Jump to content
Sign in to follow this  
Kamis086

Wenerolodzy.pl

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• No o to też mi chodziło, kiedyś jak spóźniłem się kilka godzin z opłaceniem przechwyconej domeny to w ogóle do konta się nie mogłem dostać, jedynie na stronę gdzie mogłem dodać środki do konta, reszta podstron była zablokowana.  Nie czytałem regulaminu AM od deski do deski, pewnie jakoś da się to ominąć i opłacać domeny mimo ujemnego salda...
    • agroport.pl   Ponad 10 lat było pod domenę jakieś forum rolnicze "screen". Ruch ponad 20uu/dzień (wg ParkingCrew). Wersja .com.pl w użyciu przez firmę (Port Darłowo). Oprócz tego zajęte .com, .eu.   Miałem 2 zapytania już o domenę ale do niczego nie doszło. Być może potencjał jest- nie zastanawiałem się głębiej nad tematem. Zainteresowanych zapraszam na priv- cena do ustalenia.
    • Można by się z tym generalnie zgodzić gdyby nie małe "ale" : jakim cudem można odnowić domenę z ujemnym saldem na koncie?
    • mgielki.pl 29 listki.pl 19 wysilek.pl 29 niewydolnosc.pl 19 imbryki.pl 19 foliopisy.pl 19 poped.pl 19 kombiwary.pl 19 twistery.pl  29 wieze.pl 39 wspomagacz.pl 19 lezaczki.pl 29 polmiski.pl 19 lazury.pl 19 polipy.pl 19 kolby.pl 29 pokale.pl 19 hipoglikemia.pl 19 pedzelki.pl 19 foliopis.pl 19 zylki.pl 29   Powyższe domeny przecenione do 19 - 39 zł. Wygasają w najbliższym czasie. Wszystkie z wymienionych są przechwytywane przez co najmniej jedną osobę. Zapraszam.
    • aukcje-online.pl   AUKCJA od 10 PLN.   Zapraszam:   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2463360/
    • Musisz wziąć pod uwagę że w kwestii rejetracji i odnawiania domen AM jest tylko pośrednikiem pomiędzy abonentem domeny a NASKiem czy też innym rejestratorem. Z tego też tytułu "pacjent" ma zablokowany dostęp do udziału w aukcjach ale swoje domeny może odnowić.
    • Nie chodzi o kasę tylko prawa abonenta. Nie możesz uniemożliwić komuś odnowienia domeny bo ci nie zapłacił za inną usługę. 
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18360
    • Most Online
      20372

Newest Member
    szubidubidada