Jump to content
alkhor

Sprzedaż na sedo

Recommended Posts

Wystawiłem domenę na sprzedaż w sedo.com i mam teraz pytanie bo są tam dwie opcje:

Make offer oraz Buy now

 

Pytanie co lepiej ustawić Make offer aby klienci rzucali oferty czy Buy now, ale w tym przypadku nie ma ze mną żadnej interakcji tylko jedyna opcja to aby ktoś zapłacił tyle ile chcę.

 

 

SEDO.thumb.JPG.35f5da0f3b87e32fdc12441b66126283.JPG

 

 

Druga sprawa gdzieś kiedyś wyczytałem, ze na sedo jest coś takiego, że jak się ustawi dla Buy now jakąś większą kwotę to najpierw oni sprawdzają wycenę (płatne chyba 99$) i wtedy taka domena może wisieć w ofertach sprzedaży. Jednak jak widzę wystawiłem domenę z opcją Buy now i jest już na serwisie więc jak to z tymi większymi kwotami jest i opłatami?

 

Tak jak napisałem teraz po przemyśleniach wydaje mi się, że jednak opcja Make offer byłaby lepsza i nawet pozwoliłaby mi sprawdzić czy są ludzie zainteresowani zakupem nazwy.

 

Czy jednak ze zmianą i przejściem na Make offer nie wiążą się jakieś opłaty bo z tego jak rozumiem to wystawienie oferty na sedo jest darmowe. Kilka domen w swoim życiu sprzedałem, ale handlowało się na różne sposoby więc z sedo nie mam pojęcia jak teraz jest.

Edited by alkhor

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, alkhor napisał:

Druga sprawa gdzieś kiedyś wyczytałem, ze na sedo jest coś takiego, że jak się ustawi dla Buy now jakąś większą kwotę to najpierw oni sprawdzają wycenę (płatne chyba 99$) i wtedy taka domena może wisieć w ofertach sprzedaży. Jednak jak widzę wystawiłem domenę z opcją Buy now i jest już na serwisie więc jak to z tymi większymi kwotami jest i opłatami?

 

https://sedo.com/us/about-us/news-press/newsroom/price-cap-lifted/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli wychodzi na to, że domeny warte powyżej 50000$ można sprzedawać bez wyceny, ale i tak chyba zmienię na zakup z propozycją cenową zobaczę jakie będą oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×