Jump to content
Guest Lateralus

50 najdrożej sprzedany domen .pl - co z nimi?

Recommended Posts

Guest Lateralus

Witam.

 

Poniżej przedstawiam informację co się dzieje z 50 najdroższymi sprzedanymi domenami w końcówce .pl:

 

co.pl - 1 008 000,00 PLN - zagospodarowana zgodnie z nazwą

opony.pl - 960 000,00 PLN - zagospodarowana

urlopy.pl - 400 000,00 PLN - zagospodarowana

grydladzieci.pl - 156 000,00 PLN -  zagospodarowana

kino.pl - 150 000,00 PLN - przekierowanie na niezwiązany z tematyką portal

lekarze.pl - 135 000,00 PLN - domena do sprzedania

magazyny.pl - 132 000,00 PLN - zagospodarowana

lista.pl - 98 000,00 PLN - nic się nie ładuje

domain.pl - 97 313,00 PLN - pusta strona

work.pl - 95 000,00 PLN - zagospodarowana

l.pl - 85 000,00 PLN - zagospodarowana

material.pl - 80 000,00 PLN - nic się nie ładuje

sms.pl - 73 800,00 PLN - zagospodarowana

deser.pl - 73 792,00 PLN - przekierowanie

ss.pl - 72 105,00 PLN - przekierowanie

baza.pl - 72 000,00 PLN - pusta strona

adwokaci.pl - 70 000,00 PLN - domena do sprzedania

eventy.pl - 70 000,00 PLN - zagospodarowana

historia.pl - 61 000,00 PLN - domena do sprzedania

telefony.pl - 59 600,00 PLN - domena do sprzedania

choinki.pl - 53 100,00 PLN - zagospodarowana

garnki.pl - 52 800,00 PLN - zagospodarowana (ta sama firma co rowerki.pl)

lekarze.pl - 52 188,00 PLN - domena do sprzedania

lampa.pl - 50 200,00 PLN - nic się nie ładuje

meble.pl - 50 000,00 PLN - zagospodarowana

oczyszczalnie.pl - 50 000,00 PLN - zagospodarowana

wedkarski.pl - 50 000,00 PLN - przekierowanie

reisen.pl - 47 800,00 PLN - nic się nie ładuje

rowerki.pl - 46 000,00 PLN - zagospodarowana (ta sama firma co garnki.pl)

humor.pl - 45 000,00 PLN -  pusta strona

tools.pl - 45 000,00 PLN - nic się nie ładuje

klik.pl - 43 500,00 PLN - przekierowanie (literówka)

lexis.pl - 43 000,00 PLN - przekierowanie na 404

matma.pl - 43 000,00 PLN - pusta strona

aparaty.pl - 42 000,00 PLN - domena do sprzedania

broker.pl - 40 000,00 PLN - pusta strona

inwestycje.pl - 40 000,00 PLN - zagospodarowana

ruletka.pl - 38 200,00 PLN - nic się nie ładuje

aed.pl - 36 600,00 PLN - pusta strona

bankowiec.pl - 36 500,00 PLN - zagospodarowana

renoma.pl - 35 136,00 PLN - zagospodarowana

bb.pl - 35 000,00 PLN - zagospodarowana

tanieloty.pl - 34 900,00 PLN - nic się nie ładuje

solidparts.pl - 33 821,00 PLN - nic się nie ładuje

bambus.pl - 33 500,00 PLN - domena do sprzedania

konie.pl - 33 100,00 PLN - zagospodarowana (ale mam mieszane uczucia)

kody.pl - 33 000,00 PLN - zagospodarowana

triatlon.pl - 33 000,00 PLN - domena do sprzedania

perl.pl - 30 855,00 PLN - pusta strona

nowysamochod.pl - 30 750,00 PLN - pusta strona

 

Na 50 najlepiej sprzedanych domen w końcówce .pl jest 20 domen, które znalazły zagospodarowanie. Nigdy jednak nie miałem okazji korzystać z żadnej z tych marek i nic poza Urlopy.pl i Opony.pl nie zostało mi w pamięci (a i to raczej z branży którą się zajmują czyli domeny internetowe).

