dokladnie o tych potworach - otrzymalem odpowiedz, ze sa wysoko, bo sa najwyzej w wyszukiwarce...czy jakos tak - tak czy inaczej, bez sensu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pier..dole, działa wam AM? U mnie na kilku przeglądarkach lipa a już aukcja mi się zakończyła !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 10.05.2019 o 20:06, domanpw napisał:

Zarówno wczoraj jak i dzisiaj otrzymalem wiadomości od klientów, którzy nie dostali maili z moją propozycją w prowadzonych negocjacjach...Dobrze, że zareagowali na info o wygaśnięciu kontroferty.

 

Druga sprawa to informowanie użytkowników o otrzymanych ofertach.Jakiś czas temu dostałem wiadomość dopiero po kilku dniach.Dzisiaj podobnie, tylko że z kilkugodzinnym opóźnieniem.

 

Po raz kolejny żadnej wiadomości na poczcie o otrzymanej ofercie.

Oferta złożona ubiegłej nocy.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.08.2019 o 19:56, domanpw napisał:

 

Po raz kolejny żadnej wiadomości na poczcie o otrzymanej ofercie.

Oferta złożona ubiegłej nocy.....

 

Prosze o PW z loginem abysmy mogli to zweryfikowac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 30.08.2019 o 19:56, domanpw napisał:

 

Po raz kolejny żadnej wiadomości na poczcie o otrzymanej ofercie.

Oferta złożona ubiegłej nocy.....

 

Przeanalizowalismy sprawe - maile od nas wychodza poprawnie - wszystkie, włącznie z tym o ktorym piszemy :) Mozna sobie podejrzec na liscie powiadomien po zalogowaniu sie na swoim koncie. 

 

Czemu nie dotarł mail? Serwer odbiorcy, w tym przypadku Onet - odrzucil tę wiadomosc - widzimy tylko w logach "Sender address deferred by rule #CR-IN-DEF-2 " czyli filtr własny administratorów Onetu zablokował tę wiadomość. Tu należałoby już się skontaktować bezposrednio z nimi jako Pana usługodawcą czemu tak się stało ze wiadomość została odrzucona skoro wszystkie inne przychodzą poprawnie - to może być dowolny filtr np. limit maili na godzinę od danego nadawcy lub jakikolwiek inny :) My ze swojej strony rowniez postaramy sie z nimi skontaktowac :)

Edited by Noname
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej brakuje mi przechwytywania lite... Obecnie dodaję tylko około 30% domen do przechwycenia mniej, niż w Premium.pl, a i tak często zdarza się, że lite w Premium łapie domeny dodane normalnym priorytetem w Aftermarket.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

1% prowizji od sprzedaży. Brawo, niedługo będziecie dopłacać, żeby ludzie wystawiali domeny na waszej giełdzie...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, szmiko napisał:

1% prowizji od sprzedaży. Brawo, niedługo będziecie dopłacać, żeby ludzie wystawiali domeny na waszej giełdzie...

 

"Oferty sprzedaży na giełdzie: 105609"

Nic dziwnego, że podejmowane są takie dramatyczne ruchy. Przed wprowadzeniem "udziwnień" było bodajże 250 000 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, szmiko napisał:

1% prowizji od sprzedaży. Brawo, niedługo będziecie dopłacać, żeby ludzie wystawiali domeny na waszej giełdzie...

Coś się zmieniło w ostatnich dniach, bo prowizja od sprzedaży wynosiła 5%......

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, domanpw napisał:

Coś się zmieniło w ostatnich dniach, bo prowizja od sprzedaży wynosiła 5%......

 

Tak, to tymczasowa, "wrześniowa promocja".

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia Monday, September 02, 2019 o 13:06, Noname napisał:

 

Przeanalizowalismy sprawe - maile od nas wychodza poprawnie - wszystkie, włącznie z tym o ktorym piszemy :) Mozna sobie podejrzec na liscie powiadomien po zalogowaniu sie na swoim koncie. 

 

Czemu nie dotarł mail? Serwer odbiorcy, w tym przypadku Onet - odrzucil tę wiadomosc - widzimy tylko w logach "Sender address deferred by rule #CR-IN-DEF-2 " czyli filtr własny administratorów Onetu zablokował tę wiadomość. Tu należałoby już się skontaktować bezposrednio z nimi jako Pana usługodawcą czemu tak się stało ze wiadomość została odrzucona skoro wszystkie inne przychodzą poprawnie - to może być dowolny filtr np. limit maili na godzinę od danego nadawcy lub jakikolwiek inny :) My ze swojej strony rowniez postaramy sie z nimi skontaktowac :)

Ok, dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Kamis086 napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki. Jest możliwość zrobienia wpłaty i wypłaty poprzez Paypal? 

Wplata na AM poprzez PayPal jest możliwa, natomiast nie ma możliwości wypłacenia środków z AM na PayPal - nad czym też ubolewam

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, kK napisał:

Wplata na AM poprzez PayPal jest możliwa, natomiast nie ma możliwości wypłacenia środków z AM na PayPal - nad czym też ubolewam

Widzisz nawet nie wiedziałem. Także prosimy o opcję wypłaty na PP

Edited by Kamis086

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Kamis086 napisał:

Także prosimy o opcję wypłaty na PP

A jak na PP to też i na Skrill - byłbym wdzięczny

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
14 godzin temu, Kamis086 napisał:

Widzisz nawet nie wiedziałem. Także prosimy o opcję wypłaty na PP

 

5 godzin temu, kK napisał:

A jak na PP to też i na Skrill - byłbym wdzięczny

 

Uuuuu, ktoś tu podatków nie płaci! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
38 minut temu, Lateralus napisał:

 

 

Uuuuu, ktoś tu podatków nie płaci! :D

Zaraz nie płaci!!! Czasami dobrze by było na PP czy Skrill wypłacić. Jak ktoś robi zakupy w zagranicznych sklepach, czy rejestruje domeny u zagranicznych operatorów - dobrze jest mieć środki na takim procesorze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, kK napisał:

Zaraz nie płaci!!! Czasami dobrze by było na PP czy Skrill wypłacić. Jak ktoś robi zakupy w zagranicznych sklepach, czy rejestruje domeny u zagranicznych operatorów - dobrze jest mieć środki na takim procesorze.

 

No jasne! Raczej, raczej :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×