Jump to content
alkhor

Książka The Billion Dollar Secret czyli Umysł Miliardera

Recommended Posts

Jak w temacie książka niejakiego pana, który tutaj na forum się pojawia.

Aleksij powiedz mi jak to jest, że ta Twoja książka na amazonie kosztuje 26.5$ ~100 zł a w Polsce sprzedajesz ją niby w promocji od 157 zł ? Czyli po promocji będzie droższa?

Nie wiem czy ta książka jest tyle warta, ale 150 zł to dość sporo za książkę jak na nasz kraj. Chyba poczekam, aż ktoś będzie sprzedawał z drugiej ręki albo ściągnę z Internetu żeby zobaczyć coś tam nabazgrolił. Aleksij sorry, ale teraz pełno jest ludzi, którzy kreują się na ludzi sukcesu sprzedają jakieś drogie poradniki ludziom obiecując im, że po przeczytaniu odmieni się ich życie, ale prawda jest taka, że jedyną zmianę poczuje przedsiębiorczy "kołcz".

 

Fajny masz opis na swojej stronie:

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą

W końcówce nasunie się chyba każdemu co innego ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minut temu, alkhor napisał:

Jak w temacie książka niejakiego pana, który tutaj na forum się pojawia.

Aleksij powiedz mi jak to jest, że ta Twoja książka na amazonie kosztuje 26.5$ ~100 zł a w Polsce sprzedajesz ją niby w promocji od 157 zł ? Czyli po promocji będzie droższa?

Nie wiem czy ta książka jest tyle warta, ale 150 zł to dość sporo za książkę jak na nasz kraj. Chyba poczekam, aż ktoś będzie sprzedawał z drugiej ręki albo ściągnę z Internetu żeby zobaczyć coś tam nabazgrolił. Aleksij sorry, ale teraz pełno jest ludzi, którzy kreują się na ludzi sukcesu sprzedają jakieś drogie poradniki ludziom obiecując im, że po przeczytaniu odmieni się ich życie, ale prawda jest taka, że jedyną zmianę poczuje przedsiębiorczy "kołcz".

 

Fajny masz opis na swojej stronie:

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą

W końcówce nasunie się chyba każdemu co innego ;-)

 

Czy ktoś przymusza Ciebie do kupna? A tak wiem, wybił się i to razi w oczy. Ja zamówiłem za 147 PLN i życzę 10 mln sprzedanych egzemplarzy, za taką pracę się należy.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

A tak wiem, wybił się i to razi w oczy

Czemu ma mnie razić. Podziwiam przedsiębiorczych ludzi dzięki wielu takim, którzy poświęcili część swojego życia na biznesy inni mają pracę czasami bardzo dobrą pracę także szacun wielki dla takich ludzi.

Nie wiem czy ta książka jest tyle warta może zawiera w sobie bardzo dobry materiał nie wiem ludzie to pewnie ocenią. Dziwi mnie tylko ta dziwna cena raz trochę wysoka jak za książkę druga wyższa niż anglojęzyczne wydanie.

W ogóle dziwie się ludziom, że łykają teraz pięknie brzmiące hasła o bogactwie wystarczy, że wydadzą na poradnik 99 zł jak zmienić swoje życie, a on odmieni ich życie, ale na ludzkiej głupocie najłatwiej się zarabia. Wielu ludzi jednak nie rozumie, że bogactwo zmienia podejście do rzeczy materialnych i zazwyczaj rodzi chciwość.

Cena książki to nie tylko moje zastrzeżenie w Internecie wielu ludzi też to zauważyło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, alkhor napisał:

Czemu ma mnie razić.

Bo cały ten Twój wpis tak właśnie zabrzmiał?

Odnośnie cen, to ceny książek i komiksów anglojęzycznych są duuużo niższe niż te wydane w języku polskim. Btw, czy 157 PLN za książkę to aż tak dużo? Serio?

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, alkhor napisał:

Czemu ma mnie razić. Podziwiam przedsiębiorczych ludzi dzięki wielu takim, którzy poświęcili część swojego życia na biznesy inni mają pracę czasami bardzo dobrą pracę także szacun wielki dla takich ludzi.

