Jump to content
keyword

komputer*pl

Recommended Posts

Wystarczy jedna taka domena żeby być ustawionym na wiele lat a jak dobrze zainwestujesz to na całe życie. Zeby tak trafić jeszcze na wolną nazwę choć troszkę podobnego kalibru i człowiek jest wolny jak ptak...

 

Nic dodac, nic ujac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no jakies mieszkano bedzie mogl sobie kupic wiec nie jest zle ;)

Po co skoro już ma wille i porsche? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki kolor ? pytam o auto ;)

 

 

Jak jaki?

Na pewno jedyny słuszny przy tym samochodzie... czarny ;)

 

Ja bym dał za nią koło 100k więc co najmniej tyle

Edited by Heden

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla kochanki apze ;)

 

Wytłumacz mi proszę z jakiej racji miałbym kupować mieszkanie dla kochanki apze ?

Jeśli rzeczywiście nie ma ona mieszkania , niech apze jej kupi . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

;)

 

Jeden przecinek, sens zmieniony i już kobieta stanowi problem ;)

 

Ewentualnie możecie się zrzucić fiftyfifty na gniazdko rozkoszy ;)

 

Mozesz kupic mi

De gustibus non est disputandum ;)

Edited by zaan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeden przecinek, sens zmieniony i już kobieta stanowi problem ;)

 

Jaki problem ? . Moje kochanki mają gdzie mieszkać ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena. Gratulacje ;)

 

Szkoda, że wcześniej nie uderzyłeś po sport*pl, bo zapewne Grzymała sprzedał ją po podobnej cenie do komputer*pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że wcześniej nie uderzyłeś po sport*pl, bo zapewne Grzymała sprzedał ją po podobnej cenie do komputer*pl.

 

SZCZERZE WATPIE SPORT.PL WG MNIE lepsza od komputer.pl i warta conajmniej 2 razy wiecej :-)

 

D

Share this post


Link to post
Share on other sites

^

 

też mi się tak wydaje. SPORT w końcu odmienia się tak samo we wszystkich językach, nie mówiąc o spektrum merytorycznym czy komercyjności.

Znam z autopsji niektóre kontroferty AG więc nie sądzę że SPORT poszła za mniej niż 100K-150K Euro (a pewnie za więcej)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak jaki?

Na pewno jedyny słuszny przy tym samochodzie... czarny ;)

eee tam, porsche, to taki golf wsrod aut sportowych. ;)

 

Keyword, wrzuc troche tutaj swoich domen, moze chlopaki przejrza na oczy i przestana ninje rejestrowac, no i bedzie mozna troche sie rozmarzyc. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Keyword, wrzuc troche tutaj swoich domen, moze chlopaki przejrza na oczy i przestana ninje rejestrowac, no i bedzie mozna troche sie rozmarzyc. ;)

SELES Ty koniecznie chcesz aby przez światek domenowy przewinęła się fala depresji ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
SELES Ty koniecznie chcesz aby przez światek domenowy przewinęła się fala depresji ;)

Przynajmniej bede mial co robic. ;)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

stan posiadania, po co, to tylko prężenie muskulatury i oczekiwanie czołobicia, jeżeli już to lista sprzedaży, tylko to ostatecznie liczy się ;)

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites
^

 

też mi się tak wydaje. SPORT w końcu odmienia się tak samo we wszystkich językach, nie mówiąc o spektrum merytorycznym czy komercyjności.

Znam z autopsji niektóre kontroferty AG więc nie sądzę że SPORT poszła za mniej niż 100K-150K Euro (a pewnie za więcej)

 

Rownie dobrze mozesz napisac 2 milony dolcow i wiecej ale chodzmy po ziemi i trzymajamy sie faktow ;) Cos te kontroferty jakies z kosmosu wzieta bo sport.pl zostal sprzedany za rownowartosc 30 tys euro i nic po za tym i jak na tamte czasy (a zaraz bedzie rowno 3 lata bo transakcja odbyla sie przed wakacjami ) to byl bardzo dobry deal dla obu stron .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rownie dobrze mozesz napisac 2 milony dolcow i wiecej ale chodzmy po ziemi i trzymajamy sie faktow ;) Cos te kontroferty jakies z kosmosu wzieta bo sport.pl zostal sprzedany za rownowartosc 30 tys euro i nic po za tym i jak na tamte czasy (a zaraz bedzie rowno 3 lata bo transakcja odbyla sie przed wakacjami ) to byl bardzo dobry deal dla obu stron .

Kilofek no no wydajesz się być bardzo dobrze poinformowany. Oczywiście tego nie powiesz ale takie małe pytanko retoryczne - skąd Ty masz takie informacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilofek no no wydajesz się być bardzo dobrze poinformowany. Oczywiście tego nie powiesz ale takie małe pytanko retoryczne - skąd Ty masz takie informacje?

A może blefuje? ;) Było już pytanie w temacie o kwotę transakcji komputer*pl, to jest podobne. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kilofek no no wydajesz się być bardzo dobrze poinformowany. Oczywiście tego nie powiesz ale takie małe pytanko retoryczne - skąd Ty masz takie informacje?

 

Coz informacja to taki sam towar jak kazdy inny ;) Czasami poprosu dobrze robia fakty dla ostudzenia emocji bowiem za chwile sie okaze ze mamy najdrozsze domeny na swiecie mowie o rynku wtornym bo na pierwotnym bezwatpienia tak jest ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
sport.pl zostal sprzedany za rownowartosc 30 tys euro i nic po za tym i jak na tamte czasy (a zaraz bedzie rowno 3 lata bo transakcja odbyla sie przed wakacjami ) to byl bardzo dobry deal dla obu stron .

 

Domena sport*pl została sprzedana za kwotę 180k PLN netto . To jest nawet według ówczesnego kursu wymiany trochę więcej niż 30k € ;) .

Przedstawiciel Agory użył tej ceny jeszcze nie tak dawno temu , jako argumentu przetargowego , próbując nakłonić mnie do sprzedaży Agorze jednej z moich domen (jego zdaniem oczywiście dużo mniej wartościowej niż sport*pl stąd to porównanie) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×