Jump to content
vul

Sprzedam domeny ze sprawdzonym ruchem

Recommended Posts

Ogłoszenie dla osób, które poszukują faktycznego ruchu (bez botów, nabijania i inkszych takich). Paczka 415 domen, które od początku tego roku do teraz wygenerowały ruch na poziomie 75300 uu.

Domeny są wszystkich możliwych kategorii, począwszy od literówek (smasung*pl, wikipedai*pl, faceboik*pl, zalykaj*pl), idąc przez finansówki/brandable (bramkowo*pl,  forumchwilowki*pl, elixir-sesje*pl)

a na domenach po szkołach/parafiach kończąc. Totalny misz masz ale możliwe, że gdzieś tam czają się perełki :P

 

Jeżeli ktoś szuka sprawdzonego, pewnego ruchu pod swoje projekty i pomysły to zapraszam na priv. To pierwszy z katalogów, który mam na sprzedaż ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak coś to mogę załatwić tego znacznie więcej ale kwestia indywidualnych ustaleń. Najlepiej bym to sprzedawał w paczkach albo od razu całość :P ale jakby ktoś bardzo chciał jakąś konkretną tematykę czy konkretną ilość ruchu z tej paczki to mogę pobawić się i "zważyć" odpowiednią ilość. Piszcie jak coś na priv.

 

 

edit: w sumie o czymś zapomniałem to teraz dopisuję. Ruchu od początku będzie znacznie więcej ponieważ bardzo duża liczba domen z tego katalogu była przez kilka miesięcy podpięta do programów partnerskich i PC nie zapisywał statów wtedy. Sporo też tam mam domen o tematyce filmowej a swego czasu mocno to promowałem w PP. Więc myślę, że spokojnie można dołożyć ~30000 uu które jakby "pochłonęły" programy partnerskie.

 

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×