Jump to content
Sign in to follow this  
Billy331

Najmocniejsze domeny z porfolio

Recommended Posts

Na sprzedaż najlepsze domeny z mojego portfolio:

 

Pelnomocnicy.pl

Izotonik.pl

Trichoskopia.pl

PrzejeciaSpolek.pl

Lekkoatleci.pl

Zgrupowania.pl

Cewniki.pl

Strunobeton.pl

 

Oczekiwana cena- 5 900 zł netto, do negocjacji. Kiedyś oferowałem podobny pakiet, Kurzajki.pl, Majstermarket.pl, Izotoniki.pl, Lulaj.pl, euroogrod.pl- sprzedałem te adresy za ponad 15 tys. zł, w przeciągu 3 miesięcy. Były one dostępne na di.pl w większych pakietach za kwotę 4 900 zł netto, praktycznie nikt nie napisał ;) Każda z domen powyżej miała kilku zainteresowanych, z konkretów:

 

Izotonik.pl- oferta od producenta izotoników na 2000 zł, nie zdecydowałem się na sprzedaż, myślałem wówczas że cena 20 000 zł to potencjał adresu, dziś sprzedałbym raczej bez większego zastanawiania się

Pelnomocnicy.pl (kiedyś została sprzedana za ponad 5000 zł, portal upadł i ja ją przejąłem)

Trichoskopia.pl 1200 zł, nie zdecydowałem się na sprzedaż

PrzejeciaSpolek.pl-1200 zł netto, kupiec przeciągnął transakcję, zdecydował się, po czym tydzień później rozmyślił

Lekkoatleci.pl-300 zł od Polanika, nie zdecydowałem się

Cewniki.pl (producent cewników i worków na mocz)- 500 zł netto, nie zdecydowałem się na sprzedaż

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

 • Najnowsze posty na forum

  • No o to też mi chodziło, kiedyś jak spóźniłem się kilka godzin z opłaceniem przechwyconej domeny to w ogóle do konta się nie mogłem dostać, jedynie na stronę gdzie mogłem dodać środki do konta, reszta podstron była zablokowana.  Nie czytałem regulaminu AM od deski do deski, pewnie jakoś da się to ominąć i opłacać domeny mimo ujemnego salda...
  • agroport.pl   Ponad 10 lat było pod domenę jakieś forum rolnicze "screen". Ruch ponad 20uu/dzień (wg ParkingCrew). Wersja .com.pl w użyciu przez firmę (Port Darłowo). Oprócz tego zajęte .com, .eu.   Miałem 2 zapytania już o domenę ale do niczego nie doszło. Być może potencjał jest- nie zastanawiałem się głębiej nad tematem. Zainteresowanych zapraszam na priv- cena do ustalenia.
  • Można by się z tym generalnie zgodzić gdyby nie małe "ale" : jakim cudem można odnowić domenę z ujemnym saldem na koncie?
  • mgielki.pl 29 listki.pl 19 wysilek.pl 29 niewydolnosc.pl 19 imbryki.pl 19 foliopisy.pl 19 poped.pl 19 kombiwary.pl 19 twistery.pl  29 wieze.pl 39 wspomagacz.pl 19 lezaczki.pl 29 polmiski.pl 19 lazury.pl 19 polipy.pl 19 kolby.pl 29 pokale.pl 19 hipoglikemia.pl 19 pedzelki.pl 19 foliopis.pl 19 zylki.pl 29   Powyższe domeny przecenione do 19 - 39 zł. Wygasają w najbliższym czasie. Wszystkie z wymienionych są przechwytywane przez co najmniej jedną osobę. Zapraszam.
  • aukcje-online.pl   AUKCJA od 10 PLN.   Zapraszam:   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2463360/
  • Musisz wziąć pod uwagę że w kwestii rejetracji i odnawiania domen AM jest tylko pośrednikiem pomiędzy abonentem domeny a NASKiem czy też innym rejestratorem. Z tego też tytułu "pacjent" ma zablokowany dostęp do udziału w aukcjach ale swoje domeny może odnowić.
  • Nie chodzi o kasę tylko prawa abonenta. Nie możesz uniemożliwić komuś odnowienia domeny bo ci nie zapłacił za inną usługę. 
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18360
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  szubidubidada
  Joined
×