Jump to content
Kamis086

Aukcje domen Paktofonika i Pokahontaz

Recommended Posts

Tak jest i drugi artykuł co proponujecie dalej? Zostawić aukcję, czy się wycofać. Kwestie prawne pewnie wchodzą w grę, a po co mieć problemy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokahontaz ma w nosie te domeny wiec nie spodziewam się problemów. Zaoferowałem im Pokahontaz.pl za darmo, nawet in Authinfo wysłałem, taki gratis od dawnego fana, ale olali temat.

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 minut temu, Kamis086 napisał:

Tak jest i drugi artykuł co proponujecie dalej? Zostawić aukcję, czy się wycofać. Kwestie prawne pewnie wchodzą w grę, a po co mieć problemy. 

Szczerze? Pojęcia nie mam, co doradzić, żebyś żadnej decyzji potem nie żałował :/ Wycofane aukcje = brak zarobku. Zostawisz = cholera wie, co potem komuś do głowy strzeli. Ja jestem typem panikary... ale w sumie jak to sprzedasz to już domeny Twoje nie będą, więc... ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mysle podobnie jak @przemowild .Dawno temu chorowalem na ich tworczosc i wiem, ze w pewnym momencie chcieli mocno odcinac sie od tematu paktofoniki i robic nowe rzeczy. Ciekawe jakie bylo zainteresowanie domena w momencie wydawania ksiazki w 2008 roku. Korzystaj bo domena dostala pare mocnych linkow w momencie pojawienia sie tych artykulow. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"...jest to handlarz domenami, który ma w swojej ofercie kilkadziesiąt innych atrakcyjnych adresów."

Reklama lepsza jak na AM :D

 

Wiecie jak to jest z ludźmi... to że nie chcieli, to nie znaczy, że im się nie odwidzi. Szczególnie, jak cena zacznie iść do góry.

Edited by szmiko
  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 minut temu, szmiko napisał:

"...jest to handlarz domenami, który ma w swojej ofercie kilkadziesiąt innych atrakcyjnych adresów."

Reklama lepsza jak na AM :D

 

Wiecie jak to jest z ludźmi... to że nie chcieli, to nie znaczy, że im się nie odwidzi. Szczególnie, jak cena zacznie iść do góry.

Też racja. Sam nie wiem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

..."jest to handlarz domenami, który ma w swojej ofercie kilkadziesiąt innych atrakcyjnych adresów."

Reklama lepsza jak na AM '...

 

Z tego to ja akurat bym się cieszył jak najmniej...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
10 godzin temu, Kamis086 napisał:

Co myśleć. Jakieś konsekwencje prawne mogą być. Kończyć aukcję, czy może czekać do końca. 

 

Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do Meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na maila. Gdy wyjdziesz z lotniska, pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem: "hajduszoboszlo". W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania naprzeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska. Zapomnij o swoim poprzednim życiu i pod żadnym pozorem się nie wychylaj, zerwij wszystkie kontakty, nawet z obsługą klienta z Polsatu. Powodzenia!

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 godzin temu, Kamis086 napisał:

Co myśleć. Jakieś konsekwencje prawne mogą być. Kończyć aukcję, czy może czekać do końca. 

Ja bym to olał i zostawił domeny na aukcji

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×