 

Pytanie jest takie: Czy kupowanie domeny internetowej w końcówce .pl w ogóle jest opłacalne? Bo gdyby tak było to chyba mielibyśmy większy wysyp znaczących się firm na generykach. A tak to większość domen premium stoi odłogiem. Te niesprzedane wiszą z ogromnymi cenami (nie przystającymi do rzeczywistości) czekając na tego "złotego" kupca, który zdaje się nie zjawiać.

 

Czyżby firmy nie rozumiały tego, że jeśli zainwestują spore pieniądze w domenę internetową to biznes będzie się praktycznie sam prowadzić? A może chodzi o coś innego? Może czas urealnić trochę oczekiwania cenowe i zacząć sprzedawać domeny, a nie tylko je wystawiać na sprzedaż?

 

W nieruchomościach nigdy nie ma problemu ze sprzedażą działki w dobrej lokalizacji. Ceny tychże rosły z roku na rok i ich sprzedaż na rynku wtórnym praktycznie zawsze oznaczała zysk. W domenach, mylnie nazywanych przez niektórych "wirtualnymi nieruchomościami" ta zasada zdaje się nie działać. Jest nawet wręcz przeciwnie. Trudno byłoby osiągnąć dzisiaj ceny sprzed paru lat dla wielu domen z listy.

 

I uprzedzając: Nie interesują mnie "nieujawnione" sprzedaże. Operujemy na danych i liczbach, które posiadamy i o których możemy rozmawiać. Wszelkie bajki i przypuszczenia należy odrzucić dla dobra racjonalnej dyskusji.

 

Zapraszam do dyskusji.

Wasz zawsze oddany i uwielbiany,

Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, Lateralus napisał:

 

Na 50 najlepiej sprzedanych domen w końcówce .pl jest 20 domen, które znalazły zagospodarowanie. Nigdy jednak nie miałem okazji korzystać z żadnej z tych marek i nic poza Urlopy.pl i Opony.pl nie zostało mi w pamięci (a i to raczej z branży którą się zajmują czyli domeny internetowe).

 

 

lampa.pl?  mam watpliwości co do trafności tej nazwy dla sklepu z lampami, to tak jakby stworzyć sklep meblowy pod hasłem mebel.pl .. a reszta to domeny/branże na których ciężko zarobić duże pieniądze.. dziwne, że osiągnęły takie kwoty, ale to tylko świadczy o tym, że silownia.pl może być sprzedana za kwotę  powyżej 50 tys. zł

 

9 minut temu, Lateralus napisał:

W nieruchomościach nigdy nie ma problemu ze sprzedażą działki w dobrej lokalizacji. Ceny tychże rosły z roku na rok i ich sprzedaż na rynku wtórnym praktycznie zawsze oznaczała zysk.

 

Tylko problem w tym, ze nie kupisz dobrej nieruchomosci, a nawet działki  za kwote w okolicach 100tys.zł, a dobrą, potencjalnie dochodową domenę już tak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, koniczyna napisał:

lampa.pl?  mam watpliwości co do trafności tej nazwy dla sklepu z lampami, to tak jakby stworzyć sklep meblowy pod hasłem mebel.pl .. a reszta to domeny/branże na których ciężko zarobić duże pieniądze.. dziwne, że osiągnęły takie kwoty, ale to tylko świadczy o tym, że silownia.pl może być sprzedana za kwotę  powyżej 50 tys. zł

 

Gdybym miał przeprowadzić wywód logiczny tego zdania to bym chyba dostał udaru.

 

1 minutę temu, koniczyna napisał:

Tylko problem w tym, ze nie kupisz dobrej nieruchomosci, a nawet działki  za kwote w okolicach 100tys.zł, a dobrą, potencjalnie dochodową domenę już tak

 

"potencjalnie" - dziękuję, dobranoc. Działka ma cenę samą w sobie, domena nie. Kupno domen w celach inwestycyjnych skończyło się parę lat temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 minutes ago, Lateralus said:

Kupno domen w celach inwestycyjnych skończyło się parę lat temu.

 

Bardzo sluszne spostrzezenie. Jak pisalem o tym pare lat temu, to mnie tu chciano ukrzyzowac.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Przed chwilą, Alexis napisał:

Bardzo sluszne spostrzezenie. Jak pisalem o tym pare lat temu, to mnie tu chciano ukrzyzowac.

