Jump to content
koniczyna

nareke.pl narękę.pl

Recommended Posts

nareke.pl

narękę.pl

 

Witam, nareke.pl to moja ostatnia zdobycz, domena była chwilowo wolna i pech chciał, że wpadła w moje ręce ;). Widzę ogromny potencjał - pod sklep z zegarkami, bransoletkami itp....pierwsza rejestracja w 2008 roku.

Moje pytanie brzmi: czy kwota kilkadziesiąt tysięcy jest osiągalna czy raczej nie?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waldemarsk59 Celowanie w rynek pracy w tym wypadku będzie niedochodowe, dla mnie rewelacyjna domena dla sklepu z zegarkami i biżuterią na rękę, sama siedziałam w temacie mody, więc znam trochę rynek, wierzę więc,  że potencjalny kupiec się znajdzie, bo potencjał jest, jak w przypadku sklepu nastopy.pl.. wg mnie nareke.pl brzmi jeszcze lepiej, bo skojarzenie jest od razu z zegarkami na rękę - zegarkinareke.pl.. nareke.pl to krótsza i bardziej atrakcyjna domena... pod kątem SEO też dobra - w google trends mamy wzrost o 60% frazy  "zegarki na reke"

 

a jak się nie uda to postawię sklep partnerski na tej domenie :) i też będzie

Edited by koniczyna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brandowo pod sklep z zegarkami/bransoletami rzeczywiście jako tako brzmi. Tyle, że klienta widziałbym raczej wsród rządnych przygód dropshippingowców, z mocno ograniczonym budżetem. Jak któryś nich wpadnie na pomysł podobny do Twojego to może urwiesz pare stówek. Osobiście przy takim założeniu, długo bym jej nie trzymał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, Rumen napisał:

Brandowo pod sklep z zegarkami/bransoletami rzeczywiście jako tako brzmi. Tyle, że klienta widziałbym raczej wsród rządnych przygód dropshippingowców, z mocno ograniczonym budżetem. Jak któryś nich wpadnie na pomysł podobny do Twojego to może urwiesz pare stówek. Osobiście przy takim założeniu, długo bym jej nie trzymał.

jasne, zdaje się na bardziej doświadczonych ode mnie, ale rynek jest też nieprzewidywalny, więc nie wiadomo co się komu uroi w głowie, za parę stówek to jednak wolę zachować dla siebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minut temu, Rumen napisał:

Brandowo pod sklep z zegarkami/bransoletami rzeczywiście jako tako brzmi. .

 

A jak by było NaDupe.pl to polecasz pod sklep z bielizną?

:)

 

Dla mnie 0 zlotych polskich i zero groszy tej samej narodowości...

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, Bazyli napisał:

 

A jak by było NaDupe.pl to polecasz pod sklep z bielizną?

:)

 

Dla mnie 0 zlotych polskich i zero groszy tej samej narodowości...

 

Nie, nie polecam. Ogarnij swoją potrzebę uszczypliwości, bo gryźć się z Tobą nie będę. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie, dlaczego autor wątku, "siedzący w branży" nie wykorzysta tej domeny "wartej kilkadziesiąt tysięcy złotych" na sprzedaż zegarków.

 

Innym pytaniem jest kto w dzisiejszych czasach nosi zegarki. Co do zasady nikt, oprócz:

 

- kogoś, kto chce mieć zegarek nie dla wskazywania godziny tylko dla prestiżu - poszuka wówczas na stronie wybranego producenta

- kogoś, kto chce smartwatcha - poszuka wówczas u wybranego producenta (Apple, Xiaomi itp.).

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, koniczyna said:

a jak się nie uda to postawię sklep partnerski na tej domenie :) i też będzie

 

Typowe dla świeżych domainerów :D Gdyby tak każdy kto się odgrażał, że coś postawi na tej swojej kiepskiej domenie faktycznie to zrobił, to byśmy byli potęgą internetową :P Nie, nic na niej nie postawisz. Bo to nie jest takie proste ani tanie ani tym bardziej opłacalne. Domena jest do bani a konkurencja w branży ogromna. Zegarki można kupić wszędzie, więc albo masz super model biznesowy lub masz świetny i unikalny produkt, albo zakończysz tę przygodę biedniejsza ale za bardziej doświadczona :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 minut temu, przemowild napisał:

Zegarki można kupić wszędzie 

 

Samo to nie jest argumentem przeciwko domenom, wręcz przeciwnie, ale tu potrzeba dobrej domeny, dobrego pomysłu, dużych pieniędzy (a wszędzie tam, gdzie potrzeba dużych pieniędzy, to łatwiej osiągnąć sukces bez domeny).

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 zł to jakaś kpina, poświęcając trochę na sklep partnerski, nie mówiąc o przemyślanej inwestycji związanej z tą nazwą, można generować niezłe zyski, nareke.pl to nietuzinkowa nazwa i widzę tu niszowe produkty np. naturalne zegarki z drewna, gadżety na rękę dla sportowców, bransoletki zdrowotne, naturalną biżuterię, wszystko co na rękę, a nazwa powinna się szybko i łatwo utrwalić przy dobrze prowadzonym FB czy Insta... Doświadczenie ze sklepami partnerskimi mam spore, z jednak z branży wypadłam kilka lat temu, co nie znaczy , że nie śledzę rynku, a domenki bardzo liche sprzedawałam za kilka stówek na aftermarket..