Nie wiem czy ta książka jest tyle warta może zawiera w sobie bardzo dobry materiał nie wiem ludzie to pewnie ocenią. Dziwi mnie tylko ta dziwna cena raz trochę wysoka jak za książkę druga wyższa niż anglojęzyczne wydanie.

W ogóle dziwie się ludziom, że łykają teraz pięknie brzmiące hasła o bogactwie wystarczy, że wydadzą na poradnik 99 zł jak zmienić swoje życie, a on odmieni ich życie, ale na ludzkiej głupocie najłatwiej się zarabia. Wielu ludzi jednak nie rozumie, że bogactwo zmienia podejście do rzeczy materialnych i zazwyczaj rodzi chciwość.

Cena książki to nie tylko moje zastrzeżenie w Internecie wielu ludzi też to zauważyło.

Książka to tylko forma, nośnik pewnej wiedzy, porównywanie jednej z drugą nie ma najmniejszego sensu. To, że się narobiło mnóstwo coachów i wciskają g***o owinięte w papierek to fakt, ale nie znaczy że nie ma ludzi, którzy mają coś wartościowego do przekazania. Ja z tego, co mówi ten Jegomość wyciągnąłem wiele ciekawych wniosków, na niektóre sprawy spojrzałem zupełnie inaczej. 150 zł. to bardzo skromna forma wdzięczności za dziesiątki materiałów, które nieodpłatnie udostępnia.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Książki nie czytałem, nie wiem czy jest tyle warta czy nie, ale jako autor Alexis może sobie narzucać jaką chce cenę i wybierać sobie taki model marketingowy jaki uważa za słuszne. Napisz swoją książkę i sprzedawaj ją po 5 PLN jeśli chcesz. 

 

Nie wiem też czy Alexis jest prawdziwym człowiekiem sukcesu czy nie, ale wiem że twój post to typowy ból dupy. Cokolwiek człowiek zrobi, to zawsze się znajdzie jakiś krytyk, który do wszystkiego się przyczepi. Jedną z pierwszych rzeczy jakich muszą nauczyć się ludzie sukcesu to ignorować takich krytyków. Psy szczekają, karawana idzie dalej. 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie napisałem książkę : " Jak można zarobić pieniądze". Teraz szukam sponsorów na jej wydanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieki Alkhor za reklame ksiazki! Naprawde to doceniam :)Ci, ktorzy chca, dowiedza sie tutaj wiecej:

 

 

Cena 157zł to cena za piekne wydanie polskie w twardej okladce ze zlotymi literami. Audiobook jest obecnie za 107zł, a eBook za 57zł. Ta obniżona cena promocyjna jest ważna tylko do 14go listopada:

http://umyslmiliardera.pl/?ref=rb

Od 15go listopada ceny wzrosną.

Edited by Alexis
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Wiedza MILIARDERÓW w końcu dostępna w Polsce!? Nareszcie! Od czasu okrągłego stołu czekałem na tą tajemną tajemnicę.

 

Mimo uszczypliwości, szczerze gratuluję wydania książki. Podoba mi się również Twój entuzjazm na filmiku. 

 

I tak jak napisałeś: Alkhor zrobił darmową reklamę. Sam nie kupię ale o książce pewnie bym się nie dowiedział gdyby nie ten wątek.

 

Powodzenia w sprzedaży i życzę dalszych publikacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynam się trochę niepokoić, bo jeśli po przeczytaniu owej książki, wszyscy staniemy się miliarderami to kto będzie na nas pracował?

Chociaż z drugiej strony, książka będzie droga, to może robole jej nie kupią i nadal będą pod okupacją swoich panów ;) 

 

Ku pokrzepieniu zawistnych serc :P  

stiwen.jpg.70d390115be4ef172d5740f711baf97e.jpg

 

 

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, epson said:

Zaczynam się trochę niepokoić, bo jeśli po przeczytaniu owej książki, wszyscy staniemy się miliarderami to kto będzie na nas pracował?