 

Bo Ciebie to się powinno ukrzyżować ale piszę to jedynie z mojej antypatii do Ciebie. W części merytorycznej przyznaję Ci rację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minuty temu, Lateralus napisał:

 

Gdybym miał przeprowadzić wywód logiczny tego zdania to bym chyba dostał udaru.

 

może i nieskładnie.... jakbym miała sobie wrzucić korwina na avatar to wolałabym skoczyć z klifu

  • Like 1
  • Haha 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, Lateralus napisał:

 

Bo Ciebie to się powinno ukrzyżować ale piszę to jedynie z mojej antypatii do Ciebie. W części merytorycznej przyznaję Ci rację.

 

42 minuty temu, Lateralus napisał:

Witam.

 

Poniżej przedstawiam informację co się dzieje z 50 najdroższymi sprzedanymi domenami w końcówce .pl:

 

co.pl - 1 008 000,00 PLN - zagospodarowana zgodnie z nazwą

opony.pl - 960 000,00 PLN - zagospodarowana

urlopy.pl - 400 000,00 PLN - zagospodarowana

grydladzieci.pl - 156 000,00 PLN -  zagospodarowana

kino.pl - 150 000,00 PLN - przekierowanie na niezwiązany z tematyką portal

lekarze.pl - 135 000,00 PLN - domena do sprzedania

magazyny.pl - 132 000,00 PLN - zagospodarowana

lista.pl - 98 000,00 PLN - nic się nie ładuje

domain.pl - 97 313,00 PLN - pusta strona

work.pl - 95 000,00 PLN - zagospodarowana

l.pl - 85 000,00 PLN - zagospodarowana

material.pl - 80 000,00 PLN - nic się nie ładuje

sms.pl - 73 800,00 PLN - zagospodarowana

deser.pl - 73 792,00 PLN - przekierowanie

ss.pl - 72 105,00 PLN - przekierowanie

baza.pl - 72 000,00 PLN - pusta strona

adwokaci.pl - 70 000,00 PLN - domena do sprzedania

eventy.pl - 70 000,00 PLN - zagospodarowana

historia.pl - 61 000,00 PLN - domena do sprzedania

telefony.pl - 59 600,00 PLN - domena do sprzedania

choinki.pl - 53 100,00 PLN - zagospodarowana

garnki.pl - 52 800,00 PLN - zagospodarowana (ta sama firma co rowerki.pl)

lekarze.pl - 52 188,00 PLN - domena do sprzedania

lampa.pl - 50 200,00 PLN - nic się nie ładuje

meble.pl - 50 000,00 PLN - zagospodarowana

oczyszczalnie.pl - 50 000,00 PLN - zagospodarowana

wedkarski.pl - 50 000,00 PLN - przekierowanie

reisen.pl - 47 800,00 PLN - nic się nie ładuje

rowerki.pl - 46 000,00 PLN - zagospodarowana (ta sama firma co garnki.pl)

humor.pl - 45 000,00 PLN -  pusta strona

tools.pl - 45 000,00 PLN - nic się nie ładuje

klik.pl - 43 500,00 PLN - przekierowanie (literówka)

lexis.pl - 43 000,00 PLN - przekierowanie na 404

matma.pl - 43 000,00 PLN - pusta strona

aparaty.pl - 42 000,00 PLN - domena do sprzedania

broker.pl - 40 000,00 PLN - pusta strona

inwestycje.pl - 40 000,00 PLN - zagospodarowana

ruletka.pl - 38 200,00 PLN - nic się nie ładuje

aed.pl - 36 600,00 PLN - pusta strona

bankowiec.pl - 36 500,00 PLN - zagospodarowana

renoma.pl - 35 136,00 PLN - zagospodarowana

bb.pl - 35 000,00 PLN - zagospodarowana

tanieloty.pl - 34 900,00 PLN - nic się nie ładuje

solidparts.pl - 33 821,00 PLN - nic się nie ładuje

bambus.pl - 33 500,00 PLN - domena do sprzedania

konie.pl - 33 100,00 PLN - zagospodarowana (ale mam mieszane uczucia)

kody.pl - 33 000,00 PLN - zagospodarowana

triatlon.pl - 33 000,00 PLN - domena do sprzedania

perl.pl - 30 855,00 PLN - pusta strona

nowysamochod.pl - 30 750,00 PLN - pusta strona

 

Na 50 najlepiej sprzedanych domen w końcówce .pl jest 20 domen, które znalazły zagospodarowanie. Nigdy jednak nie miałem okazji korzystać z żadnej z tych marek i nic poza Urlopy.pl i Opony.pl nie zostało mi w pamięci (a i to raczej z branży którą się zajmują czyli domeny internetowe).