 

może nie ma co porównywać, ale kapelusz.pl poszedł za 27 tys., a to tylko czapki i kapelusze, można kupić wszędzie, nawet na hali w markecie, co nie?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy dobrze prowadzonym FB lub INSTA nie ma znaczenia jaka jest domena. Może być na-reke.pl, na-ręke.pl (wolna), może być jakiś inny ładny brand, który sobie ktoś wymyśli i zarejestruje.

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.10.2019 o 14:18, Liwiusz napisał:

Przy dobrze prowadzonym FB lub INSTA nie ma znaczenia jaka jest domena. Może być na-reke.pl, na-ręke.pl (wolna), może być jakiś inny ładny brand, który sobie ktoś wymyśli i zarejestruje.

po części masz rację, ale biznes powinien miec trwałe fundamenty, to tak jak z wynajmowanym lokalem... upieram się , ze nazwa jest super dla tego typu sklepu

 

Dnia 7.10.2019 o 14:20, Liwiusz napisał:

To nie jest kapelusz vs czapka. To jest kapelusz vs "na głowę"

chodzi o to , że ktos zainwestował kupe kasy w domenę, a to tylko czapki...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

a propos nadupe to nareke.pl jest tak samo glupią, ze genialną nazwą, bo zapada w pamiec - I O TO CHODZI W MARKETINGU- na wieki... czy bedzie insta czy nie...

  • Like 1
  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apple vs dodzwonienia. CCc vs nanogi. Velvet vs dodupy. No jakoś nie znam brandu, który by powstał w tej konwencji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 7.10.2019 o 14:23, Liwiusz napisał:

Co wg ciebie jest tym fundamentem?

masz pomysł na biznes, wkładasz w niego serce, zależy ci na prestiżu, to nie chcesz mieć samego insta czy FB, tylko budujesz coś trwalszego, firmę pod określoną nazwą, tak jak szukasz w realu dobrej lokalizacji i wolisz budowac, kupić niż wynajmować, bo zostajesz z niczym w razie "w" .. a nareke.pl jest rewelacyjna pod wzgledem promocji i marketingu

 

Dnia 7.10.2019 o 14:27, Liwiusz napisał:

Apple vs dodzwonienia. CCc vs nanogi. Velvet vs dodupy. No jakoś nie znam brandu, który by powstał w tej konwencji.

bo generalizujesz... trzeba sie przyjrzec nazwie... akurat ta nazwa nie razi jak na dupe czy na nogi, bo nastopy.pl pod skarpetki jest ok, na reke.pl ma jednak dużo wieksze pole manewru dla tych prduktow, ktore wymienilam powyzej...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, koniczyna said:

sam fakt , że wzbudza tyle kontrowersji już jej dobrze wróży ;)

 

Gdzie ty tu widzisz kontrowersje? Nie ma żadnych. Tłumaczymy ci, że domena jest kiepska a ty z uporem maniaka twierdzisz, że jest świetna.

Nie przyszłaś tutaj po opinię, ty przyniosłaś ją ze sobą a teraz będziesz jej bronić do upadłego :)   

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie najbardziej pasuje do porównywarki zarobków, kalkulatora wynagrodzeń brutto/netto i może bym pod to podciągnęła artykuły o płacy minimalnej, prawie pracy itp.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, przemowild napisał:

 

Gdzie ty tu widzisz kontrowersje? Nie ma żadnych. Tłumaczymy ci, że domena jest kiepska a ty z uporem maniaka twierdzisz, że jest świetna.

Nie przyszłaś tutaj po opinię, ty przyniosłaś ją ze sobą a teraz będziesz jej bronić do upadłego :)   

5 minut temu, przemowild napisał:

 

 

można się nie zgadzać z opinią.... tutaj jest sklep, który zapadł mi w pamięć - https://nastopy.pl/ - właśnie przez tą nazwę, poza sklepem internetowym mają swoje stoisko w centrum handlowym pod ta sama nazwą.. nie do wiary ,  że ktoś buduje firmę pod tak kiepską nazwą...

 

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minuty temu, meloo napisał:

Wg mnie najbardziej pasuje do porównywarki zarobków, kalkulatora wynagrodzeń brutto/netto i może bym pod to podciągnęła artykuły o płacy minimalnej, prawie pracy itp.

jak najbardziej pasuje, dziękuję Meloo za Twoją  opinię, jednak widzę większy potencjał jeśli chodzi o kasę w sklpie

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, koniczyna said:

 

można się nie zgadzać z opinią.... tutaj jest sklep, który zapadł mi w pamięć - https://nastopy.pl/ - właśnie przez tą nazwę, poza sklepem internetowym mają swoje stoisko w centrum handlowym pod ta sama nazwą.. nie do wiary ,  że ktoś buduje firmę pod tak kiepską nazwą...

 

 

Są miliony stron, sklepów i firm które używają tragicznych domen. Te domeny rejestrują ludzie którzy się nie znają na domenach albo kompletnie ignorują znaczenie domeny. Tacy ludzie nie kupią adresu od ciebie. Oni sobie wymyślą taki który jest wolny. Ci którzy mają budżet na domenę, kupią branżowego generyka, słowo kluczowe opisujące branżę ( jak np. kapelusze.pl). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×