Jump to content
pragrom

sprzedaż adresów e-mail

Recommended Posts

Jak wygląda od strony prawnej dzierżawa adresu e-mail? Co musiałoby być zawarte w umowie i jak mogłoby wyglądać jej zawarcie? Bo przecież wysyłanie kurierem to trochę siara :P

Dajmy na to na przykład mam domenę piesnababy.edu.pl i gościu chciałby mieć adres e-mail wojtek@piesnababy.edu.pl, jak mógłbym się z nim dogadać?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nej dzierżawa adresu e-mail? Co musiałoby być zawarte w umowie i jak mogłoby wyglądać jej zawarcie? Bo przecież wysyłanie kurierem to trochę siara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umowy na świadczenie usług elektronicznych zwykle zawiera się elektronicznie w postaci akceptacji warunków usługi ( zwykły checkbox na stronie zastępuje podpis ). Szablony podobnych umów są dostępne w internecie.

 

Interesują mnie natomiast szanse powodzenia takiego biznesu. Albo masz jakieś prestiżowe, top generyki typu lekarz.pl albo prawnik.pl albo wątpię by ktokolwiek chciał płacić za maila. 

A piesnababy w domenie edukacyjnej to już w ogóle jakaś totalna ninja :ph34r:  :rolleyes: poza tym, osobiście nie kupiłbym adresu mailowego jeśli nie stałaby za tym jakaś znana profesjonalna firma, które nie zagwarantuje mi bezpieczeństwa moich maili. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×