 

Pytanie jest takie: Czy kupowanie domeny internetowej w końcówce .pl w ogóle jest opłacalne? Bo gdyby tak było to chyba mielibyśmy większy wysyp znaczących się firm na generykach. A tak to większość domen premium stoi odłogiem. Te niesprzedane wiszą z ogromnymi cenami (nie przystającymi do rzeczywistości) czekając na tego "złotego" kupca, który zdaje się nie zjawiać.

 

Czyżby firmy nie rozumiały tego, że jeśli zainwestują spore pieniądze w domenę internetową to biznes będzie się praktycznie sam prowadzić? A może chodzi o coś innego? Może czas urealnić trochę oczekiwania cenowe i zacząć sprzedawać domeny, a nie tylko je wystawiać na sprzedaż?

 

W nieruchomościach nigdy nie ma problemu ze sprzedażą działki w dobrej lokalizacji. Ceny tychże rosły z roku na rok i ich sprzedaż na rynku wtórnym praktycznie zawsze oznaczała zysk. W domenach, mylnie nazywanych przez niektórych "wirtualnymi nieruchomościami" ta zasada zdaje się nie działać. Jest nawet wręcz przeciwnie. Trudno byłoby osiągnąć dzisiaj ceny sprzed paru lat dla wielu domen z listy.

 

I uprzedzając: Nie interesują mnie "nieujawnione" sprzedaże. Operujemy na danych i liczbach, które posiadamy i o których możemy rozmawiać. Wszelkie bajki i przypuszczenia należy odrzucić dla dobra racjonalnej dyskusji.

 

Zapraszam do dyskusji.

Wasz zawsze oddany i uwielbiany,

Lateralus

Powinienieś dodać do tego 50... o jakich wiem, a niestety w tej kwestii sporo nie wiesz...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, reavis napisał:

Powinienieś dodać do tego 50... o jakich wiem, a niestety w tej kwestii sporo nie wiesz...

 

Wiem ale nie powiem :lol:

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 minutę temu, przemowild napisał:

Bankowiec.pl :lol: chyba ktoś nie doczytał do końca ;)

 

 

I co w związku z tym? Domena ujęta w zestawieniu z taką ceną oraz zaznaczona na zielono że zagospodarowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak nieśmiało zapytam - co w przypadku sprzedaży, gdzie info o cenie sprzedaży nie jest jawne?  skąd zatem mamy wiedzieć jakie tam kwoty padają? ile transakcji tak naprawdę zostaje ujawnionych, ktoś wie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Just now, Lateralus said:

 

I co w związku z tym? Domena ujęta w zestawieniu z taką ceną oraz zaznaczona na zielono że zagospodarowana.

 

To był żart prima aprilisowy. Domenę sprzedałem, ale za trochę mniej ;)

 

Naprawdę zadajesz sobie wiele trudu, żeby udowodnić, że domeny nie są ważne, nie warte swej ceny etc. Marnujesz długie godziny na miałkie dyskusje na temat czegoś w co nie wierzysz. Kompletna strata czasu. Zieeew. Zajmij się czymś w co wierzysz i życie nabierze sensu.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
4 minuty temu, koniczyna napisał:

tak nieśmiało zapytam - co w przypadku sprzedaży, gdzie info o cenie sprzedaży nie jest jawne?  skąd zatem mamy wiedzieć jakie tam kwoty padają? ile transakcji tak naprawdę zostaje ujawnionych, ktoś wie?

 

Pisałem o tym wyżej. Rozmawiamy o danych które posiadamy. Wróżenie z fusów i "wiem ale nie powiem" to nie jest merytoryczna dyskusja. 

