Jump to content
Liwiusz

vipower.pl - nie działa hosting

Recommended Posts

Mam hosting na vipower.pl i nie działają mi strony na dns ns1.vipower.pl (tak jakby nie istniały), maile nie dochodzą, nawet nie mogą być do mnie wysłane, sama strona vipower.pl też nie działa. Czy ktoś wie, co się stało?

Czy to ma związek z komunikatem na stronie whois.pl:

" Informujemy, że w dniu 30 listopada 2019 w godz. 00:00 - 04:00 będą prowadzone prace utrzymaniowe w sieci NASK. W związku z tym może dojść do przerw w dostępności serwisu www.dns.pl. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. "

Edited by Liwiusz

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Już działa

2. Jak nie działało, to strona vipower.pl też nie działała

3. A tym samym mail do bok też nie działał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kiedyś miałem tam strone klienta i oni używają direct admin"a jako panelu dla usług hostingowych, który nie jest zbyt nowoczesny, dodatkowo były tak jak w Twoim przypadku czasem jakieś zwisy, rzadko, ale były i dodatkowo co najgorsze problemy z pocztą, bo były jakieś bany na IP na niektórych listach.

Finalnie przeszedliśmy na panel PLESK, który jest najbardziej nowoczesny i multiplatformowy oraz na VPS w niemczech, który o dziwo lepszy i tańszy od VPS-ow w PL, ostatnio mogę polecić IONOS, zwłaszcza do małych VPS-ów.

Ktoś zna i może polecić ofertę na serwer VPS z 512MB i własnym IP za mniej niż 1EUR netto miesięcznie?

 

tutaj link do ciekawego artykulu, przetlumaczonego na wiele jezykow

https://www.webhostingsecretrevealed.net/pl/blog/web-hosting-guides/compare-web-hosting-control-panel-cpanel-vs-plesk/

Edited by Czyzis
url porownanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×