Jump to content
Sign in to follow this  
cannot

darmowepozyczki.pl pozyczka.info

Recommended Posts

darmowepozyczki.pl

pozyczka.info

Jestem ciekaw Waszej wyceny powyższych domen

Edited by cannot

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Gdybym Grzegorz Cię rozliczył za to co udało Ci się zaoszczędzić wrzucając wszystko w/w w koszty odnośnie jednej domeny, chyba nie wyszedłbyś na tym najlepiej a straciłbyś kupę czasu na to        Pięknie wytłumaczyłem po to aby nawet największy głąb nie miał problemów ze zrozumieniem . Widzę iż jednak nie poznamy tej "dokładnej wartości" ani magicznego wzoru którym ją wyliczyłeś. Zdradzę Ci jednak sekret abyś po raz kolejny nie zrobił z siebie idioty: NIE MA czegoś takiego jak "dokładna wartość" jeśli chodzi o inflację.       Ja osobiście mam głęboko w doopie co ktoś myśli o cenie którą płacę np. na aukcji Godaddy. Wynika to z faktu iż maksymalna kwota jest już ustalona wcześniej w oparciu o konkretne obliczenia i nigdy jej nie przekraczam pod wpływem innych czy też emocji - czyli zimna kalkulacja. Natomiast jeśli jakiś leszcz opiera się na zdaniu innych, zwykle jeszcze większych leszczy - to raczej daleko nie zajdzie. Takie przykłady można znaleźć na AM gdzie kupujący mieli okazję kupić domenę na LM za kilkadziesiąt złotych a zapłacili kilka stów za tą samą złapaną domenę - bo inni też licytowali ...  
    • Zapomniałem pogratulować Nabywcy, gratulacje! Walka toczyła się głównie między dwoma uczestnikami aukcji, wygrała wyższa oferta. Szczerze życzę udanego projektu z tą domeną lub dobrego zarobku na inwestycji i sprzedaży z dużym zyskiem w przyszłości.   Ja ze swojej strony jestem zadowolony. Nie każda inwestycja przynosi oczekiwany zwrot - takie życie  Ma to zastosowanie nie tylko dla domen. Czasami trzeba ciąć straty. Domena mi się wyjątkowo podobała, stąd wysoka cena zakupu. Z ciekawostek dodam, że w 2014 roku otrzymałem na nią ofertę przez AM na kwotę 15k euro netto (~63k pln według ówczesnego kursu), którą oczywiście odrzuciłem   Zaraz po zakupie miałem zapytania o sprzedaż w okolicach 100k pln, ale w tamtym czasie w ogóle nie chciałem podejmować rozmów o sprzedaży. Miałem plany co do domeny i pewnie dopiero kwota 2x większa zachęciłaby mnie do ich zmiany    DD
    • Jeżeli została opłacona to świetnie, dobrze że poczekaliście z Waszymi wypocinami.    Rozumiem jednak, że masz w zwyczaju uświadamiać swoich klientów po domknięciu transakcji, że ich zakup nie był do końca przemyślany? Czy skupiasz się wyłącznie na nieswoich sprzedażach?    Działacie na niekorzyść rynku, bez odbioru.
    • Pięknie to wytłumaczyłeś, szkoda tylko że nadal nie wiesz jak obliczyć dokładną wartość i piszesz bzdury     Niczego takie nie twierdziłem. Gdybyś potrafił czytać ze zrozumieniem , wiedziałbyś dlaczego twierdze że Daniel na tej inwestycji nie stracił bo tylko to napisałem         Nie znasz mnie, a wypisujesz kolejne bzdury. Pokazałeś już, jak potrafisz inwestować środki na przykładzie biznesu domeniacz.pl,  więc mogę śmiało stwierdzić że jakbyś zainwestował 50k to wyszedłbyś po 10 ze sporą stratą  .   Napisz więc po co nadal handlujesz domenami i jesteś na rynku, skoro to przegrana branża ?  Sprzedaj zabawki i zajmij się czymś innym skoro na domenach tylko tracisz...   Nie mam pojęcia po co tacy ludzie jak Domeniacz i inni się tutaj produkują i wypisują jaki rynek domen jest beznadziejny... Jesteście tacy inteligentni, mądrzy, kumaci itd. więc z pewnością miliony zarobicie w innych branża, po co tracić czas i energie na pisaniu o przegranej sprawie ?   Tym samym kończę dyskusje w tym wątku. Dziękuję i pozdrawiam
    • Nie tylko inflację należy wliczyć po stronie kosztów, żeby wyciągnąć właściwe wnioski, są to również m.in.:   - amortyzacja sprzętu, której używał Daniel w celu kupna, sprzedaży i obsługi domeny, w  szczególności: komputer lub/i telefon, stół, fotel na którym siedział; - energia zużyta do niezbędnych czynności; - koszty nauki które pozwoliły Danielowi na przeprowadzenie transakcji, jak nauka czytania, liczenia, obsługi komputera; - posiłki regeneracyjne spożywane w trakcie pracy; - odzież, którą miał na sobie, gdyż należy uznać że w trakcie pracy była to odzież służbowa; - koszty ogrzewania lub klimatyzacji pomieszczenia pracy; itd.     Pomimo, że kiedy to wszystko się podliczy to wnioski nie muszą być zbyt optymistyczne,  to gratuluję Danielowi zdrowego podejścia do tematu. I tego, że jest na tyle szczęśliwym człowiekiem, że nie musi marnować swojego życia na ciągłym udowadnianiu innym, że jego racja jest "najmojsza" (żeby nie było wątpliwości - nie odnoszę się tu do nikogo innego niż Daniel, tylko podoba mi się że zawsze potrafi zachować opanowanie i znaleźć odpowiedni balans).
    • Czy netto będzie się różniło od brutto, tego bym nie był pewien. Jeśli ktoś posiada numer NIP-EU , może wybrać zagraniczną fakturę VAT, bez naliczonego podatku VAT. https://www.aftermarket.pl/pomoc/pl/finanse/faktury/co_oznaczaja_poszczegolne_sposoby_fakturowania.htm
    • Dziwię się, że Ci chce produkować.  Ma to jakikolwiek sens skoro niektórym pluje się w oczy a oni i tak twierdzą, że to deszcz pada ? Nie wato. Rynek jaki jest każdy widzi. Oprócz garstki osób która wychodzi na swoje reszta topi kolejne pieniądze. Łapacze zacierają ręce bo po NASK-u to tak naprawdę jedyna obecnie działalność która na domenach zarabia. I taka jest niestety rzeczywistość.   Rumen. Jak byś nie był leniwy i nie szedł na łatwiznę to wiedziałbyś że domena została opłacona dzisiaj bardzo wcześnie rano...coś przed 6.00 I co najważniejsze...Głupot byś nie pisał...
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18636
    • Most Online
      20372

Newest Member
    AfterMarketHosting