Jump to content
koniczyna

fizjoterapeutyka.pl

Recommended Posts

Nie zarejestrowałbym! Czemu? bardzo rzadko używane słowo, znikome zainteresowanie taki słowem kluczowym wśród Internautów + sam ten adres niebrandable, znikome szansę widzę na jego komercyjne zagospodarowanie 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, polo333 napisał:

Nie zarejestrowałbym! Czemu? bardzo rzadko używane słowo, znikome zainteresowanie taki słowem kluczowym wśród Internautów + sam ten adres niebrandable, znikome szansę widzę na jego komercyjne zagospodarowanie 

No ja się zdecydowałam :) ...również widzę to pod komercję.. co do brandable czy nie brandable, to jest to całkiem znośna nazwa dla portalu, fizjoterapia.pl zajęta, a pod nią jest bardzo dobrze zrobiona strona, więc nie zostaje wiele możliwości, no można jeszcze postawić portal pod nazwą fizjoterapeuty.pl, jednak ja bym się nie odważyła ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również bym nie rejestrowała... Zbyt niszowe określenie, a wujaszek Google znalazł mi baaardzo mało wyników (poniżej 100). Wyraz jest też za bardzo długaśny [po drodze mogą przytrafić się literówki]. Co do "fizjoterapeuty", to tak koślawej domeny w dopełniaczu w ogóle bym się nie odważyła zarejestrować [czyli mogło być gorzej]. Cena? Niskie xxx w porywach do wysokiego xxx PLN. Raczej dla uczelni, która ma taki kierunek studiów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×