Jump to content
Guest Lateralus

Pożegnanie z forum

Recommended Posts

On 11/14/2019 at 8:24 PM, szmiko said:

Ja bym poprosił @Lateralus o kody atomowe do Twoich domen, zanim się zdematerializujesz.

 

Czy ktoś kiedyś widział w ogóle jakieś domeny w posiadaniu Lateralusa? On nie może mieć domen skoro uważa, że są bezwartościowe. Albo miał, nic nie sprzedał i stąd ta niechęć do domen. Odrzucenie boli i zatruwa umysł! 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, przemowild napisał:

Czy ktoś kiedyś widział w ogóle jakieś domeny w posiadaniu Lateralusa? On nie może mieć domen skoro uważa, że są bezwartościowe. Albo miał, nic nie sprzedał i stąd ta niechęć do domen. Odrzucenie boli i zatruwa umysł! 

 

Rozumiem że przemawia przez Ciebie nienawiść i niechęć bracie. Nie mam zamiaru Cię od tego odwodzić. Daj upust tym emocjom, niech zaleję Cię gniew i złość. Obserwuj te emocje i to jak oddziałują na Twój organizm i na Ciebie.

 

Kiedy już przeżyjesz te emocje, tak w pełni świadomie, obserwując je niejako jak osoba trzecia, zauważysz że nagle coś zacznie "odpuszczać" i napięcie powoli zacznie znikać. To właśnie przeżywane emocje zaczynają uchodzić na zewnątrz, a Twoja głowa zaczyna się z nich oczyszczać. Pierwszy krok wykonany. Dalej będzie już tylko lepiej.

 

Jeśli byś potrzebował pogadać czy to o domenach czy niekoniecznie o nich to zapraszam. Ma głowa przyjmie każdą dawkę negatywnej energii której byś się chciał pozbyć. Jeśli ma Ci to pomóc to z radością przyjmę ten ciężar na siebie.

 

Pozdrawiam was z miłością.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
8 godzin temu, morderrca napisał:

Nareszcie wróciłeś! Ten jeden dzień bez Ciebie na forum był niczym wieczność! Wieczność cierpienia...

 

Też się cieszę bracie! Przepraszam że musiałeś cierpieć katusze przez moją nieobecność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×