Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Juz ci pisalem, ze kolo d..y mi lata co o mnie myslisz i jak oceniasz moja zamoznosc. Nie wciskaj innym kitu, to bedzie ok. I nawet bym nic nie mowil, gdybys nie wywolywal wilka (mnie) z lasu.
    • @Alexis Dalej nic nie rozumiesz, czym absolutnie udowadniasz iż z matematyką jesteś na  bakier. Ponadto podałem Ci tylko skromy przykład dlaczego Twoje wyliczenia były złe, gdyż nie jest w moim interesie podawanie realnych liczb na publicznym forum.   A teraz czekamy na nazwę tej Twojej milionowej firmy, której jesteś właścicielem bądź dyrektorem. To tylko pytanie retoryczne, albowiem jestem pewny iż siedzisz u mamusi na garnuszku a jedynie co masz to bujna fantazja, to bardzo typowe dla forumowych milionerów. Oni zawsze piszą iż zarabiają miliony i dokładnie jak TY nawet DG w rzeczywistości nie mają i groszem nie śmierdzą.   Więc masz szansę pokazać tu wszystkim, jaki to z Ciebie tur biznesu Ale oczywiście będzie jak napisałem, tylko puste słowa - zero pokrycia.    
    • No wlasnie geniuszu. I wyszlo szydlo z worka. Masz ROI 10x tylko przy malutkim, nieskalowalnym biznesie przy tzw. szydelkowaniu. Myslalem, ze ty cos mowiles o hurcie? Zasadniczo od x lat nie mozesz ruszyc z miejsca na najwiekszym rynku swiata (.com) i nie mozesz wyjsc ponad $50k obrotu, czyli jak sam mowisz: tyle co na waciki. Zyskownosc jest w liczbach absolutnych tak mala, ze nie pozwala nawet na zatrudnienie programisty na etat. Co w takim wypadku sprawia, ze myslisz, ze na rynku PL bedzie lepiej, gdzie ceny sprzedazy sa o NIEBO nizsze?   Przeliczmy twoj biznes: Masz max 50k EUR obrotu, czyli przy niby twoim x10, to oznacza 5k EUR inwestycji, czyli raptem rejestrujesz 500 domen .com. Czyli 1-2 dziennie! I to tylko przy nierealistycznym zalozeniu, ze nie masz ZADNYCH innych kosztow. W rzeczywistosci, zeby miec zwrot x10 musialbys rejestrowac ponizej 1 domeny dziennie, by twe roczne koszty zamknely sie w 5k EUR :/ Ty to nazywasz hurtem?     Dlaczego to jest moj blad? To jest TWOJ blad? Skoro domeny nie skaluja (i teraz moze rozumiesz dlaczego mnie nie ma na tym rynku), a ziemniaki tak, to bledem jest zajmowanie sie domenami a nie chociazby rolnictwem. Na ziemniakach jak sam stwierdziles bys lepiej wyszedl. I kto tu popelnia blad?   Wiesz co to jest koszt alternatywny?
    • Jeśli dla przykładu złapiesz 1,000 domen z łącznym ROI 10x (wliczając to co się nie sprzedało) to ile możesz zarobić rocznie geniuszu - milion EUR po 5 latach ? Ilośći dobrych domen w spadzie nie przeskoczysz, niezależnie czy masz do zainwestowania $10K czy też $10M gdyż jest bardzo silna konkurencja na .COM  Chyba że masz takie siły jak DropCatch, dlatego to mój cel.   Mając powyższe na uwadze, plon z ziemniaków będzie rosnął x10 co roku, domeny nie. Do tego odlicz 50 tysięcy EUR rocznie na waciki, bo to blisko 300 tysięcy USD w tym czasie. Rozumiesz już swój błąd i porównanie z ziemniakami ?  
    • Proponuje zmienić temat na: "NAJWIĘKSZA DRAMA W 2020 r."
    • Panowie, ręce opadają jak się Was czyta. Chyba oboje zapomnieliście że w necie nic nie ginie.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18503
    • Most Online
      20372

Newest Member
    elizarut