Jump to content
Pan_Grzegorz

Jaki hosting?

Recommended Posts

Jaki hosting pod WP polecacie na dzień dzisiejszy? Zależy mi na solidnym, szybkim hostingu, profesjonalnym bok, nie koniecznie z najniższą ceną. Słyszałem dużo dobrego o linuxpl.com, ale są to opinie z przed lat, a po przejęciu przez H88 podobno sporo się pogorszyło,  hekko ta sama grupa. Zenbox - spotkałem się z pozytywnymi opiniami, ale brak kontaktu przez telefon. Zależy mi głównie na opiniach o kei, sprawia pozytywne wrażenie, ale mają tylko jedną(?) serwerownię - czy jest to ryzykowne? Nie interesuje mnie oferta małych firemek, poniżej 1,2% udziału w rynku. Za wszelkie uwagi będę wdzięczny.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już praktycznie nie korzystam z hostingów shared odkąd dla testów wziąłem vpsa w ovh i mnie oczarował. Szybki, mimo kilku tys uu dziennie na stronach obciążenie serwera nie przekracza nawet 1% i mam sporo wolnego ramu.

Wziąłem ten najtańszy

https://www.ovh.pl/vps/vps-ssd.xml   Nie miałem i nie mam doświadczenia z serwerami i konfiguracjami ale dzięki google poinstalowałem co trzeba w jeden weeked. Panel darmowy ispConfig 3 ma toutoriale jakie komendy wklepać i wszystko konfiguruje się automatycznie.

 

Edit. Przeoczyłem że zależy Ci na Boku więc vps w ovh chyba odpada

Edited by Igorex
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 8.09.2019 o 20:08, Pan_Grzegorz napisał:

Jaki hosting pod WP polecacie na dzień dzisiejszy? Zależy mi na solidnym, szybkim hostingu, profesjonalnym bok, nie koniecznie z najniższą ceną. Słyszałem dużo dobrego o linuxpl.com, ale są to opinie z przed lat, a po przejęciu przez H88 podobno sporo się pogorszyło,  hekko ta sama grupa. Zenbox - spotkałem się z pozytywnymi opiniami, ale brak kontaktu przez telefon. Zależy mi głównie na opiniach o kei, sprawia pozytywne wrażenie, ale mają tylko jedną(?) serwerownię - czy jest to ryzykowne? Nie interesuje mnie oferta małych firemek, poniżej 1,2% udziału w rynku. Za wszelkie uwagi będę wdzięczny.

 

Ja osobiście wszystkie moje domeny trzymam na AttHost.pl i jestem bardzo zadowolony.

Ogólnie polecam zrobić jeszcze rozpoznanie tutaj: http://top100.wht.pl/

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio testuje firmę Hostinguj.pl na chwilę obecną mogę polecić

 

 

//edit

 

fuck temat stary sorry za odkop

Edited by Kamis086

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×