Jump to content
VisaCardCredit

Snią mi sie domeny i ich rejestracja! Co mam zrobic.

Recommended Posts

Prosze o rady bo ostatnio rano jak mnie dziewczyna budziła pierwsze co do niej powiedziałem to było:

BÓB... BÓB.COM - bez polskiej litery... 3literówka... śniło mi sie że kupiłem... jesteśmy bogaci!

 

Też tak macie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noc po grzybobraniu gdzie wytęża się zmysły w poszukiwaniu borowików śnią mi się one.

Jak dotąd na szczęście mam ciekawsze wizje senne niz domeny ;)

Może trzymaj kartkę obok łóżka by zapisywać pomysły i spać dalej ;)

 

O małe bogactwo otarłbyś się gdybyś sprzedał bob.com a nie ją kupił - zrobiłbyś best of business ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosze o rady bo ostatnio rano jak mnie dziewczyna budziła pierwsze co do niej powiedziałem to było:

BÓB... BÓB.COM - bez polskiej litery... 3literówka... śniło mi sie że kupiłem... jesteśmy bogaci!

 

Też tak macie ?

 

;)

toś mi chłopie poprawił humor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie, w zamierzchlych czasach ;) duzej aktywnosci na forum di.pl pewnego uzytkownika, snilo sie piwo PB ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja czesto w nocy wstaje i zapisuje na kartke pomysly ;) na miescie korzystam z notatnika w telefonie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jeszcze jakiś czas temu nie ruszałem się z domu bez notatnika i jakiegoś pisadła. Przed snem też zawsze kładłem przy łóżku coś do zapisania pomysłów ;). Teraz też używam telefonu do zapisywania pomysłów. Raz też mi się coś śniło z domenami, ale już nie pamiętam co. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba każda pasja pochłania człowieka bez reszty - domeny i pustki w portfelu równie często chodzą parami co wódka i tanie panienki ;)

 

# cierpie.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Snią mi sie domeny i ich rejestracja!

O domenach śnić -> randka z posłanką Sowińską Cię czeka [źródło sennik on-line]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba każda pasja pochłania człowieka bez reszty - domeny i pustki w portfelu równie często chodzą parami co wódka i tanie panienki :lol:

Hehe - coś jest na rzeczy.. przynajmniej, jeśli chodzi o domeny :blush:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sie snilo tydzien temu ze jest rok 1998 i regnalem dwuliterowki .pl za wszystkie pieniadze rodzicow co mieli na koncie ;) teraz by mnie pewnie po pietach calowali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie już się nie śnią, ale zacząłem przeliczać wszystko na domeny ;)

nie chodzę na piwo bo jedno piwko to ok 1/2 domeny

1kg szyneczki ok 2 domen,

nie jadę na weekend bo to kosztuje jakieś 50 domen,

a czynsz ok 100 domen......normalnie nie da się żyć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam, żyję dosyć ascetycznie i też wszystko przeliczam. Ale moją dziewczynę to naprawdę wpienia, zwłaszcza jak przeliczam kosmetyki, albo ciuchy. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam, żyję dosyć ascetycznie i też wszystko przeliczam. Ale moją dziewczynę to naprawdę wpienia, zwłaszcza jak przeliczam kosmetyki, albo ciuchy. ;)

wniosek: zmień dziewczynę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie już się nie śnią, ale zacząłem przeliczać wszystko na domeny ;)

 

znam ten bol :) nigdy nie lubilem oszczedzac na sobie, a teraz tez musze z bolem serca sobie duzo odmowic bo zaczalem przeliczac na domeny, teraz jeszcze przerzucilem sie na com i eu to nie chce wiedziec co bedzi dalej :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×