Jump to content
kwalejko

szukam programisty, który bardzo dobrze zna cms joomla

Recommended Posts

Witam,
szukam programisty, który bardzo dobrze zna cms joomla, potrafi go modyfikować, rozbudowywać (poprostu nie ma rzeczy dla niego niemożliwych). Ponadto, zanim cos wykona w projekcie to najpierw zapyta, czy tak ma być, a nie że najpierw wykona a potem pyta czy tak miało byc. Wchodzi w grę tylko terminowość. Nie interesuja mnie choroba, pogrzeb baci czy coś w tym rodzaju (to już przerabiałem wielokrotnie. Szukam kogoś do długotrwałej współpracy. Jesli ktos czuje się na siłach (albo zna kogoś kogo mógłby polecić) zapraszam do kontaktu tylko przez Skype: kwalejko. Jeśli ktoś chce dzwonic: tel. 0044 77 31 39 98 61 (może być kontakt przez Whatsapp'a.)
Pozdrawiam
Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Albo Joomla albo dobrze. Jak żyje, nie znam nikogo normalnego kto chciałby rzeźbić w tym CMS - chyba, że w jakieś starej IT firmie. Pomyśl o migracji i popularniejszych, nowszych rozwiązaniach / technologiach to i więcej "normalnych" programistów znajdziesz :)  Odpowiadam bo widziałem, że już szukasz od dłuższego czasu, sorry za OT.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze (pojęcie względne). Szukam od dziś do konkretnego projektu. Jakbym szukał do migracji, to bym napisał to. Bardzo cięzko normalnych programistów znaleźć. Każdy jet specjalistą, a potem tego nie da się zrobić, z tamtym nie poradzę, zróbmy tak, a najlepiej przeniesmy na takie rozwiązanie. Znam to bo przez moje ręce przewinęło się kilkaset programistów. Tak czy inaczej dziękuje za komentarz.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×