Jump to content
Sign in to follow this  
pwagner

zabawki.xyz

Recommended Posts

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Najnowsze posty na forum

• Nie wiem jak inni, ale ja z roku na rok podnoszę ceny.
    • ...a jak bede chcial zarejestrowac domene, to na pewno nie pojde do domeny.pl .
    • PoruszamyMiasto.pl - ten adres jest na sprzedaż!  idealny dla branży transportu, przewozu osób, taksówek dla agencji marketingowej, promującej miasta, samorządy, branża: marketing miejsc Opłacona do 2020-02-10   Złóż ofertę: http://kupnodomen.pl/listing.php?id=203616
    • Domeny to nie BitCoiny żeby ich wartość można było analogicznie określać. Każda domena jest inna więc takie porównania nie mają najmniejszego sensu.
    • Cześć forumowiczom. Dość ważne pytanie, nie mogę nigdzie znaleźć wątku, ogólnie forum bardzo chaotyczne i w zasadzie same ogólniki i luźne tematy. Do rzeczy: O ile średnio obniżacie wycenę waszych domen czytaj jak duża wg. Was przyszła korekta z czasów nazwijmy to bańki domenowej czyli już prawie dekady? Widzę tu olbrzymie porównanie z kryptowalutami kiedy bitcoin wystrzelił w kosmos - a inne kryptowaluty jeszcze wyżej - a potem spadł o ok. 80% a inne po 90-95%... Wg. mnie z domenami jest identycznie - topowe to taki bitcoin dalej trzymają wartość tylko mniej więcej 70-80% mniejszą, inne jak dwu-trzy literowe, dwuczłonowe czy IDN spadły 90% i więcej. Zapraszam do rzeczowej dyskusji - bzdurne odpowiedzi proszę sobie darować.
    • Nie ma się co oszukiwać. Jest to bezużyteczna domena pod względem praktycznym bez nIDN - dla kolekcjonera lub hobbisty. Dobra dla zaplecza (choć historii 0, więc budowa od nowa) lub też case'a (np. czy generyk wzbudza zaufanie wśród użytkowników i tego jak wygląda współczynnik konwersji dla leadów na takiej domenie).     
    • figurki.eu szkolarodzenia.eu   figurki szkola rodzenia zapraszam na aukcje BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18440
    • Most Online
      20372

Newest Member
    ukraine