Jump to content
Rumen

Tanix.pl

Recommended Posts

Tanix.pl

 

Cześć,

 

jestem ciekaw Waszej wyceny domeny Tanix.pl. Nazwa popularna wśród hurtowni, handlarzy aut, lumpeksów itd. Wszystkie pozostałe, popularne rozszerzenia zajęte.

Dla KK xxx czy x.xxx?

 

Dzięki,

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbujesz dorobić ideologie do swojego nabytku. Można i tak. Ale co najmniej na wyrost jest twierdzenie że wszystkie popularne rozszerzenia są zajęte. 
Jeśli możesz bądź łaskaw wskazać chociaż parę hurtowni które posługują się tą nazwą czy też z tych ktore wymieniłeś.

Poza tym nie jestem pewien czy  nie jest to przypadkiem TM pewnego urządzenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówiąc popularne rozszerzenia mam na myśli: com, eu, com.pl, net, net.pl. Nie próbuję dorobić ideologii tylko pytam w kontekście otrzymanej oferty. Rozumiem, że Ty, jako Bazyli nie oczekiwałbyś x.xxx. Dzięki za odpowiedź.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Rumen napisał:

Mówiąc popularne rozszerzenia mam na myśli: com, eu, com.pl, net, net.pl. Nie próbuję dorobić ideologii tylko pytam w kontekście otrzymanej oferty. Rozumiem, że Ty, jako Bazyli nie oczekiwałbyś x.xxx. Dzięki za odpowiedź.

 

 

Nie tylko bym nie oczekiwał ale nawet nie zarejestrował...

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bazyli ma rację - 0 zł albo w cenie sandałów ze wspomnianego lumpeksu, ciężko dokładnie oszacować ^_^ Jakiś dziwny twór o którym ja nigdy nie słyszałem,  Google też nie oprócz kilku firm, które właśnie mają taką zarejestrowaną nazwę. 

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadzwoń na numery hurtowni motoryzacyjnej Tanix która miała tę domenę i dowiedz się czy jeszcze istnieją czy też została zamknięta. Jak działa to masz szansę zarobić. Ze 2k starałbym się wyrwać ale nie targowałbym się, puścił bym nawet za 1000 pln bo to domena jednego klienta. Jak oni nie odkupią to raczej nikt inny nie kupi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinię. Pytałem dokładniej o przedział xxx czy x.xxx w odniesieniu do prowadzonych rozmów. Pośrednio Panowie odpowiedzieliście. Nie dam znać czy domena została opłacona :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, Rumen said:

Nie dam znać czy domena została opłacona

 

:lol:

 

No to masz żelazne nerwy. Ja tam bym nie wytrzymał i napisał: 

A NIE MÓWIŁEM?! SPRZEDAŁA SIĘ! "PACZCIE" NIEDOWIARKI!

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×