Jump to content
POTENGOS

nozkidomebli.pl

Recommended Posts

Nóżki do mebli to jeden z wielu akcesoriów do mebli. Nikt o zdrowym rozumie nie będzie budował strony czy sklepu dla tak wąskiego asortymentu. Takie drobiazgi kupuje się w każdym sklepie z meblami. Ciężko mi uwierzyć w historię o znajomym z hurtowni ale może to jakiś rzadki fascynat nóżek. Nie zarejestrowałbym, mimo, że również gustuję w ładnych nogach ;) 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, Tobi said:

A jednak http://nogimeblowe.pl ktoś kupił, jest przekierowana. 

Też pracowałem w tej branży i może leży tu jakieś parę stówek, nie powiedziane, że nie. 

 

 

Wobec tego odszczekuję swoje słowa :P Nie wiedziałem, że w nogach tkwi taki potencjał.

Mimo to jednak nie zarejestruję Nogidomebli.pl która właśnie wygasa po rejestracji...

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest to b. prawdopodobne, że w jakiejś niszy branży meblowej domena ta mogłaby być wykorzystana.

Np. o frontymeblowe*pl, frontykuchenne*pl miałem już sporo zapytań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja właśnie meble produkuję , i...."nózki" a "nogi" to różnica ponieważ "nogi" w branży kojarzą się z produktem z drewna, odlewu,stali,chromu itd..czyli z czymś co ma juz znaczącą wartość jednostkową , a "nóżki" to produkt z plastiku za 0,7pln-2pln, o ile "nogi" (ich design) są mocno wyeksponowane i moga przedstawiać ciekawą wartość o tyle "nóżki" są schowane pod meblami czesto zaktyte "cokołem" i nikt specjalnie tu nie inwestuje w design.Co za tym idzie co pod ta domeną chcesz pokazać? Trzeba by Tira "nóżek" sprzedawać miesięcznie by to miało jakikolwiek sens.Jesli nie jestes producentem a pośrednikiem/hurtownikiem to inwestycja raczej nietrafiona , więc ja bym nie kupił , a jesli jesteś producentem to na pewno nie produkujesz samych "nóżek" tylko jeszcze mnóstwo innych dupereli na wtryskarkach i bardziej zależy Ci na promowaniu własnego brandu.Jak kumpel z hurtowni chce kupic to sprzedaj za tyle ile daje plus 15pln na kolejną rejestrację bo zostaniesz z nią do odnowienia..pzdr

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×