Jump to content
Alex

AZ.pl to jakiś niesmaczny żart

Recommended Posts

Mam już po prostu dość,

 

Niekompetencja firmy AZ powala na kolana. Pomijam fakt, że technicy od kilku lat nie potrafią połaczyć logowania i utrzymują 2 osobne panele logowania, ale od ponad roku jaśnie Pani od faktur dopytuje mnie o dane firmy w Kanadzie które wysłałem już 2 razy. Straszenie naliczaniem VATu jak nie dostarczę danych które zostały dostarczone kilkukrotnie jest po prostu jakąś paranoją, ....ja nie wiem czy AZ jest tak K* duże że przejscie lub telefon z jednego działu do drugiego to rozmowa miedzymiastowa? Dlaczego ja jako klient musze pytać o tak proste rzeczy?

 

Sprawa druga to potwierdzenia na SMS. Próbuje dokonać edycji i potwierdzić SMSem. Od kilku lat, ten sam problem.... raz dochodzą raz nie, wedle uznania. Można przecież zrobić 2FA albo uzyć Google Authenticator ale nie .. lepiej "nagradzać" klientów kulejącym systemem SMSów. Za każym razem nie obejdzie sie bez telefonu, ale ja naiwny myślę sobie mamy 2019 ....to może jest jakiś chat gdzie od ręki mi to ktoś naprawi.... no i jest..... jest messanger z info że odpowiedzą "w ciągu kilku godzin" ..... jest i osobny chat gdzie Panu Piotrowi zajęło 5 minut przeczytanie wiadomości. Aż myślałem, że bidulek zasłabł. Po wyjaśnieniu sytuacji Piotr W. odesłał mnie do wypełniania formularza albo wykonania telefonu. :blink: 

Tak sie zastanawiam .... to po jasną cholerę Pan Piotr zabiera energie elektryczną skoro nie dość, że nie potrafi pomóc to jeszcze zamknął czat w cholerę zamim sytuacja została rozwiązana... ani me me ani be ani pocałuj mnie w dupę.
Cudowny support. Bravo !

Także kochane AZ... skutecznie po prawie 2 dekadach współpracy, obrzydziliście mi swój serwis do punktu w którym jak to mówią jestem zmuszony zabrać zabawki i przejść do konkurencji. 

Dziękuje wszystkim pracownikom AZ którzy mentalnie siedzą głęboko w biurokracji i niekompetencji systemu z czasów PRLu.

Gdyby tylko zamiast bombardować fafuśnymi zdjątkami flamingów na social media, ktoś ruszył dupsko i zadbał o klientów to było by cymes, no cóż .. nie przeszkadzam w waszej idylli i życzę powodzenia w "rozwijaniu" firmy.

 

 

Kontakt_-_Pomoc_AZ_plPomoc_AZ_pl.jpg

 

_1__Facebookaz.jpg

AZ_pl_-_Homeazz.jpg

 

Edited by Alex
na

Share this post


Link to post
Share on other sites

#gorzkieżale... przybywajcie

Po co komu AZ jak jest AM i premium? nie wiem jak można sie męczyć x-lat a nie korzystać z w.w

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe , przypomniałeś mi Alex jak czsami sie zastanawiam widząc jakis biznes a w głowei mam kotłujące się pytania w stylu :

 

" jak to kur...a jeszcze działa i pewnie cos zarabia w międzyczasie ???!!!! "

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie dekady, bez kitu przyznałbym medal.

BOHATER romantyczny.

 

ps. Uwielbiam takie posty. Zaraz przybędzie posłaniec AZ cały na biało - na różowym flamingu i będzie wyjaśniał jak to u nich nie jest w ch** kolorowo... i rozda cukierki. Nic tylko wyjadać.

Edited by szmiko
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutes ago, bifofom said:

nie wiem jak można sie męczyć x-lat a nie korzystać z w.w

 

 

 

można bo domeny .pl to mikron mojego portfolio. Czarę przelała nie częstotliwość katastrofalnego serwisu tylko uświadomienie sobie, że po tylu latach pytam o to samo co technologicznie powinno być standardem w 2019. Nie chce po prostu hodować takiej firmy za moje pieniądze bez wzgledu czy jest to tysiąc czy złotówka. 

To samo zresztą tyczy się GoDaddy dla domen .com.. syfiasty nie intuicyjny panel, ciagły upselling i pobieranie opłat pomimo wyłaczenia subskrybcji. Tamci państwo z kolei swierdzili że jako klientowi z ponad 20 letnim stażem nie przysługuje mi żaden discount. Natomiast NameCheap dał mi z miejsca kody na transfer, dużo niższe ceny i gratisowy private reg. Miałem telefon rozgrzany od dzwonienia jak GoDady zobaczyło transfer out kilkuset domen na raz... nagle znalazły sie oferty... etc. 

Taka natura cwaniakujących biznesów które najwyraźniej zapomniały dzięki komu istnieją. 

 

PS. Premium kasuje za odnowienia 90zł .. przykładowo OVH kasuje 40zł <--- dlatego nie Premium
 

Edited by Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Alex napisał:

 

PS. Premium kasuje za odnowienia 90zł .. przykładowo OVH kasuje 40zł <--- dlatego nie Premium
 

 

Jeśli utrzymujesz trochę więcej domen niż kilka, korzystasz z cennika hurtowego. Co prawda 40 zł to nie będzie, ale dużo mniej niż 90.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, damien napisał:

 

Jeśli utrzymujesz trochę więcej domen niż kilka, korzystasz z cennika hurtowego. Co prawda 40 zł to nie będzie, ale dużo mniej niż 90.

 

Aktualnie przy 100+ domenach jest odnowienie 40 zł netto. :-) Ale wystarczy 25+ aby mieć 49 zł netto za odnowienie .pl. Przy gTLD niestety cennik hurtowy nie działa. :-(

 

 

Edited by pb
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×