Jump to content
Alexis

LSD.co sprzedana za 58.000 zł ($15k)

Recommended Posts

Z Kolumbią to chyba bardziej koka się kojarzy ;) Nie znam się na prochach, więc zapytam czy to więcej niż za kilogram? ;)

 

  • Like 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Kangur said:

Z Kolumbią to chyba bardziej koka się kojarzy ;) Nie znam się na prochach, więc zapytam czy to więcej niż za kilogram? ;)

 

Haha dokladnie to samo pomyślałem z tym .co ;)

gram LSD to chyba coś koło 3k $.. tak słyszałem..

za dawnych czasów to były takie fajne papierki moczone w LSD;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę że adekwatna. Choć biorąc pod uwagę, że jest to 3 literówka, mocno się kojarząca (różnie ze względu na doświadczenia) i aspiracje końcówki - to nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Andrzej said:

Cena przyzwoita :-) Napisz proszę o samej transakcji - sposób pozyskania klienta, ew. zakres negocjacji.

 

Skad moge wiedziec. To nie moja transakcja.

 

17 hours ago, Kangur said:

Z Kolumbią to chyba bardziej koka się kojarzy ;) Nie znam się na prochach, więc zapytam czy to więcej niż za kilogram? ;)

 

 

Haha Chcesz powiedziec, ze LSD.us powinna uzyskac wieksza cene? ;) Specjalnie podalem LSD.co za $15k, bo wiedzialem ze pobudzi wyobraznie forumowiczow, mimo ze w tym tygodniu zostala tez sprzedana NSE.co drozej, bo za $17k, ale kogo by to zainteresowalo? ;)

http://dnjournal.com/domainsales.htm

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

naganiacz :lol: tak to prawda .pl jest w beznadziejnej kondycji i lsd czy nse poszło by za max kilka stówek ale po co bębnić o jakimś kolumbijskim wynalazku? końcówek jest setki jak zaczniemy trąbić o każdej to się zrobi niezły burdel :ph34r:

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/10/2019 at 9:54 AM, Marcin27 said:

naganiacz :lol: tak to prawda .pl jest w beznadziejnej kondycji i lsd czy nse poszło by za max kilka stówek ale po co bębnić o jakimś kolumbijskim wynalazku? końcówek jest setki jak zaczniemy trąbić o każdej to się zrobi niezły burdel :ph34r:

 

Jak to po co? Bo jestesmy na forum na temat spekulacji domenowej. Wiec chyba warto rozmawiac o domenach z Top3 ccTLD jesli chodzi o roczny wolumen i srednia wartosc sprzedazy? ;) IMHO nierozsadnym raczej jest zajmowac sie czyms, czego nikt nie chce kupowac, przynajmniej patrzac na to z biznesowego punktu widzenia.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 10.08.2019 o 09:54, Marcin27 napisał:

...ale po co bębnić o jakimś kolumbijskim wynalazku? końcówek jest setki jak zaczniemy trąbić o każdej to się zrobi niezły burdel :ph34r:

To dla utrzymania porządku, pisz często o znaczących, polskich transakcjach, zamiast krytykować poszerzanie wiedzy o innych końcówkach.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/10/2019 at 9:54 AM, Marcin27 said:

naganiacz :lol: tak to prawda .pl jest w beznadziejnej kondycji i lsd czy nse poszło by za max kilka stówek ale po co bębnić o jakimś kolumbijskim wynalazku? końcówek jest setki jak zaczniemy trąbić o każdej to się zrobi niezły burdel :ph34r:

 

ps. Nie odnosze wrazenia jakoby na tym forum bylo zbyt wiele postow. Wrecz przeciwnie. W porownaniu z forami chocby z branzy kryptowalut przypomina to raczej jak to ktos trafnie okreslil "stype ciotki heni". I nawet jakbys tu zajrzal 10 lat temu to calkiem inaczej by to wygladalo. Admini z pewnoscia chcieliby by sie tu wiecej dzialo. Niezbyt wiec rozumiem twoje obawy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×