Jump to content
Igorex

Szukam pp kredytu gotówkowego

Recommended Posts

Szukam pp kredytu gotówkowego, który zezwala na przekierowanie domeny bezpośrednio na wniosek, bez konieczności tworzenia własnej strony.

Znacie jakieś? W bankierze nie jest to dozwolone a money2money nie odpowiada na maile.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba pożyczki pozabankowe, ja szukam kredytów gotówkowych z banków,

Wystarczy że będzie możliwość przekierowania domeny z refem w tle bezpośrednio do  wniosku na stronie banku. Niby tylko tyle, a okazuje się że z niewiadomych przyczyn bankier czy money na to nie zezwalają.

 

A że już w taki sposób pozyskałem kilka leadów, zostaną kurcze odrzucone.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W convertiser jest kredyt gotówkowy ale firmy pozabankowej. Volsor to pożyczka.

W ebrokerpartner widzę że są takie kredyty bankowe, super. Napiszę do nich czy można przekierować domenę na wniosek. Jeśli się zgodzą skorzystam z Twojego refa

Dzięki.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie otrzymałem odpowiedzi od ebrokerpartner, ani on novacash, które się reklamuje na forach.

Zero profesjonalizmu.

Edited by Igorex

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Los_Rozrabiakaneros napisał:

systemparterski.pl

money2money.com.pl

 

Zerknij proszę na mój pierwszy post. W bankierze nie jest to dozwolone a money2money nie odpowiada na maile.

Chyba nie pozostanie mi nic innego jak stworzyć jakąś stronę, albo sprzedać domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Igorex napisał:

Chyba nie pozostanie mi nic innego jak stworzyć jakąś stronę, albo sprzedać domenę.

Jeżeli domena ma ruch to może warto ją wykorzystać. Wrzuć na nią porównywarkę kredytów np. jak tutaj https://dkw.pl/kredyty-gotowkowe-pod-inwestycje-porownaj-najlepsze-oferty-kredytowe/

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×