 

1 minutę temu, przemowild napisał:

Naprawdę zadajesz sobie wiele trudu, żeby udowodnić, że domeny nie są ważne, nie warte swej ceny etc. Marnujesz długie godziny na miałkie dyskusje na temat czegoś w co nie wierzysz. Kompletna strata czasu. Zieeew. Zajmij się czymś w co wierzysz i życie nabierze sensu.

 

Pozwól że sam będę decydował na co będę przeznaczał swój czas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, Lateralus napisał:

 

Pisałem o tym wyżej. Rozmawiamy o danych które posiadamy. Wróżenie z fusów i "wiem ale nie powiem" to nie jest merytoryczna dyskusja.

Cytat

 

merytoryczna dyskusja, polega na wzięciu pod uwagę wszystkich faktów, a fakty sa takie , że gros transakcji i kwot z tych transakcji nie zostaje podana do wiadomości publicznej, w moje opinii powodem może być wysokość ceny zakupu,... jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Lateralus napisał:

Pytanie jest takie: Czy kupowanie domeny internetowej w końcówce .pl w ogóle jest opłacalne?

Z powyższego zestawienia widać, że jest (albo było). Przyjmijmy nawet, że rejestrujesz hurtowo "z palucha" po kilkanaście złociszy, a sprzedajesz za kilkadziesiąt lub kilkaset PLN - zysk, może i niewielki, ale jest (także -delikatnie- się opłaca; na waciki wystarczy).

1 godzinę temu, Lateralus napisał:

W nieruchomościach nigdy nie ma problemu ze sprzedażą działki w dobrej lokalizacji.

Nie zgodzę się... Oczywiście, że nawet i w nieruchomościach jest problem ze znalezieniem sensownego kupca. Wiadomo, że każdy chciałby zapłacić jak najmniej, a najlepiej to już coś za darmo dostać.

1 godzinę temu, Lateralus napisał:

A tak to większość domen premium stoi odłogiem. Te niesprzedane wiszą z ogromnymi cenami (nie przystającymi do rzeczywistości) czekając na tego "złotego" kupca, który zdaje się nie zjawiać.

Ogólnie większość domen stoi odłogiem i pies z kulawą nogą do nich nie podejdzie. To fakt... i nie ma tu większego znaczenia, czy mówimy o .pl, czy innych rozszerzeniach - więcej jest towaru niż potencjalnych kupców, także szansa na sprzedaż drastycznie spada (jeszcze doszły do tego nowe rozszerzenia). Jak się ma naprawdę dobrą domenę, to się ją cierpliwie trzyma i czeka.

  • Like 1
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
3 minuty temu, meloo napisał:

Z powyższego zestawienia widać, że jest (albo było). Przyjmijmy nawet, że rejestrujesz hurtowo "z palucha" po kilkanaście złociszy, a sprzedajesz za kilkadziesiąt lub kilkaset PLN - zysk, może i niewielki, ale jest (także -delikatnie- się opłaca; na waciki wystarczy).

 

Dobrze że praktycznie każda domena którą człowiek zarejestruje sprzedaje się za te kilkadziesiąt czy kilkaset PLN bo inaczej byłby to ciężki biznes.

 

5 minut temu, meloo napisał:

Nie zgodzę się... Oczywiście, że nawet i w nieruchomościach jest problem ze znalezieniem sensownego kupca. Wiadomo, że każdy chciałby zapłacić jak najmniej, a najlepiej to już coś za darmo dostać.

 

Tylko że w działkach jest sensowny kupiec, bardzo dużo takich którzy chcą kupić 5-10% taniej, i ogrom którzy by zapłacili od ręki 10-20% taniej. W domenach to chyba nie wygląda tak różowo.

 

5 minut temu, meloo napisał:

Ogólnie większość domen stoi odłogiem i pies z kulawą nogą do nich nie podejdzie. To fakt... i nie ma tu większego znaczenia, czy mówimy o .pl, czy innych rozszerzeniach - więcej jest towaru niż potencjalnych kupców, także szansa na sprzedaż drastycznie spada (jeszcze doszły do tego nowe rozszerzenia). Jak się ma naprawdę dobrą domenę, to się ją cierpliwie trzyma i czeka.

 

 

Naprawdę dobre domeny ma w Polsce może z 20-25 domeniarzy. Co z resztą?

