Jump to content
Sign in to follow this  
Saint

Remanent

Recommended Posts

Pani Michu zrob Pan remanent na obserwowanych, ktore nie spadly faktycznie bo z tego co widze to pelno jest takich, ktore faktycznie sa na liscie ze statusem obserwowanych / padajacych, a nie juz sa zarejestrowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pani Michu zrob Pan remanent na obserwowanych, ktore nie spadly faktycznie bo z tego co widze to pelno jest takich, ktore faktycznie sa na liscie ze statusem obserwowanych / padajacych, a nie juz sa zarejestrowane.

 

Uff, mocno zamieszałeś ;-).

 

Pewnie chodzi Ci o to, że wiele domen, które znajdują się na liście do przechwycenia, mimo tego, że zostały już opłacone / zarejestrowane nadal tam widnieją.

Zgłosiłem problem Michałowi już wcześniej, pewnie jak znajdzie chwilę to coś z tym zrobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny na liście są czyszczone codziennie. Jesli jakieś domeny wiszą dłużej, proszę o ich nazwy na PM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny na liście są czyszczone codziennie. Jesli jakieś domeny wiszą dłużej, proszę o ich nazwy na PM.

 

nie wiem czy jest sens, bo mi od jakiegoś m-ca w ogóle nie pokazuje, że domeny zostały przechwycone gdzie indziej albo przedłużone. ostatnio przejrzałem ok. 100 domen, które miałem na liście i ok. 70 było już przedłużonych/przechwyconych, a wciąż wisiały w monitorowanych. wczoraj natomiast lanet.pl wypadła jako Przechwycona w innym serwisie, a whois pokazuje, ze nadal wygasa...

teraz przeglądam po kolei domeny i znowu to samo - jakieś 80% powinno już wylecieć z monitorowania...

 

pierwsze z brzegu:

astigmatic.pl

autoauto.pl

barca.com.pl

bhp24.pl

bulgariaonline.pl

buty.com.pl

camping.com.pl

deeppurple.pl

erak.pl

 

itd. itd...

Edited by domenator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×