Jump to content
koniczyna

dietopedia.pl

Recommended Posts

dietopedia.pl

 

Witam, mam w swoim portfolio ;) całkiem dobrą nazwę pod biznes dietetyczny, chciałabym ją sprzedać za jakieś 8 - 10 tys. i na tyle ją też wyceniam. Czy ktoś podziela moje zdanie co do jej wyceny?  Z góry dziękuję za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, koniczyna napisał:

dietopedia.pl

 

Witam, mam w swoim portfolio ;) całkiem dobrą nazwę pod biznes dietetyczny, chciałabym ją sprzedać za jakieś 8 - 10 tys. i na tyle ją też wyceniam. Czy ktoś podziela moje zdanie co do jej wyceny?  Z góry dziękuję za opinie.

Jeśli chcesz 10 tys. jenów japońskich to ok, bo jeśli polskich złotych to raczej pobożne życzenia. Nie mniej jednak, życzę wytrwałości w wartość domeny.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, kK napisał:

Jeśli chcesz 10 tys. jenów japońskich to ok, bo jeśli polskich złotych to raczej pobożne życzenia. Nie mniej jednak, życzę wytrwałości w wartość domeny.

spoko, tylko po co ten sarkazm, wiadomo, że chodzi o polskie, jeśli chodziłoby o euro czy dolary napisałabym w poście ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzymasz ją 20 lat i może pójdzie, czy za 10k, wątpię, może 1/1000 tej kwoty.

Ps W tej branży liczy się własna marka i raczej pod taką domeną nikt nie będzie budował biznesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minut temu, Marioo napisał:

Potrzymasz ją 20 lat i może pójdzie, czy za 10k, wątpię, może 1/1000 tej kwoty.

Ps W tej branży liczy się własna marka i raczej pod taką domeną nikt nie będzie budował biznesu.

To hasło to marka sama w sobie, wpisz w wyszukiwarkę i wyskoczy sporo wydarzeń, książek w oparciu o to hasło.. jeśli ktoś chce zbudować portal o dietach, o zdrowym żywieniu, chce mieć słowo dieta w nazwie domeny, to ta nazwa jest trafiona, a co najważniejsze jest stosunkowo  profesjonalna, poważna.. wszystko rozbija się o to czy w tym momencie krąży jakiś potencjalny kupiec, a nie za 10 lat, domeny powinny schodzić max. do dwóch lat.. mam wrażenie, że mało się tworzy nowych stron, portali, zainteresowanie spadło przynajmniej o 50%.. wiem bo mam na swoim koncie transakcje sprzedaży domen, których nikt by dziś nie kupił.. same nazwy były w porządku, ale uważam, że mam teraz kilkadziesiąt domen o większym potencjale i cisza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×