Chociaż z drugiej strony, książka będzie droga, to może robole jej nie kupią i nadal będą pod okupacją swoich panów ;) 

 

Ku pokrzepieniu zawistnych serc :P  

stiwen.jpg.70d390115be4ef172d5740f711baf97e.jpg

 

 

 

Nie martw się epson. Zdecydowana większość ludzi poprostu nie chce albo nie jest w stanie zapłacić ceny, którą trzeba zapłacić za sukces. I nie mówię tu bynajmniej o cenie książki :)

 

Poza tym, ciągle podkreślam, że odległość między ignorancją a wiedzą jest znacznie mniejsza niż odległość między wiedzą a działaniem. Przeczytanie książki Jordana z pewnością pomoże Ci wprowadzić swoją grę na wyższy poziom, ale jeśli myślisz, że sama wiedza wystarczy by stać się najlepszym koszykarzem wszechczasów, to pewnie wierzysz też w mikołaja. Od wiedzy jeszcze jest DŁUUUGA droga do praktyki, a jeszcze dłuższa do mistrzostwa. Nie wystarczy wiedzieć, trzeba działać! I tutaj większość ludzi polega, bo myślą, że dostaną magiczną pigułkę, która w mgnieniu oka i bez ich wysiłku zrobi z nich miliardera.

Edited by Alexis
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/5/2019 at 4:05 PM, alkhor said:

Fajny masz opis na swojej stronie:

 

Rafael jest mieszkającym w Niemczech seryjnym przedsiębiorcą

W końcówce nasunie się chyba każdemu co innego ;-)

 

Tak? Co się nasunie? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Alexis napisał:

 

Tak? Co się nasunie? ;)


Pewnie:

200px-Dexter_Morgan.jpg

:)

Edited by szogun
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Facet pisał około 5 lat swoją książkę. Obleciał kilkakrotnie świat, spotkał się z guru biznesowymi, z "self-menami" którzy udzielili mu wywiadu, a raczej raczyli takiego udzielić. Sam mówił, że taka godzina miliardera na poświęcony biznes to jakieś miliony złotych, oni zatrudniają po np. 100 000 tysięcy pracowników, mają po 20 tysięcy marketów i muszą tym zarządzać, a wywiady to ciężko z nimi umówić jak sam mówił Rafael. 

 

Do tego target książki to ludzie majętni. Takiej książki na ŚWIECIE JESZCZE NIGDY NIE BYŁO. 

 

To nie jest książka typu opowieść "Masy" gangstera,  za 19,99 zł rzucona w Biedronce. 

*Swoją drogą sam temat uważam za reklam, bo Rafael mówił, że też dorobił się na domenach jak był na rynku boom i działał w e-commerce w Niemczech przed powstaniem Google. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 3.01.2020 o 14:06, MatiWol napisał:

Facet pisał około 5 lat swoją książkę. Obleciał kilkakrotnie świat, spotkał się z guru biznesowymi, z "self-menami" którzy udzielili mu wywiadu, a raczej raczyli takiego udzielić. Sam mówił, że taka godzina miliardera na poświęcony biznes to jakieś miliony złotych, oni zatrudniają po np. 100 000 tysięcy pracowników, mają po 20 tysięcy marketów i muszą tym zarządzać, a wywiady to ciężko z nimi umówić jak sam mówił Rafael. 

 

Do tego target książki to ludzie majętni. Takiej książki na ŚWIECIE JESZCZE NIGDY NIE BYŁO. 

 

To nie jest książka typu opowieść "Masy" gangstera,  za 19,99 zł rzucona w Biedronce. 

*Swoją drogą sam temat uważam za reklam, bo Rafael mówił, że też dorobił się na domenach jak był na rynku boom i działał w e-commerce w Niemczech przed powstaniem Google. 

 

To nie jest też książka typu "Władca Pierścieni" J.R.R. Tolkiena czy "Nieświadomy umysł" L. Mlodinowa - tylko co z tego?

 

To że ktoś spędził nad czymś dużo czasu lub nawet poświęcił temu życie nie znaczy że z automatu musi to być coś wartę.

 

PS. Fajna szeptanka. Taka nie za oczywista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupiłem, przeczytałem, polecam.

 

Nie jest wprawdzie wciągająca, fascynująca, zmieniająca życie ani otwierająca oczy, ale jest oryginalna, ciekawa i miejscami skłaniająca do przemyśleń.

Fajnie się czyta o "zwykłych miliarderach", o których w większości nigdy w życiu nie słyszałem, a nie o celebrytach typu Gates, Jobs czy Jack Ma, których widać wszędzie do znudzenia. ;-)

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×