Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Jak sam stwierdziles kilka postow wyzej "czas miliarderow jest bardzo cenny, a ja nie spedzilem z nimi miesiaca miodowego"   Jestem pewny ze np. @keyword jak sie sprezy, to moze uzbiera do kupy te kilkadziesiat milionow USD ze swoimi znajomymi "domenowymi rekinami", ktorymi sie nieustannie chwali, skoro to taki dobry interes. Ja ide po popcorn
    • @Alexis Bardziej mi chodzi o ludzi których znasz niż wiarę w to iż dysponujesz kwotą o której napisałem. Ale z czasem i na tym polu sobię poradzę. Bo "uzbieranie" takiej kwoty to dość odległa perspektywa, choć ta perspektywa może być właśnie największą siłą napędową. Czas pokaże. Pomyśl nad tym, gdyż jak powiedziałem nie był to żart a miliony o których pisałeś są w Twoim zasięgu a jest co dzielić, zwróc też uwagę na ROI.   Tak czy owak pewnego dnia przypomnę Ci ten wątek, jeśli będę miał z Tobą kontakt i chciałbym widzieć wtedy Twoją minę
    • Zwroc sie moze do ktoregos z szanownych kolegow milionerow - domenowych entuzjastow, a nie do mnie Fake Milionera, ktory nie wierzy w domeny
    • @Alexis - to nie żart. Próg wejścia to jedyna przeszkoda która mnie ogranicza na dzień dzisiejszy.
    • @Alexis znajdź inwestora który będzie skłonny zainwestować kilkadziesiąt milionów USD a przebijemy DropCatch. Jakie zyski ma DropCatch już pisałem, technologię wciąż doskonale i przy takiej samej ilości rejestratorów i stojących za nimi LLC możemy to zrobić już dzisiaj. Pozostaje kwestia efektywnego marketingu wpisana w tą kwotę.   Jeśli Ci się nie uda, trochę mi zajmie zajmie czasu aby to osiągnąć    
    • @Czyzis zrozum proszę, w każdy biznes wpisane jest ryzyko, czym ryzyko jest większe tym zwykle możesz zarobić większe pieniądze (ale również stracić) szczególnie w przypadku gdy jesteś pierwszym który podjął to ryzyko. Tak było np. z BC którego nikt nie znał. Ci co weszli w to pierwsi zarobili naprawdę ogromne pieniądze. Natomiast dzisiaj jest większa szansa iż je stracisz niż zarobisz a szczególnie naiwnym myśleniem jest iż będą to miliony takie jak zyskali Ci co zainwestowali w to pierwsi.   Tak więc nie oczekuj konkretnych liczb i pewności, bo gdy jest pewność i konkretne liczby jest ogromna konkurencja, albowiem jest wiele ludzi którzy mają większy bądź mniejszy kapitał i nie mają zupełnie żadnego pomysłu co z nim zrobić. Ci ludzie chętnie inwestują swoje pieniądze w coś pewnego przy minimalnym ROI.    
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18503
    • Most Online
      20372

Newest Member
    elizarut