Jump to content
keyword

komputer*pl

Recommended Posts

stan posiadania, po co, to tylko prężenie muskulatury i oczekiwanie czołobicia, jeżeli już to lista sprzedaży, tylko to ostatecznie liczy się ;)

 

 

Bardzo dobrze napisane. Na gratulacje przychodzi czas wtedy gdy sie domene sprzeda z sume jakiej sie oczekuje, co sadzac po tych kosmicznych wycenach latwe nie bedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo dobrze napisane. Na gratulacje przychodzi czas wtedy gdy sie domene sprzeda z sume jakiej sie oczekuje, co sadzac po tych kosmicznych wycenach latwe nie bedzie.

 

 

Myślę , że większości domeniarzy niekoniecznie na tych gratulacjach zależy .

Co do wspomnianych przez ciebie kosmicznych wycen , za ile twoim zdaniem została sprzedana domena date*pl ? (wylicytowana na Dropped za kwotę ca.600,00 PLN)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja domeny nie zazdroszcze nikomu tylko stwierdziłem fakt że w wyszukiwarce nie wpisuje komputer tylko komputery jeżeli chce zobaczyc jakis sklep z komputerami.

Edited by damchen

Share this post


Link to post
Share on other sites
za ile twoim zdaniem została sprzedana domena date*pl ? (wylicytowana na Dropped za kwotę ca.600,00 PLN)

 

Przeciez to loteria. Rownie dobrze moge Ci sie zapytac za ile zostala sprzedana kanal24.pl lub ile daje kupiec za palco.pl .... No i trafisz? Oczywiscie, ze nie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rownie dobrze mozesz napisac 2 milony dolcow i wiecej ale chodzmy po ziemi i trzymajamy sie faktow ;) Cos te kontroferty jakies z kosmosu wzieta bo sport.pl zostal sprzedany za rownowartosc 30 tys euro i nic po za tym i jak na tamte czasy (a zaraz bedzie rowno 3 lata bo transakcja odbyla sie przed wakacjami ) to byl bardzo dobry deal dla obu stron .

 

Nie rozumiem o co ci chodzi? sugerujesz że kłamię?

 

Kontroferty, nie z kosmosu wzięte tylko złożyłem konkretną ofertę (około miesiąc temu) na domenę .pl o podobnym impakcie jak sport.pl czy komputer.pl. (jednym słowem bardzo mocny keyword). Najdalej jak doszliśmy w negocjacjach to było 250,000 Euro.

 

Jeżeli faktem jest że SPORT.pl został sprzedany za 30,000 Euro 3 lata temu to świetnie. Nie miałem tej informacji bo nigdzie nie została publicznie potwierdzona. Nie zmienia to faktu że na dzień dzisiejszy ta sama domena osiagneła by spokojnie minimum 100K-150K Euro albo i więcej.

Biorę tu pod uwagę wzrost świadomosci firm zainteresowanych domenami, rozwijajacym się rynkiem domain'erów i malejącą ilość keyword'ów.

 

Nie ma w tym żadnego cudu. Tak na marginesie to cena SPORT.pl była bardzo atrakcyjna. Jak bym miał kontakt ze sprzedajacym 3 lata temu i to samo zaplecze co dziś, to z miłą chęcią odkupiłbym tą domenę za 30K EU. To była bardzo dobra cena jak na tamte czasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena sport*pl została sprzedana za kwotę 180k PLN netto . To jest nawet według ówczesnego kursu wymiany trochę więcej niż 30k € ;) .

Przedstawiciel Agory użył tej ceny jeszcze nie tak dawno temu , jako argumentu przetargowego , próbując nakłonić mnie do sprzedaży Agorze jednej z moich domen (jego zdaniem oczywiście dużo mniej wartościowej niż sport*pl stąd to porównanie) ;)

 

No wiesz co juz kto jak kto ale ja Ty dajesz wiare w to co gadja Agorczyki to jest koniec swiata ;)) Przeciez oni jeszcze nikomu slowa prawdy nie powiedzieli !

Podtrzymuje to co powiiedzialem na temat ceny transakcji .

