Jump to content
FlashT

Ludzie zgłaszają mi po aukcji, że licytowali więcej

Recommended Posts

Zastanawia mnie jedna sprawa. Ludzie po aukcji domeny zgłaszają mi, że licytowali więcej, ale automat nie zadziałał. Myślicie, że tak rzeczywiście było, czy tylko teraz płaczą, że nie wygrali? Mieliście kiedyś takie przypadki?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, FlashT napisał:

Zastanawia mnie jedna sprawa. Ludzie po aukcji domeny zgłaszają mi, że licytowali więcej, ale automat nie zadziałał. Myślicie, że tak rzeczywiście było, czy tylko teraz płaczą, że nie wygrali? Mieliście kiedyś takie przypadki?

 

Ale że o jaką domenę/aukcję/cenę chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Człowieku, weź ty przestań odpisywać na moje posty, bo dla mnie jesteś tak niewiarygodny jak obecny rząd. Pytam osób, które serio mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, FlashT napisał:

Człowieku, weź ty przestań odpisywać na moje posty, bo dla mnie jesteś tak niewiarygodny jak obecny rząd. Pytam osób, które serio mają jakąkolwiek wiedzę na ten temat.


Ale jaki to ma związek z AfterMarket?

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burza w szklance wody.
Przykład:
Aukcja domeny przechwyconej, cena startowa: 40 PLN.
Moja zaplanowana oferta: 55 PLN.
Jeśli nikt nie złoży oferty - snajper aukcyjny zlozy moja ofertę i wygram.
Jeśli ktoś da 50 PLN - moja oferta nie zostanie złożona, gdyż była zbyt niska (ponieważ w tej sytuacji minimalna oferta wynosilaby 60 PLN).
Proste.
Jakby faktycznie chcieli wygrać i ustawili znacznie więcej niż kilka złotych, to by wygrali.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
1 godzinę temu, aukcjeod1pln napisał:

Burza w szklance wody.
Przykład:
Aukcja domeny przechwyconej, cena startowa: 40 PLN.
Moja zaplanowana oferta: 55 PLN.
Jeśli nikt nie złoży oferty - snajper aukcyjny zlozy moja ofertę i wygram.
Jeśli ktoś da 50 PLN - moja oferta nie zostanie złożona, gdyż była zbyt niska (ponieważ w tej sytuacji minimalna oferta wynosilaby 60 PLN).
Proste.
Jakby faktycznie chcieli wygrać i ustawili znacznie więcej niż kilka złotych, to by wygrali.

 

Coś w tym może być. Ale na dwoje babka wróżyła. Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja opowiem o 2 ciekawych sytuacjach (obie AF).
1. Ktoś ustawił aukcję domeny. 1 pln - bo domena wkrótce wygasała. Aukcja się powoli kończy. Licytuję na 10 czy 20 złotych - nie pamiętam. Moje oferty nie są przyjmowane. Coś nie halo. Trzeba się co chwilę logować. Domena finalnie nie sprzedana - nie było ofert kupna.
2. Jest licytacja przechwyconej domeny. 2 konta licytują jak szalone, co chwila przebijają, przebijają, chyba do 800-1000 pln. Aukcja zakończona sprzedażą.
Po 2 tygodniach sprawdzam co tam się dzieje z domeną. Domena wg. dns.pl wróciła do puli. Można ją było ponownie przechwycić/licytować. 
Dziwne to wszystko.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×