Jump to content

Recommended Posts

cc.pl

 

Witam wszystkich, prosiłbym o pomoc w wycenie domeny cc.pl, nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

Z góry dziękuję za pomoc. jw.

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minut temu, Nikakow napisał:

cc.pl

 

Witam wszystkich, prosiłbym o pomoc w wycenie domeny cc.pl, nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

Z góry dziękuję za pomoc. jw.

 

To chyba twoje?

https://www.aftermarket.pl/Appraisal/Past/Details/?id=1249

 

Chociaż kwoty z kosmosu,  jak się zabrać to już dawno wiesz...
:)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli mnie pamięć nie myli to dwu-literowe chodziły ostatnio w okolicach 20k. CC.pl to fajna domena i jest parę firm które mogłyby być nią zainteresowane. Osobiście wystawiłbym za 100k i puścił za wysokie XX XXX gdyby był na nią klient gotowy tyle zapłacić. Cena zależy wyłącznie od tego czy będziesz w stanie odrzucić niższe oferty licząc na wyższą, która może nigdy nie zostać złożona.  

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Literówka od ccc.pl :D

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Pan_Grzegorz napisał:

Pierwsze co należy zrobić to sprawdzić ruch, w tym wypadku może on znacznie wpłynąć na wartość.

 

Nie podważam doświadczenia, ale czy na prawdę ruch ma tak istotne znaczenie w przypadku domen tej klasy?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, Rumen napisał:

 

Nie podważam doświadczenia, ale czy na prawdę ruch ma tak istotne znaczenie w przypadku domen tej klasy?

 

Jakiej klasy?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Lateralus napisał:

 

Jakiej klasy?

 

Cenowo, powiedzmy wyższej. Zastanawiam się, czy dla KK, który jest w stanie wysupłać te wysokie XX.XXX czy niskie XXX.XXX na domenę, który zapewne projekt strony, seo etc. zleci profesjonalistom za kolejne grube sumy, czy istotny jest dla niego randomowy ruch przy jej zakupie. Ogólnie o jakim wzroście wartości mówicie?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minuty temu, Rumen napisał:

 

Cenowo, powiedzmy wyższej. Zastanawiam się, czy dla KK, który jest w stanie wysupłać te wysokie XX.XXX czy niskie XXX.XXX na domenę, który zapewne projekt strony, seo etc. zleci profesjonalistom za kolejne grube sumy, czy istotny jest dla niego randomowy ruch przy jej zakupie. Ogólnie o jakim wzroście wartości mówicie?

Masz jakieś informacje o kliencie, który zamierza wyłożyć taką sumę? Ja nic o tym nie wiem. Dla mnie to ładniejsza dwuliterówka i nic więcej, jeżeli nie ma znacznego ruchu, a jeżeli takowy posiada to zmienia to obraz sytuacji proporcjonalnie do tego ruchu. Poza tym skąd wiesz, że ruch jest randomowy? Może dla kogoś to jest ruch branżowy.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Pan_Grzegorz napisał:

Masz jakieś informacje o kliencie, który zamierza wyłożyć taką sumę? Ja nic o tym nie wiem. Dla mnie to ładniejsza dwuliterówka i nic więcej, jeżeli nie ma znacznego ruchu, a jeżeli takowy posiada to zmienia to obraz sytuacji proporcjonalnie do tego ruchu. Poza tym skąd wiesz, że ruch jest randomowy?

 

Nie napisałem że mam klienta, gdybamy nad ceną domeny przy ewentualnym zainteresowaniu, a mnie zainteresował wpływ ruchu na cenę, o którym jako jedyny wspomniałeś. Masz zapewne doświadczenie w sprzedaży domen w tym pułapie cenowym, może chciałbyś zdradzić coś więcej? Wspominasz o proporcjonalnym wzroście ceny do ruchu, fajnie gdybyś wycenił domenę cc.pl w jakichś określonych, wybranych przez Ciebie progach ruchu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minut temu, Rumen napisał:

 

Nie napisałem że mam klienta, gdybamy nad ceną domeny przy ewentualnym zainteresowaniu, a mnie zainteresował wpływ ruchu na cenę, o którym jako jedyny wspomniałeś. Masz zapewne doświadczenie w sprzedaży domen w tym pułapie cenowym, może chciałbyś zdradzić coś więcej? Wspominasz o proporcjonalnym wzroście ceny do ruchu, fajnie gdybyś wycenił domenę cc.pl w jakichś określonych, wybranych przez Ciebie progach ruchu.

Daleko mi nawet do marzenia o sprzedaży w cenach o jakich niektórzy piszą, więc nie mam o czym się wypowiadać, inna kwestia że nie widzę powodów żeby spodziewać się sprzedaży powyżej kilkudziesięciu tys. zł i to przedział nisko-średni, chyba że domena ma istotny ruch. Wówczas można by myśleć jak istotna jest to wartość na podstawie generowanych zarobków. Po prostu można zakładać, że to dobra literówka, ze stałym, branżowym ruchem, który któś może chcieć wykorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×