Jump to content
przemowild

Silownia.pl

Recommended Posts

Silownia.pl

 

Wycena i pomysły na wykorzystanie mile widziane. 

 

Dopisalibyście coś do tej listy?

- Plany treningowe i dietetyczne

- Sprzedaż sprzętu, akcesoriów i suplementów

- Streaming ćwiczeń i treningów

- CRM do zarządzania siłownią / podopiecznymi trenera..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, przemowild napisał:

- Sprzedaż sprzętu, akcesoriów i suplementów

To mi najbardziej pasuje, ewentualnie po prostu siłownia jakaś. Wycena ciężko wycenić. Myślę, że średnie xxxxx można byłoby ugrać. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 17.07.2019 o 00:07, Kamis086 napisał:

To mi najbardziej pasuje, ewentualnie po prostu siłownia jakaś. Wycena ciężko wycenić. Myślę, że średnie xxxxx można byłoby ugrać. 

 

Przychylam się do opinii :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakiś program typu multisport może być tak obrandowany. Wspomniany wcześniej sklep wydaje się jednak najlepszym strzałem, rynek na pewno jest na tego rodzaju produkty, pytanie tylko na ile dotychczas skrystalizowany. Chociaż tutaj domena jest super. Masz IDN?

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, wilbert said:

Masz IDN?

Nie mam ale nie wydaje mi się, żeby to miało duże znaczenie.

 

Większość ludzi nie wie nawet o tym, że IDN'y istnieją i na większości z nich ruch jest śladowy.

 

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne masz rację, chociaż (być może naiwnie) wierzę, że posiadanie IDN może być dodatkowym atutem podczas sprzedaży. Podobnie jak posiadanie dwuwyrazowej domeny w wersji z myślnikiem i bez (chociaż tutaj pewnie ma większe uzasadnienie posiadanie duplikatu). Natomiast zdarzało mi się widywać osoby mniej obeznane z internetem, podające adres e-mail z domeną z polskimi znakami (której oczywiście nie miała), więc może posiadanie IDN nie jest takie bez sensu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie uważam, że posiadanie IDN nie ma sensu, na pewno tak ale też myślę, że jako domainerzy zbyt dużą wagę przykładamy do IDNów gdy tymczasem liczba zarejestrowanych IDNÓW regularnie maleje (vide: raporty NASK strona 12: https://www.dns.pl/NASK_Q1_2019_RAPORT.pdf ) Ich liczba spadła o połowę w porównaniu z rokiem 2012. Wymierają jak dinozaury :P Patrzę na to z punktu widzenia end usera. Mam trochę IDN'ów - generyków, na niektórych nIDN wersjach tych domen są całkiem popularne strony a nawet partia polityczna ale liczba odwiedzin na nich jest śladowa. 

 

Natomiast w przypadku siłownia.pl to należy ona do domainera którego oczekiwania finansowe są znacznie wyższe niż ja kiedykolwiek byłbym gotów zaakceptować za IDN'a ;) więc nie mam wyjścia i muszę z tym żyć :D 
 

No ale, wróćmy do tematu. Jakieś inne sugestie dotyczące wyceny lub zastosowania?

 

 

Edited by przemowild
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×