Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Najnowsze posty na forum

• Ja mysle, ze poprostu chca budowac jeden spojny brand Super Express. A podroze.pl traktuja jako zrodlo trafficu. Moze nie moga sie dogadac co do formy projektu podroze.pl i poki co przekierowuja? Moze z kolegow pracuje dla Super Expressu albo ma tam znajomych, i pomoze to wyjasnic?
    • Tak jak juz wczesniej mowilem. Dla Domeniacza, jesli ktos uwaza go za pieniacza i impertynenta, to jest "prymitywem z dolnej polki" i "moim asystentem".   Domeniacz, jeszcze raz, bo widze, ze ciezko ci to strawic: Ani FlashT ani Czyzis nie sa moimi asystentami. Moi asystenci, tak jak mowilem wypowiadaja sie w moim imieniu z z mojego konta (Alexis). Ja nie mam potrzeby zakladania albo uzywania innych kont, bo w przeciwienstwie do ciebie nie zostalem uprzednio zbanowany, i utrzymuje swoja reputacje.   Asystentow uzywam jako outsourcingu ze wzgledow wydajnosciowych, szczegolnie na polskim rynku, ktory stanowi dla mnie conajwyzej 1% mojego globalnego rynku. Chyba nie sadzisz, ze osobiscie poswiecalbym ci swoj czas? Ten post na przyklad zostal napisany w moim imieniu przez asystenta.
    • Od początku 2017 roku, ZPR Media przekierowuje domenę podroze.pl na podroze.se.pl Pomijam fakt, że nie mają IDN'a. Ale jaki sens ma taki zabieg, poza wykazaniem dodatkowego ruchu na adresie Super Expressu?
    • Proszę mnie do tego nie mieszać.
    • Napisz że €1K, jeśli dzięki temu poczujesz się lepiej    Pomimo iż wciąż odgrzewasz tego samego kotleta pozostaje to bez jakiegokolwiek oddzewu. Dzięki mojej poradzie może uzyskasz w tej kwestii jakiś postęp. Atmosferę może podgrzewać również @Czyzis albo i nowy (choć równie skromny) nabytek w dziale asystentów - @FlashT Ale z racji tego iż odgrzewane kotlety to niewątpliwie Twoja specjalność, nie powiem abym był jakoś szczególnie zaskoczony tym faktem. Wobec tego pod każdym moim postem możesz pisać o tym €1K, zapewne będzie to mniej uciążliwe niż Twoje filmiki. Tyle iż szansa złapania jakiegoś leszcza spadnie do zera. A to z kolei może znacząco wpłynąć na Twoje dochody, zwłaszcza iż mówimy o 35% udziale.   Pewnie też spodziewałeś się ogromnych oklasków i uznania po odkryciu czegoś tak niesamowitego jak baza WHOIS. Być może wreszcie po 23 latach to niezwykle znaczące odkrycie zmieni Twoje życie na lepsze.   Coś wspominałeś również o trolowaniu, tylko nicki Ci się pomyliły:    
    • Ponieważ nie mogę edytować dodam tylko jeszcze korzyść dla tych, którzy mają mniej atrakcyjne domeny, ale mające potencjał do sprzedaży, Którą domenę kupi potencjalny klient zainteresowany tworzeniem kanału sprzedaży swoich usług/produktów? 1. Domena premium z wieloma wyświetleniami 2. Mniej atrakcyjna domena, być może dwuczłonowa, ale generująca sprzedaż, dzięki, np landing page?   Wiadomo, że trzeba by znać konkretne domeny i statystyki, ale co ma większy potencjał do sprzedaży, coś co działa jako reklama, czy coś co działa jako aktywny sklep?   Bardzo proszę o krytyczne spojrzenie i podzielenie się obawami związanymi z tym modelem biznesu, dziękuję
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18514
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu