Jump to content
saledomain

Bitsdaq - nowa platforma handlu kryptowalutami.

Recommended Posts

Cześć Wam,

 

Jakiś czas temu przespałem BitCoina:angry:. Od jakiegoś czasu poszukuję jakiejś formy inwestycji. Otrzymałem info od mojego szwagra odnośnie nowej inwestycjiB). Dzięki szwagier^_^

 

Za samo zarejestrowanie się otrzymujemy 1200 tokenów, a za  codzienne zalogowanie się do końca marca na konto wpływa kolejne 200 tokenów.  Za potwierdzenie email oraz wysłanie potwierdzenia, w którym wysyłamy foto dowodu lub prawa jazdy oraz selfie ze swoim zdjęciem i napisem Bitsdaq, kolejne tokeny. Można więc otrzymać za darmo sporo tokenów, które być może pozwolą nam zarobić podobnie jak token  giełdy Binance – BNB, którego obecna wartość to na dzień dzisiejszy: 14,68 USD. 

 

Wystarczy wpisać BXBC i znajdziecie sporo info.

 

Jeśli wejdziecie i zechcecie skorzystać z linka podanego przeze mnie, oczywiście otrzymam darmowe tokeny ok. 500. Będzie mi miło jeśli zechcielibyście to docenić ;) :

 

https://bitsdaq.com/signup?referralCode=D2FJQC3E

 

 

Pozdrawiam,

saledomain

 

edit: zjadłem "s"

Edited by saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, szogun napisał:

Wcale nie drogie te dane osobowe.

Jakby się zastanowić, to wszędzie je udzielasz i za to jeszcze płacisz. W zasadzie korzystając z każdej sfery życia. Kto wie, może to nie wypali, ale czy BTC też wszyscy wierzyli?

 

Nie wiem. Ja tego nie wiem. Wiem, że przespałem BTC i nie chcę powtórzyć tej sytuacji;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×