Jump to content
przemowild

Nazwa.pl - Domeny, pozwy i Xanax

Recommended Posts

http://wyborcza.pl/7,156282,25067867,najlepsi-tylko-z-nazwy-byli-pracownicy-nazwa-pl-opowiadaja.html?utm_source=mail&utm_medium=newsletter&utm_campaign=best_articles

 

Prawda o tym co się dzieje za drzwiami Nazwa.pl oraz aktualny obraz tego co się dzieje z rynkiem domen. Mocny artykuł! Dostępny co prawda tylko dla prenumeratorów ale warto wyłożyć 5 pln aby go przeczytać.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praktyki szokujące, ale czego innego można się po nich spodziewać...

Chyba tylko pozwu.

Kto się na nich poznał, ten w życiu nie będzie współpracował długofalowo.

 

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejną domenę przez skurwieli straciłem. Najgorsza firma na świecie.

Mój pozew przeciwko Nazwa jest cały czas w toku.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też wszystkie polskie wziąłem do siebie. Niestety nie jestem rejestratorem domen COM/NET/ORG.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, FlashT said:

Jak tylko sprawa się zakończy to wyślę posta z oficjalnym wyrokiem. Dla potomnych.

Trzymamy kciuki, nie poddawaj się ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Mamy w firmie u nich hosting. W tym roku podnieśli ceny o 100 -150%. Z uzasadnieniem, że niby coś tam poprawili w swoich usługach. Taki szybki sposób na wzrost przychodów. Wysyłamy faktury z kwotą dwa razy większą niż ostatnio może nikt się nie zorientuje. A już na pewno większości nie będzie się chciało wszczynać procedury zmiany domeny. :

cytat z odpowiedzi pod artykułem

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OT: ciekawe czy reakcja rejestratora lub jej brak wynika z technicznego punktu widzenia czy moze np: statystycznego (wiecej rejestracji domen w rankingach). Z drugiej strony mozna rzec, ze promocyjne, niskie ceny ulatwiaja przeprowadzenie takich masowych akcji/rejestracji:

https://cert.orange.pl/aktualnosci/setki-phishingowych-domen-prawie-jeden-rejestrator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×