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minut temu, Lateralus napisał:

Dobrze że praktycznie każda domena którą człowiek zarejestruje sprzedaje się za te kilkadziesiąt czy kilkaset PLN bo inaczej byłby to ciężki biznes.

Wiadomo, że nie każda domena się sprzeda, a biznes lekki nie jest - pisałam przecież, że jest tego za dużo (w stosunku do ilości kupujących). Rynek (nie tylko .pl) jest przesycony i to mocno.

10 minut temu, Lateralus napisał:

Tylko że w działkach jest sensowny kupiec, bardzo dużo takich którzy chcą kupić 5-10% taniej, i ogrom którzy by zapłacili od ręki 10-20% taniej. W domenach to chyba nie wygląda tak różowo.

W domenach - sądząc po kwotach - również są sensowni kupcy, jednak różowo nie jest, bo domeny są wirtualne, a nieruchomości materialne. W przypadku nieudanej inwestycji typu "zakup domeny", w domenie nie zamieszkasz... i tu myślę, że jest największy problem.

17 minut temu, Lateralus napisał:

Naprawdę dobre domeny ma w Polsce może z 20-25 domeniarzy. Co z resztą?

Reszta (czyli również i ja) leży i kwiczy... ewentualnie zakłada opcje, poszukuje godzinami i modli się o cud... a większość kasy i tak ładuje w krypto. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
33 minuty temu, Lateralus napisał:

Naprawdę dobre domeny ma w Polsce może z 20-25 domeniarzy. Co z resztą?

Tylko domeniarzy? Przejrzyj same jednoliterówki. Ile z nich jest w rękach domeniarzy? Naprawdę dobre domeny są w rękach co najmniej kilkaset osób. Ledwie garstka z nich to „domeniarze”, jakkolwiek ich zdefiniujesz.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
13 minut temu, Domenatorix napisał:

Tylko domeniarzy? Przejrzyj same jednoliterówki. Ile z nich jest w rękach domeniarzy? Naprawdę dobre domeny są w rękach co najmniej kilkaset osób. Ledwie garstka z nich to „domeniarze”, jakkolwiek ich zdefiniujesz.

 

Mówimy o osobach aktywnie działających i handlujących na rynku domen.

 

Tylko około 60 osób/firm w Polsce posiada >1000 domen. Znam przynajmniej połowę z nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 minut temu, Lateralus napisał:

Mówimy o osobach aktywnie działających i handlujących na rynku domen.

 

Tylko około 60 osób/firm w Polsce posiada >1000 domen. Znam przynajmniej połowę z nich.

 

Wg danych NASK z początku 2017 roku, 67 abonentów miało 1000+ domen, ale ponad 1000 abonentów miało 100+ domen. A więc można oszacować, że minimum 10% domen jest w rękach tak definiowanych "domeniarzy".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, pb napisał:

 

Wg danych NASK z początku 2017 roku, 67 abonentów miało 1000+ domen, ale ponad 1000 abonentów miało 100+ domen. A więc można oszacować, że minimum 10% domen jest w rękach tak definiowanych "domeniarzy".

 

A tych którzy mają po 100-999 domen już domeniarzami definiować nie można?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I wyszło szydło z worka..

Lateralus lobbuje na rzecz tych 30 rekinów domenowych których zna..

chcą wyrwać od nas, planktonu domenowego, te resztki nic nie wartych generyków..

stad ta propaganda..

;)

domenotariusze wszystkich krajów łączcie się!

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, panh napisał:

I wyszło szydło z worka..

Lateralus lobbuje na rzecz tych 30 rekinów domenowych których zna..

chcą wyrwać od nas, planktonu domenowego, te resztki nic nie wartych generyków..

stad ta propaganda..

;)

domenotariusze wszystkich krajów łączcie się!

 

 

Bezedeura! Zawsze byłem po stronie domenowego proletariatu i działałem aktywnie na rzecz zburzenia obecnego oligopolu! :P

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Lateralus napisał:

A tych którzy mają po 100-999 domen już domeniarzami definiować nie można?

 

Można, przecież właśnie to zrobiłem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
23 minuty temu, pb napisał:

 

Można, przecież właśnie to zrobiłem.

 

No to się chyba nie zrozumieliśmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
    • krawezniki.pl   Zapraszam na aukcję od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604295/  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×