Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• @Alexis zapoznaj się najpierw z Prawem, aby Ci to uprościć, podpowiem Ci iż dane KRS są dostępne publicznie. Wstydzisz się teraz ? Spólki z kapitałem 12.000 pln nie można nazwać spółką ? Wstydź się i przemyśl kolejne swoje wypowiedzi a szczególnie te odnoszące się do danych o których nie masz pojęcia jak i również drwienia z wszystkich którzy nie zarabiają milionów.   Więc skoro jesteś milionerem, domniemam iż chyba stać Cię na adwokata ? ZAPRASZAM
    • @Domeniacz   Wiesz co to jest RODO?   ŻĄDAM NATYCHMIASTOWEGO USUNIECIA MOICH DANYCH OSOBOWYCH Z TWOJEGO WPISU! DOTYCZY TO TAKZE DANYCH JEDNEJ Z MOICH FIRM, KTORE ZAMIESCILES!   Ps. Mowilem ci, zebys sobie odpuscil. Ja temat zakonczylem wczoraj. Nie brnij w to, bo naprawde nikt na tym dobrze nie wyjdzie.
    • NIestety to ty pierwszy pozwoliles sobie na uszczypliwe komentarze pod moim adresem. Ja tylko cie ukrocilem.         PROSZE O USUNIECIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH POKI JESZCZE MOZESZ EDYTOWAC WPIS.
    • @Alexis - możesz mnie pozwać jeśli uważasz iż zrobiłem coś niezgodnego z Prawem. Adres znasz. A granice przyzwoitości przekroczyłeś jako pierwszy. Następnym razem zastanów się co i do kogo piszesz. Pozdrawiam szanownego milionera.  
    • @Domeniacz Prosze o usuniecie danych osobowych z Twoich wpisow. Jest jakas granica przyzwoitosci.   Nie obchodza mnie Twoje pomowienia, ale przy podawaniu danych osobowych w tym kontekscie przekraczasz granice znieslawienia.
    • Przykład 2 : jest sobie pieniacz który zarzeka się, że ma zwrot x10 rok do roku na portfolio domenowym i poszukuje dużego kapitału idącego w miliony, po chwilowych pyskówkach okazuje się, że ma x10 ale na pojedyńczych domenach... finalnie zapewne okaże się że na pojedyńczej a ogólnie jest w plecy. Oczywista oczywistość z czym mamy doczynienia.
    • Udało się ustalić pod jaką Spółką działa Pan Rafael Badziag - wypowiadający się pod nickiem @Alexis   KRS: 0000797760 Nazwa spółki: BILLION DOLLAR ENTERPRISES POLAND SP. Z O.O. Data rejestracji: 1 sierpień 2019 Kapitał założycielski: 6 tysięcy złotych  Ilość wspólników: 6-u Ilość udziałów Pana Badziaga: 35%   Warto tutaj wskazać cytat samego Pana Badziaga: "spolke o takim kapitale zakladowym trudno nazwac spolka" Można by dodać żartobliwie, iż takie udziały Pana Badziaga trudno nazwać udziałami a 2,100 zł kapitału założycielskiego - kapitałem   Udało się również ustalić iż: Pan Badziag zamieścił na polskim wydaniu swojej książki następującą informację "Nr.1 w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Brazylii, Niemczech..." Podobna informacja została zamieszczona również na stronie autora. Zobaczymy czy Amazon.com, Inc. potwierdzi te rewelacje czy też okażą się prymitywnym oszustwem.   Natomiast urzekła mnie recenzja na Amazon UK a szczególnie ostatnie zdanie      
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18505
    • Most Online
      20372

Newest Member
    prawnik