Share this post


Link to post
Share on other sites
to samo zaplecze co dziś, to z miłą chęcią odkupiłbym tą domenę za 30K EU

 

zgadzam się, ze to był dobry zakup, ale ponieważ zrobiły się tu poważne rozmowy, i chciałbym tę wypowiedź traktować także poważnie, to zupełnie nie rozumiem zdania o zapleczu, co masz na myśli, chyba nie te 3 strony w stopce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgadzam się, ze to był dobry zakup, ale ponieważ zrobiły się tu poważne rozmowy, i chciałbym tę wypowiedź traktować także poważnie, to zupełnie nie rozumiem zdania o zapleczu, co masz na myśli, chyba nie te 3 strony w stopce ;)

 

oczywiście że nie ;)

Chodzi o dostęp do gotówki na inwestycje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wiesz co juz kto jak kto ale ja Ty dajesz wiare w to co gadja Agorczyki to jest koniec swiata ;)) Przeciez oni jeszcze nikomu slowa prawdy nie powiedzieli !

 

;) ;) ;)

 

 

Jednak w tym wypadku tą cenę potwierdził także były właściciel ;)

Z drugiej zaś strony jaki sens miałaby taka oto argumentacja Agory : ".....proszę Pana my oferujemy Panu za Pańską domenę kwotę 50.000,00 € , a więc równowartość ceny za jaką nabyliśmy sport*pl , mimo tego , że domena będąca Pańską własnością posiada naszym zdaniem niższą wartość ....bla , bla , bla "

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

sport.pl — 30k EUR, 180k PLN?

 

Ciekawe wysokość tych kwot. Ja posiadam inne informacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę , że większości domeniarzy niekoniecznie na tych gratulacjach zależy .

Co do wspomnianych przez ciebie kosmicznych wycen , za ile twoim zdaniem została sprzedana domena date*pl ? (wylicytowana na Dropped za kwotę ca.600,00 PLN)

 

900 :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sport.pl — 30k EUR, 180k PLN?

 

Ciekawe wysokość tych kwot. Ja posiadam inne informacje.

 

no to napisz zobaczymy czy komputery.pl sa blisko ;) chodz watpie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sport.pl — 30k EUR, 180k PLN?

 

Ciekawe wysokość tych kwot. Ja posiadam inne informacje.

 

eh... no to jesli masz inne to napisz. a jesli nie chcesz tego ujawniac to nie pisz ze wiesz bo po co? zeby inni Ci zazdroscili wiedzy? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
eh... no to jesli masz inne to napisz. a jesli nie chcesz tego ujawniac to nie pisz ze wiesz bo po co? zeby inni Ci zazdroscili wiedzy? ;)

Osoba informująca mnie prosiła o poufność, a więc nie mogę powiedzieć. Chciałem tylko uwydacznić, że podane kwoty nie muszą być rzeczywiste.

 

Jakoś nie można tutaj pisać takich "ogólnych" informacji, bo od razu ktoś zaskarża o pozerstwo, zamiast po prostu wykorzystać informację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Osoba informująca mnie prosiła o poufność, a więc nie mogę powiedzieć. Chciałem tylko uwydacznić, że podane kwoty nie muszą być rzeczywiste.

 

Jakoś nie można tutaj pisać takich "ogólnych" informacji, bo od razu ktoś zaskarża o pozerstwo, zamiast po prostu wykorzystać informację.

 

znam kwoty kilku bardzo ciekawych (czyt. najwyższych) transakcji, poczynionych ostatnimi czasy, lecz nie mogę zdradzić jakie to były domeny, ani tym bardziej w jakich przedziałach cenowych, nie wspominając o walucie.. przykro mi, ale chciałem napisać, żebyście wiedzieli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Następnym razem nie będę pisał, że posiadam inne informacje na temat ceny sprzedaży jakiejś domeny niż podane na forum. Rozumiem, że jest to nikomu nie potrzebne i nikt tutaj nie umie z tego wyciągać wniosków. Nie ma problemu ;)

 

Pewnie tak samo nie interesuje Was informacja, ile dzisiaj zarobiła jedna z moich .pl na parkingu, ponieważ nazwy nie podam. Nie moja strata -- tak jak mówię, nie ma problemu, jeżeli wolicie, żebym milczał w takich kwestiach ;)

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

...powiedz chociaż czy sport.pl (wg twoich poufnych informacji) sprzedała się za więcej niż 30K EU? a jeżeli tak to mówimy o róznicy rzędu 10tek tysięcy pln ?

Może chociaż podasz jakiś przedział cenowy?

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×